NEWSru.com :: ЧС-2018: Іспанці насилу здолали Іран і наздогнали португальців

Збірна Іспанії здобула перемогу над командою Ірану в матчі другого туру групового етапу чемпіонату світу з футболу. Зустріч групи В Казані завершилася з рахунком 1: 0 на користь представників Піренейського півострова
Третій м'яч на турнірі забив Дієго

Збірна Іспанії здобула перемогу над командою Ірану в матчі другого туру групового етапу чемпіонату світу з футболу. Зустріч групи В в Казані завершилася з рахунком 1: 0 на користь представників Піренейського півострова.

Примхлива фортуна повернула боржок перської команді, яка в стартовому турі виграла у Марокко завдяки єдиному автоголу. На цей раз іранці фактично вразили власні ворота, і цей гол вирішив долю матчу.

- ЧС-2018: Розклад і результати матчів

Володіння м'ячем іспанців в першому таймі перевалювало за 80%, але їх суперник впевнено стримував натиск. У гольовий атаці на 54-й хвилині м'яч курйозно влетів в сітку рикошетом від ноги Дієго Кости, якого намагався накрити центральний захисник Джаляль Хоссейні.

Для форварда збірної Іспанії цей гол став третім на турнірі, і в списку бомбардирів він ділить друге місце з росіянином Денисом Черишевим. Першим йде португалець Кріштіану Роналду (4).

У другому таймі після перегляду відеоповтору арбітр через офсайд не зарахував гол колишнього гравця "Амкара" іранця Саїда Еззатоллахі.

Після двох турів збірні Іспанії та Португалії з чотирма очками ділять перше місце в групі В з однаковою різницею м'ячів. Іран з трьома балами на третьому місці, а двічі програла команда Марокко вже втратила шанси вийти в плей-офф.

У наступному матчі 25 червня збірна Іспанії в Калінінграді зіграє з командою Марокко. Іранці в той же день в Саранську зустрінуться з португальцями.