«МЮ,« Ліверпуль »,« Тоттенхем ». Огляд денний 21 квітня 2018 року

«МЮ» здобув вольову перемогу над «Тоттенхемом» і вийшов у фінал Кубка Англії

«Манчестер Юнайтед» здобув вольову перемогу над «Тоттенхем Хотспур» в півфінальному матчі Кубка Англії. Зустріч пройшла в Лондоні на стадіоні «Уемблі» і завершилася з рахунком 2: 1 на користь «червоних дияволів».

На 11-й хвилині Справі Аллі вивів «шпор» вперед, проте в середині першого тайму Алексіс Санчес зрівняв рахунок. На 62-й хвилині Андер Еррера забив другий гол «МЮ», якого вистачило для перемоги.

«МЮ» вийшов у фінал Кубка Англії, де зустрінеться з переможцем пари «Челсі» - «Саутгемптон» (22 квітня). Вирішальна гра турніру пройде 19 травня.

«Рубін» і «Ростов» обмінялися голами - 1: 1

«Рубін» зіграв внічию з «Ростовом» в матчі 27-го туру чемпіонату Росії. Зустріч пройшла в Казані на стадіоні «Центральний» і завершилася з рахунком 1: 1.

В кінці першого тайму Івелін Попов з кутового виконав подачу на ближню штангу, Ельдор Шомуродов головою вибив м'яч за межі штрафного майданчика, але звідти в дотик пробив Крістіан Нобоа і м'яч в підсумку полетів у дев'ятку. На 67-й хвилині Олексій Іонов з лівого флангу виконав подачу на дальню штангу, Сергій Паршивлюк вдало набіг на м'яч і відправив його в сітку.

«Рубін» (35 очок) посідає сьоме місце в таблиці, «Ростов» (31) - 11-е.

«Урал» обіграв «Анжи» і вийшов на шосте місце в РФПЛ

«Урал» здобув перемогу над «Анжи» в матчі 27-го туру російської Прем'єр-Ліги. Зустріч пройшла в Каспійську на стадіоні «Анжи-Арена» і завершилася з рахунком 1: 0 на користь гостей.

На 84-й хвилині Ерік Бікфалві забив єдиний гол у матчі. Румунський форвард втік в контратаку і, не наближаючись до штрафної, пробив у дальню дев'ятку. Олександр Будаков не зміг дотягнутися до м'яча.

«Урал» набрав 36 очок і піднявся на шосте місце в турнірній таблиці російського чемпіонату. «Анжи» (24) займає 14-й рядок.

«Ліверпуль» не зміг утримати перемогу в матчі з «Вест Бромвіч», ведучи 2: 0

У матчі 35-го туру чемпіонату Англії «Вест Бромвіч Альбіон» приймав на своєму полі «Ліверпуль». Зустріч відбулася на стадіоні «Хоуторнс» і завершилася з рахунком 2: 2.

У складі господарів поля забитими м'ячами відзначилися Джейк Лівермор і Хосе Саломон Рондон, який зрівняв рахунок на 88-й хвилині. За «Ліверпуль» голи забили Денні Інгс і Мохамед Салах.

«Вест Бромвіч» набрав 25 очок і розташовується на останній, 20-й сходинці в турнірній таблиці англійської Прем'єр-ліги. «Ліверпуль» має в своєму активі 71 бал і займає третю сходинку.

Салах повторив досягнення за кількістю голів за сезон в нинішньому форматі АПЛ

У матчі 35-го туру чемпіонату Англії «Вест Бромвіч Альбіон» приймав на своєму полі «Ліверпуль». На 72-й хвилині нападник мерсисайдців Мохамед Салах забив гол, подвоївши перевагу своєї команди в рахунку (2: 0). Для єгиптянина цей м'яч став 31-м у нинішньому сезоні англійської Прем'єр-ліги. Таким чином, він повторив досягнення за найбільшою кількістю голів за сезон в АПЛ в форматі проведення турніру в 38 турів. Подібне в історії АПЛ вдавалося тільки трьом гравцям - Алану Ширеру ( «Блекберн Роверс», сезон-1995/96), Кріштіану Роналду ( «Манчестер Юнайтед», сезон-2007/08) і Луїса Суареса ( «Ліверпуль», сезон-2013 / 14).

При форматі проведення сезону АПЛ в 42 туру досягнення по числу голів за сезон належить Енді Коулу ( «Ньюкасл Юнайтед», сезон-1993/94) і все того ж Ширеру ( «Блекбері Роверс», сезон-1 994/95) - 34 голи.

У Волгограді офіційно відкрили новий стадіон

Ще один сучасний стадіон був відкритий сьогодні в Росії. У Волгограді на арені «Перемога» о 17:00 за московським часом почався матч ФНЛ між командами «Ротор-Волгоград» і «Луч-Енергія». Символічний перший удар по м'ячу зробив легендарний гравець «Ротора» Олександр Нікітін, передає кореспондент «Чемпіонату» Олександр Говоров.

На матчі присутні приблизно 17 тисяч глядачів. Це максимальна квота для вболівальників на першу тестову гру. Варто відзначити, що на вході на стадіон вдалося уникнути черг, глядачі проходили на трибуни швидко і спокійно.

Для уболівальників на різних ділянках перед ареною і біля неї проводилися святкові заходи та конкурси, а також були розгорнуті точки харчування. А перед стартовим свистком глядачі в єдиному пориві виконали гімн Російської Федерації.

Відбулася церемонія відкриття стадіону «Мордовія Арена»

Відбулася церемонія відкриття стадіону «Мордовія Арена», який 21 квітня приймає свій перший офіційний матч. О 17:00 мск почався поєдинок 20-го туру ПФЛ, в якому грають «Мордовія» і «Зеніт-Іжевськ», передає кореспондент «Чемпіонату» Юрій Зотов.

Перед уболівальниками виступили мордовські ансамблі. Перший удар по м'ячу завдали ветерани ФК «Мордовія» і юний футболіст клубу.

На стадіон прийшли 10 тисяч уболівальників, заповнений тільки нижній ярус, як і належить за регламентом, оскільки поєдинок носить статус тестового. Максимальна місткість арени під час чемпіонату світу - 2018 складе 44,5 тисячі глядачів.

«МЮ» здобув вольову перемогу над «Тоттенхемом» і вийшов у фінал Кубка Англії   «Манчестер Юнайтед» здобув вольову перемогу над «Тоттенхем Хотспур» в півфінальному матчі Кубка Англії

Президент «Авангарду»: якщо потрапимо в ЛЄ, навалимося усім світом заради гри там

Президент «Авангарду» Микола Волокітін поділився думкою про «Тосно», з яким курська команда зіграє в фіналі Кубка Росії, а також розповів про плани удосконалення домашнього стадіону. Фінальний матч пройде 9 травня в Волгограді, на стадіоні «Волгоград Арена».

«Ми знаходимося в однакових в умовах з« Тосно ». Сподіваюся, з ліцензуванням проблем у нас не буде, в разі нашої перемоги в Кубку. Що стосується стадіону, треба чітко розуміти критерії. Тому що, можливо, ми зуміємо виправити ті недоліки, де ми будемо не підходити. Якщо такі претензії виникнуть. З газоном і освітленням попрацювати можна. З точки зору фінансів тривог теж немає. У єврокубках ми спокійно зможемо брати участь - це точно. Якщо ми потрапимо в Лігу Європи, то навалимося усім світом для того, щоб це було можливо. Уболівальникам не варто переживати », - сказав Волокітін в бесіді з кореспондентом« Чемпіонату »Андрієм Панковим.