Одеса здолала Дніпро, Політехнік дотиснув Черкаські Мавпи в баскетбольній Суперлізі

Відбулися два матчі регулярного баскетбольної першості. Відбулися два матчі регулярного баскетбольної першості

Політехнік - Черкаські Мавпи / fbu.ua

"Політехнік" на власному паркеті в Харкові без особливих проблем розібрався з чинним чемпіоном України - "Черкаськими Мавпами", повідомляє офіційний сайт ФБУ.

Черкаська команда виграла стартовий вкидання і дуже швидко відкрила рахунок: свій кидок реалізував бігме Кріс Коуклі. В середині періоду команда Максима Міхельсона скоротила відставання всього до двох балів, проте в другій частині першої десятихвилинки малюнок гри кардинально змінився. Дуже скоро харків'яни вели +12. Ближче до кінця десятихвилинки "Мавпи" кілька відтанули і частина очок відіграли - 27:18.

У другій десятихвилинці гості з центральної частини України намагалися скоротити різницю в рахунку, проте харків'яни її тільки збільшували, а команда Міхельсона не могла з цим зробити нічого. 53:37 після половини матчу.

Третя чверть розпочалася з ривка від команди гостей, проте дуже швидко "Політехнік" знову взяв ініціативу у власні руки. Надалі різниця між командами трималася на рівні 12-15 балів - ближче гравці з Харкова гостей не підпускали. У заключні хвилини гри колектив Максима Міхельсона дещо скоротив відставання, однак ураження чемпіонам уникнути не вдалося. 94:85 - третя перемога "Політехніка" в останніх чотирьох матчах.

БК «Політехнік» - БК «Черкаські Мавпи» - 94:85 (27:18, 26:19, 20:22 21:26)

Політехнік: Кромер - 31оч, 7РП; Грем - 15оч, 13пб; Девіс - 16оч.

Черкаські Мавпи: Янг - 19оч; Кольченко - 15оч; Ткаченко - 11оч, 9ПБ.

В іншому матчі "Одеса" перемогла "Дніпро" вдома, перервавши свою серію невдач.

Господарі дуже багато втратили в останніх поєдинках і не могли собі дозволити капітулювати перед одним з фаворитів сезону. Гості вже зі стартових атак змусили господарів наздоганяти. Одесити намагалися діяти максимально зосереджено. За першу половину вони перевершили гостей під щитами: 25 проти 17.

За рахунок кращої реалізації "Дніпро" все ж забезпечив собі на велику перерву 5 очок переваги. Традиційно одним з найактивніших був Мішула - 12 очок за першу половину.

З відновленням гри після перерви одесити видали серію результативних атак і вийшли вперед, змусивши тренера гостей Дениса Журавльова брати тайм-аут. Але це не допомогло переламати тенденцію. Одесити і далі йшли вперед. Завдяки точним триочковим, до яких доклали зусиль Вітолса з Пустозвоновим, вдалося поліпшити відсоток реалізації. У підсумку перед заключною 10-хвилинкою господарі вже були попереду на 7 очок.

"Дніпро", незважаючи на втому після попереднього поєдинку в Південному, боровся до останнього. Мішула, у якого з початком другої половини зовсім збився приціл, набрав 11 очок поспіль, до останнього зберігаючи шанси на позитивний результат. Втім у господарів виявилося досить сил, щоб довести зустріч до перемоги.

У підсумку - перша перемога команди Олега Юшкіна в останніх семи матчах.

"Одеса" - "Дніпро" - 71:65 (9:11, 18:21, 23:11, 21:22)

Одеса: Вітолса 18 очок, 3 підбирання, 5 передач; Пустозвонов 15о, 10пд, 3пр; Щепкін 14о; Бєліков 12о, 11пд.

Дніпро: Мішула 26о, 4пд, 4пр.