МХЛ. Рабіндранат Тагор для бабусі

Серію домашніх матчів в календарному році «СКА-Срібні Леви» підсумували перемогою над «Російський витязь», і тепер готуються до самого далекого в сезоні виїзду - на Далекий Схід Серію домашніх матчів в календарному році «СКА-Срібні Леви» підсумували перемогою над «Російський витязь», і тепер готуються до самого далекого в сезоні виїзду - на Далекий Схід.

Немає кидків - потрібна розминка

Під кінець другого періоду Дмитро Ніколаєв розпочав розминатися, виїхавши за межі воротарського майданчика. Голкіпер «СКА-Срібних Львів» застоявся: гра цілком перейшла на половину поля «Російських витязів», а м'язи потрібно тримати в тонусі.

Програвши перший період по кидках з непристойною різницею 3-10, пітерці, мабуть, отримали в роздягальні вкрай цінні вказівки, і, швидше за все, в експресивній формі, оскільки після цього і кидати стали інтенсивніше, і бігати швидше. А коли Олексій Глущенко відкрив рахунок, зовсім прописалися в зоні гостей ...

Після попереднього матчу, в якому у «хижаків» були проблеми з націленістю на ворота, «СКА-Срібним Левам» потрібно було реабілітуватися. До того ж, звітний матч був останнім в календарному році на домашній арені, а рік прийнято закінчувати позитивним настроєм.

Основний потік позитиву на «хижаків» ринув по ходу другого періоду: через п'ять хвилин після шайби Глущенко з гострого кута Владислав Куликов зробив рахунок 2: 0. А по такій грі це була вагома заявка на перемогу.

Під кінець періоду воротар Миколаїв став героєм ще одного епізоду. Шайба після рідкісної атаки «витязів» прилетіла йому в шию. Покорчіть деякий час від болю, голкіпер, отримавши схвалення лікаря, продовжив матч, рахунок якого до кінця відрізка не змінився.

Покорчіть деякий час від болю, голкіпер, отримавши схвалення лікаря, продовжив матч, рахунок якого до кінця відрізка не змінився

«Заводний» сутички

Після поразки у вчорашньому матчі «СКА-Срібні Леви» і «Російські Витязі» стали ще ближчими один до одного в турнірній таблиці: їх поділяли три очки, і як годиться в таких випадках, очна зустріч таких команд носила характер очкових.

Чехівці намагалися повернутися в боротьбу за них на початку третього періоду - тим більше, шанс їм представився відмінний - однак, замість того, щоб реалізувати 2 + 10, виписані форварду Олексію Глущенко за атаку в область голови та шиї, вони пропустили контратаку вже через 30 секунд . І, по суті, рахунок після виходу Єгора Шкоденко став вже для них безповоротним - 3: 0.

- Добити! - кровожерливо вимагали трибуни, але «хижаки» своїм інстинктам віддали перевагу раціональний режим.

«Російські Витязі» в свою чергу розуміючи, що їм, щоб повернутися в гру, необхідні неординарні заходи, стали діяти грубувато, провокуючи сутички, за рахунок яких намагалися, мабуть, завести один одного. А оскільки «леви» їм поступатися не бажали, за дві хвилини сталися аж два обопільних видалення за грубість. Та тільки-но команди виявилися в рівних складах, тріо Бондарук - Садретдінов - Шкоденко зробило рахунок 4: 0.

Та тільки-но команди виявилися в рівних складах, тріо Бондарук - Садретдінов - Шкоденко зробило рахунок 4: 0

Кураж Миколаєва

- Ну все, в цей раз вони від нас не підуть! - потирали руки на трибунах.

Однак, підмосковна команда, продовжуючи дотримуватися агресивного стилю гри, поставила під сумнів це твердження, в перебігу п'яти хвилин повернувши на лід інтригу. Спочатку Павло Горохів, метнувши, здається, на удачу з гострого кута, влучив у дальній кут. Потім, отримавши видалення, «Російські Витязі» організували шайбу в меншості, коли Микита Гончаров вдало перехопив її в чужій зоні.

- Ось тобі бабуся і Рабіндранат Тагор, - реагував все той же уболівальник на зміни в грі.

Отримавши мотиваційний заряд, «Російські Витязі» побігли чіплятися за свій шанс, в чому видалення захисника Артема Кузьменко їм тільки допомогло. І все б нічого, але воротар Миколаїв зловив кураж, на якому тягнув кидок за кидком. Загалом, порадіти ще раз «Російським Витязям» в цей вечір не судилося.

Завершивши серію домашніх матчів календарного року перемогою, «СКА-Срібні Леви» набрали 52-е очко в сезоні, наблизившись до зони плей-офф на відстань одного бала. Добути його по ходу майбутнього далекосхідного виїзду їм під силу, хоча і буде непросто. Матчі проти «Амурських Тигрів», наприклад, з якими грати 22 і 23 грудня, почнуться о шостій ранку за московським часом. А в цей час не те, що грати, прокинутися - непосильна праця ...

МХЛ. Регулярний чемпіонат
«СКА-Срібні Леви» (Санкт-Петербург) - «Російські Витязі» (Чехов) - 4: 2 (0: 0; 2: 0; 2: 2)
Шайби: 1: 0 - Олексій Глущенко (Денис Куянов, бол., 29:18)
2: 0 - Владислав Куликов (Артем Кузьменко, Олексій Глущенко, 34:29)
3: 0 - Єгор Шкоденко (мен., 42:33)
4: 0 - Гліб Бондарук (Артем Садретдінов, Єгор Шкоденко, 51:05)
4: 1 - Павло Горохів (Дмитро Варламов, 51:33)
4: 2 - Микита Гончаров (мен., 55:58).
Воротарі: Дмитро Миколаїв - Максим Дорожко.
Кидки: 24 (3 + 15 + 6) - 42 (10 + 11 + 21).
Штрафний час: 32 (2 + 6 + 24) - 26 (2 + 6 + 18).
17 грудня. Санкт-Петербург. СК «Ювілейний», мала арена.