NEWSru.com :: Героєм матчу Португалія - ​​Голландія став російський арбітр Валентин Іванов

Руд ван Ністелрой в стартовому складі голландців не вийшов
ЧС: Португалія - ​​Голландія
Португалія - ​​Голландія

Збірна Португалії перемогла в Нюрнберзі на "Франкенштадіоне" команду Голландії з рахунком 1: 0 і тепер за вихід до півфіналу буде сперечатися з Англією. Єдиний м'яч у матчі забив Маніше, але героєм зустрічі став не він, а суддя Валентин Іванов, який показав 16 жовтих і 4 червоних картки.

Нюрнберг. "Франкенштадіон". Суддя: Валентин Іванов (Росія).

Португалія 1: 0

Голандія

Маніше 23

Напередодні матчу складно було воскресити в пам'яті останню зустріч цих команд, що відбулася два роки тому на першості континенту. Португальці тоді на півфінальній стадії здобули перемогу з рахунком 2: 1 завдяки приголомшливому голу Маніше, який пізніше був визнаний найкрасивішим м'ячем на турнірі.

ЧС-2006: Склад учасників, результати і розклад

Забив Маніше і на цей раз: на 23-й хвилині, отримавши в штрафний пас від Паулети, він на замаху "прибрав" захисника і пробив в кут воріт, засмутивши тим самим голкіпера Едвіна ван дер Сара, який проводив свій 113-й матч за збірну (рекорд для Нідерландів).

Голландці постаралися ситуацію поправити і стали більше приділяти уваги атакуючим маневрів. В результаті таких змін хороший момент в кінцівці тайму з'явився у Робіна ван Персі, а за порушення проти Ар'єна Робен наш арбітр Валентин Іванов спокійно міг призначити 11-метровий.

Втім, в якості компенсації до перерви команда Марко ван Бастена отримала чисельну перевагу - за друге попередження був відправлений в роздягальню португальський захисник Коштінья, а якщо врахувати, що через травму ще на 30-й хвилині вибув з ладу Кріштіану Роналду, то було очевидно , що у збірної Голландії з'явилися реальні шанси поправити ситуацію.

Другий тайм очікувано почався з атак поступається боку: спочатку Коку "зарядив" в поперечину, а трохи пізніше Марк ван Боммель ледь не влучив у ціль з дальньої дистанції.

Гра стала виглядати яскравіше, але тут на головну роль в матчі став безпардонно претендувати Валентин Іванов, який кинувся діставати зі свого нагрудного кишеньки по справі і без нього жовті і червоні картки. Іноді з боку навіть здавалося, що посланник російського суддівського цеху просто хоче увійти в історію футболу, як найважливіший арбітр! Смішно, але це дійсно було так. Всього Іванов, ви тільки вдумайтеся, показав 16 жовтих і 4 червоні картки! Напевно це рекорд усіх часів і народів!

У підсумку другий тайм вийшов нервовим, грубим, емоційним і не дуже привабливим. При такій специфіці спору набагато більше моментів для взяття воріт було у команди Голландії, але на завершальній стадії атаки їй завжди чогось не вистачало ...

Португалія виграла 1: 0 і тепер 1 липня оскаржувати путівку в півфінал з Англією, яка виявилася сильнішою за Еквадору , А Валентину Іванову найближчим часом, напевно, не варто заглядати в свою пошту, щоб не псувати собі настрій, адже "валентинки" від любителів футболу навряд чи будуть пронизані людської ніжністю ...