NEWSru.com :: Іспанія перемогла Саудівську Аравію

ЧС: Саудівська Аравія - Іспанія 0: 1

У Кайзерслаутерні на стадіоні "Фріц Вальтер" збірна Іспанії виграла з результатом 1: 0 у команди Саудівської Аравії і посіла перше місце в квартеті під літерою Н. Успіх європейців сформувався вже в першому таймі за рахунок удару Хуаніто Гутьєрреса.

Кайзерслаутерн. "Фріц Вальтер". Суддя: Коджа (Бенін).

Саудівська Аравія 0: 1

Іспанія

Гутьєррес 36

ЧС-2006: Склад учасників, результати і розклад

У перемозі іспанців мало хто сумнівався, адже команда Луїса Арагонеса добре виглядає на чемпіонаті, справно забиваючи в кожному матчі, та й суперник у неї був далеко не самий грізний, до того ж ще втратив практично шанси на потрапляння в 1/8 фіналу.

Все вирішив єдиний удар на 36-й хвилині Хуаніто Гутьєрреса, який головою замкнув навіс зі штрафного у виконанні Хосе Антоніо Рейеса.

Необхідно зауважити, що поєдинок пройшов з відчутною перевагою іспанської команди, яка, до речі, грала далеко не в самому оптимальному складі. Європейці завдали 19 ударів (13 в створ) по воротах суперників, тоді як збірна Саудівської Аравії відповіла тільки 7 разів (4 в створ).

Збірна Іспанії перемогла з мінімальним рахунком, втративши можливість стати найрезультативнішою командою групового турніру. У іспанців за його підсумками 8 забитих м'ячів, як у Аргентини та Німеччини.

Група H

і в н п м'ячі про Іспанія 3 3 0 0 8 посилання - 1 9 Україна 3 2 0 1 5 - 4 6 Туніс 3 0 1 2 3 - 6 1 Саудівська Аравія 3 0 1 2 2 - 7 1

Суперник Іспанії по 1/8 фіналу визначиться після ігор в групі G, де на дві путівки претендують Швейцарія, Південна Корея і Франція.