NEWSru.com :: Арсен Венгер залишиться біля керма лондонського "Арсеналу" ще на два роки

Лондонський футбольний клуб "Арсенал" продовжив контракт з головним тренером команди Арсеном Венгером, який очолює канонірів з 1996 року.

як повідомляє прес-служба команди , Нова угода з 67-річним французом розраховане на два роки.

Якщо Венгер відпрацює новий контракт до кінця, він зможе побити рекорд екс-тренера "Манчестер Юнайтед" Алекса Фергюсона за кількістю матчів в англійській Прем'єр-лізі.

Під керівництвом Венгера клуб тричі ставав чемпіоном Англії, сім разів завойовував Кубок Англії і ще шість - Суперкубок країни.

У минулому сезоні каноніри в рекордний 13-й раз в своїй історії стали володарем Кубка Англії, обігравши в фіналі чемпіона країни - "Челсі".

Однак в турнірній таблиці Прем'єр-ліги "Арсенал" зайняв лише п'яте місце, тому вперше за 20 років не зіграє в Лізі чемпіонів.