NEWSru.com :: Колишні спартаківці вивели "Ростов" в лідери Прем'єр-ліги

"Ростов" в заключному матчі п'ятого туру чемпіонату Росії з футболу на своєму полі розгромив Нижегородську "Волгу" з рахунком 4: 0 і вийшов на перше місце в турнірній таблиці Прем'єр-ліги .

Головним героєм зустрічі на стадіоні "Олімп-2" в Ростові-на-Дону став орендований у "Спартака" хавбек Жано Ананідзе, який забив переможний м'яч і віддав дві гольові передачі. Всі чотири м'ячі у ворота Артура Нігматулліна влетіли після перерви.

Крім Ананідзе (50 '), в складі переможців відзначилися Тимофій Калачов (68'), ще один екс-спартаківець Артем Дзюба (75 '), для якого цей гол став вже сьомим в п'яти стартових турах, і кореєць Ю Бен Су (88' ).

Гості завершували гру вдесятьох: на 82-й хвилині за дві жовті картки був вилучений захисник Денис Колодін.

Команда Міодрага Божовіча набрала 13 очок і вийшла в одноосібні лідери чемпіонату Росії, випереджаючи московські "Спартак" і ЦСКА на два очки. "Волга", в активі якої 4 бали, розташувалася на 13-му рядку в турнірній таблиці.