NEWSru.com :: Збірна Бразилії обіграла в Грозному команду Кадирова

"Грозний" - збірна Бразилії-2002

У вівторок на стадіоні імені Білімханова в Грозному відбувся товариський матч, в якому міський команді під керівництвом глави Чеченської республіки Рамзана Кадирова протистояла національна збірна Бразилії зразка 2002 року. Зустріч завершилася з рахунком 6: 4 на користь п'ятикратних чемпіонів світу.

Кадиров забив два м'ячі, один з яких з пенальті. Ще два 11-метрових він реалізувати не зумів.

У складі збірної Бразилії виступали такі зірки світового футболу 1990-х років, як Кафу, Бебето, Денілсон, Дунга і Ромаріо. За команду міста Грозний грали ветерани російського футболу, яких посилив головний тренер місцевого "Терека" Руд Гулліт і чемпіон світу 1990 року німець Лотар Маттеус.

У переможців дублями відзначилися Бебето і Савіо, по голу забили Кафу і Ромаріо. У складі господарів, крім Кадирова, забивали колишній футболіст "Терека" і збірної Росії Андрій Федьків і спортивний директор клубу Тимур Джабраїлов.

Зустріч, що пройшла в форматі два тайми по 25 хвилин, носила суто дружній характер, а тому її учасники не утрудняли себе силовою боротьбою і дозволяли один одному проявляти ігрову фантазію.

як повідомляє прес-служба уряду Чеченської Республіки, в "команду Кадирова" також були включені Олівер Кан, Вагіз Хідіятуллін, Володимир Бесчастних, Ільгіз Фахрі, Раміз Мамедов, а також члени уряду республіки і ветерани команди "Терек".

Збірна Бразилії-2002 прибула в Чечню в наступному складі: Карлос Дунга, Андре Круз, Зе Маріо, Роке Жуніор, Ромаріо, Бебето, Кафу, Елбер, Зіко, Денілсон, Джалмінья, Зетті, Рай.

Влада кавказької республіки пообіцяли 9 травня провести в Грозному ще один матч за участю зірок світового футболу, приурочений до відкриття нового стадіону "Терека".