NEWSru.com :: Росіяни відвозять шість медалей з чемпіонату світу з легкої атлетики

Марія Ласіцкене

Росіяни стали запорукою шість медалей на що завершився в Лондоні чемпіонаті світу з легкої атлетики , Де вони виступали під нейтральним прапором.

Єдине золото здобула Марія Ласіцкене, якої не було рівних у стрибках в висоту.

Срібні медалі завоювали Сергій Шубєнков (біг на 110 м з бар'єрами), Дар'я Клішина (стрибки в довжину), Валерій Пронкін (метання молота), Сергій Широбоков (ходьба на 20 км) і Данило Лисенко (стрибки у висоту).

Всього на чемпіонат світу в Лондоні були допущені 19 вітчизняних спортсменів. Вони виступали в нейтральному статусі через дискваліфікацію Всеросійської федерації легкої атлетики.

Всього на турнірі було розіграно 48 комплектів нагород. У загальнокомандному заліку першою збірна США (10-11-9). Друге місце зайняла команда Кенії (5-2-4), третє - збірна Південної Африки (3-1-2). Росіяни з шістьма медалями стали дев'ятими.