NEWSru.com :: Росіяни завоювали чотири золоті медалі на чемпіонаті світу з тайського боксу

У Санкт-Петербурзі в четвер завершився Чемпіонат світу з тайського боксу 2012

У Санкт-Петербурзі в четвер завершився Чемпіонат світу з тайського боксу - 2012. Росіяни завоювали на змаганнях чотири золотих медалі, поступившись у загальнокомандному заліку лише родоначальникам цього спорту - збірної Таїланду, що взяла п'ять медалей найвищого ґатунку.

У фіналі у ваговій категорії 45 кг Абдулкерім Салаватов здобув перемогу над чемпіоном Таджикистану Абулвасідом Борановим.

Чемпіоном світу став і Зайналабідов Магомедов у ваговій категорії 71 кг. Він змусив скласти повноваження восьмикратного чемпіона світу з Білорусії Віталія Гуркова.

У ваговій категорії 75 кг Костянтин Хузин не зміг здолати білоруса Дмитра Валента. На самому початку поєдинку противник завдав Хузин розсічення брови, лікарі зупинили бій. В результаті - Костянтин Хузин став володарем срібної медалі чемпіонату світу.

Останніми з росіян провели поєдинки лідери національної команди - капітан Артем Левін (в / к 81 кг) та Артем Вахітов (в / к 86 кг). Артем Левін здолав бельгійця Марку Де Бонте, Артем Вахітов виграв у шведа Садібоу Су. На домашньому чемпіонаті світу в Санкт-Петербурзі Левін став п'ятикратним чемпіоном, а Вахитов - триразовим чемпіоном світу, повідомляє "Санкт-Петербург.ру" .

"Левін і Вахитов - наші зірки, це зроблено спеціально, щоб люди посиділи, подивилися всі бої і була хороша кінцівка турніру, перемогою наших хлопців. Магомедов - це був, звичайно, сюрприз. Очікуваний сюрприз, так можна сказати. Я задоволений проведеним чемпіонатом" , - сказав в інтерв'ю телеканалу 100 ТВ президент Федерації тайського боксу Росії Дмитро Путілін.

Перше місце за кількістю медалей на ЧС з тайського боксу зайняли спортсмени Таїланду з п'ятьма золотими медалями, на другому йде Росія з чотирма медалями. Третє місце зайняла Білорусь з трьома медалями.