NEWSru.com :: Казанський "Зеніт" вперше в історії став клубним чемпіоном світу з волейболу

Казанський "Зеніт" вперше в історії став клубним чемпіоном світу з волейболу

Волейболісти клубу "Зеніт-Казань" вперше в своїй історії виграли чемпіонат світу серед клубів.

У фінальному матчі турніру, який проходив у Польщі, керована наставником олімпійських чемпіонів Лондона-2012 Володимиром Алекно команда зі столиці Татарстану переграла італійську "Мачерата".

Зустріч у Кракові завершилася з рахунком 3-0 (27:25, 25:22, 25:22) на користь казанців, у яких 19 очок набрав Вільфредо Леон.

Раніше "Зеніту" жодного разу не вдавалося перемогти на турнірі, команда двічі програвала у фіналі і ще два рази завойовувала бронзу.

Клубний чемпіонат світу залишався єдиною нескореної Казанцев вершиною. Раніше "Зеніт" неодноразово вигравав європейську Лігу чемпіонів, чемпіонат Росії, Кубок Росії і Суперкубок Росії. Тепер в клубній колекції ВК "Зеніт-Казань" є абсолютно всі можливі трофеї, здобуті на офіційних змаганнях, відзначає прес-служба ВФВ .

Додамо, що казанський "Зеніт" став другим російський клубом, що зумів стати клубним чемпіоном світу. У 2014 році подібного успіху домагався "Білогір'я".