Німеччина громить Росію 3: 0 у товариському матчі 15.11.2018

1. Уже в першому таймі поєдинку в Лейпцигу рахунок став 3: 0
  2. Яскраві кадри матчу Німеччина - Росія 3: 0
  3. Орфографічна помилка в тексті:

15 листопада 2018, 23:58 Переглядів:

Уже в першому таймі поєдинку в Лейпцигу рахунок став 3: 0

15 листопада 2018, 23:58 Переглядів:   Уже в першому таймі поєдинку в Лейпцигу рахунок став 3: 0   Німеччина - Росія - 3: 0

Німеччина - Росія - 3: 0. Товариський матч в Лейпцигу. Фото AFP.

Збірна Росії зазнала великої поразки від команди Німеччини в виїзному товариському матчі. Зустріч, що відбулася в четвер у Лейпцигу, завершилася з рахунком 3: 0 на користь господарів поля, в складі яких голи ще в першому таймі забили Лерой Сані (8-я хвилина), Ніклас Зюле (25) і Серж Гнабрі (40). У цій грі за російську команду дебютував натуралізований бразильський нападаючий Арі, замінений на початку другого тайму.

Також в складі росіян зіграв екс-футболіст юнацьких і молодіжної збірних Німеччини Константін Рауш, який потім прийняв російське громадянство. В підсумку футболіста збірної Росії закидали папером під час виконання кутового. Таким чином німецькі вболівальники нагадали йому про "зраду".

Відзначимо, що в складі росіян грає ще один колишній гравець німецьких клубів і збірних - Роман Нойштедтер, який і зовсім народився в Україні - в Дніпрі.

У другому таймі на поле вибіг хуліган з російським прапором, якого стюардам поєдинку довелося ловити по всьому полю.

Збірна Росії 20 листопада зіграє з командою Швеції в Стокгольмі в рамках групового етапу Ліги націй. Команда Німеччини 19 листопада візьме Голландію.

Яскраві кадри матчу Німеччина - Росія 3: 0

Раніше в четвер Польща програла Чехії в ювілейному матчі Роберта Левандовскі . Знаменитий польський нападник відіграв сотий матч за національну збірну своєї країни.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "Німеччина в товариському матчі розгромила збірну Росії". інші Новини футболу дивіться в блоці "Останні новини"