NEWSru.com :: Австрійський саночник Гляйршер виграв золото Олімпіади, росіянин Репілов виявився восьмим

Австрійський саночник Гляйршер виграв золото Олімпіади

Австрієць Давид Гляйршер на дебютних для себе Іграх виграв золоту медаль в змаганнях в одномісних санях на Олімпіаді в південнокорейському Пхенчхані. За сумою чотирьох спроб він показав час 3 хвилини 10,702 секунди.

- Щоденник Олімпіади-2018. Розклад і результати змагань

Другим виявився американець Кріс Маздзер (+0,026 секунди), третім - німець Йоханнес Людвіг (+0,230). 23-річний Гляйршер переміг на дебютним для себе Іграх.

Кращий з росіян Роман Репілов посів восьме місце, програвши переможцю 0,406 секунди.

"Звичайно, я засмучений, - сказав Репілов після виступу. - Якщо говорити чесно, я помилився через те, що занадто близька була перемога. Я не хотів виграти, я міг виграти. Мені не вистачило, напевно, психологічного настрою. Все йшло дуже добре до третього заїзду, який перекреслив всі старання ".

Інший російський саночник Степан Федра став 13-м (+0,906), Семен Павличенко - 14-м (+1,157).

Перед заключною спробою перше місце займав триразовий олімпійський чемпіон німець Фелікс Лох, який вигравав у Гляйршера 0,212 секунди. У разі перемоги Лох став би першим в історії санного спорту чотириразовим олімпійським чемпіоном і повторив би досягнення свого співвітчизника Георга Хакл, який є єдиним спортсменом в історії, який переміг у змаганнях в одномісних санях на трьох Олімпіадах поспіль (1992, 1994, 1998). Однак в останній спробі 28-річний Лох припустився грубої помилки, зайнявши в підсумку п'яте місце.