Огляд матчу «Арсенал» - «Болтон»

Склад «Арсеналу»: Щесни, Санья, Мертезакер, Косьелні, Гіббс, Сонг, Ремзі, Уолкотт, Артета (Росіцкі'82), Жервіньо (Аршавін'78), Ван Персі (Шамах'86).

Склад «Болтона»: Яскелайнена, Стейнссон, Найт, Везер, Робінсон, Іглз, Муамба (Боята'56), Рео-Кокер, Претлі, Петров, Нгог (Девіс'20)

Перший тайм.

На другій хвилині гравець «Болтона» виконував штрафний, потім пішов навіс на голову Претлі- той точно і сильно вдарив по воротах, але Щесни в прекрасному стрибку перевів м'яч на угловой.Чуть згодом Жервіньо випередив захисників «Болтона» і разом з Ван Персі помчав до воротам суперника, але івуарієць далеко відпустив від себе м'яч і Яскелайнена легко його забрав. Відразу ж після цього моменту Ван Персі відмінно виконав штрафний удар, але зовсім трохи не вистачило, щоб м'яч опинився в сітці воріт.

«Арсенал» взяв м'яч під свій контроль і не давав гравцям «Болтона» вийти з оборони. В основному м'яч знаходився в центрі поля і на підступах до штрафного майданчика, але до небезпечних моментів справа не доходила.

Був момент у Девіса, але Косьелні дуже чітко відіграв в обороні і не дав своєму супернику піти один на один з Щесни.

Варто відзначити, що в першому таймі найбільш активним і корисним футболістом виявився Косьелні. Сьогодні наш французький центральний захисник дуже акуратно і гідно грав в обороні, тримаючи своїх суперників дуже чіпко. Так само Лоран вдало підключався до атаки - і в кінці тайму зробив прекрасний прохід до штрафного «Болтона», що завершилася його ж ударом.

Коли залишалося грати п'ять хвилин - Уолкотт отримав м'яч в штрафній Яскелайнена, потім пробив, але чітко і надійно в обороні зіграв Робінсон. Після, Жервіньо виконав простріл у штрафну, але ніхто з його одноклубників не наважився пробити.

Перед самою перервою «Арсенал» сильно пожвавився і провів ряд хороших атак, остання ж могла завершитися голом - Тео технічно обіграв захисників, після чого завдав удар по воротах, але не вистачило точності.

Статистика першого тайму: удари в створ (1-1); кутові (3-1); володіння м'ячем (57% -43%)

Другий тайм.

Відразу ж після початку друге 45 хвилин Ван Персі відкриває рахунок в цьому матчі. Ремзі перехопив м'яч і помчав до воріт «Болтона», віддав пас на нашого капітана і той забив у ближній кут воріт.

Ремзі перехопив м'яч і помчав до воріт «Болтона», віддав пас на нашого капітана і той забив у ближній кут воріт

«Арсенал» продовжив грати дуже активно і Ван Персі мало не відзначився дублем, але добре зіграв Яскелайнена. Потім пішла атака «Болтона» на наші ворота, але завдяки надійній грі Косьелні м'яч був вибитий в аут.

Потім Уолкотт прекрасно відірвався від захисника, після чого прямував в штрафний майданчик - бути б голу, але Уітер сфолив - за що і отримав червону картку і був видалений з поля. Штрафний пробив Ван Персі, але голкіпер суперника знову чітко зіграв і забрав м'яч.

Артета, отримавши м'яч у штрафному суперника завдав потужного удару по воротах, але знову ж таки воротар «Болтона» відбив удар. Потім в захисті «Арсеналу» утворився пролом і Іглз виходив один на один з Щесни, але удар не вийшов і наш голкіпер впевнено взяв м'яч.

На 70 хвилині - ван Персі оформляє дубль! Уолкотт виконав простріл вздовж воротарського і наш капітан п'ятою поклав м'яч в сітку воріт.

Через 8 хвилин Сонг прекрасним пасом вивів Уолкотта один на один з воротарем, але Тео зіграв дуже невдало і м'яч влучив у воротаря. А зараз же був приголомшливий, щоб довести рахунок до розгромного.

І в кінцівці матчу ефектно обігравши захисника, гол забиває Сонг.

У другому таймі наша команда показала зовсім інший футбол, в порівнянні з першим таймом, перегравши суперника в усіх ігрових аспектах. Футболісти потрудилися на славу, всі виклалися на 100 відсотків - за що і були винагороджені перемогою з рахунком 3-0.

Герої матчу:

За весь матч хотілося б найбільше відзначити Ван Персі від якого виходила найбільша загроза для Болтона. У нашого капітана було безліч моментів і якби не надійна гра Яскелайнена, то Робін побив би воротам суперника більше, ніж 2 рази. Так само сьогодні дуже сильно вразив Косьелні. З наших захисників він сьогодні був найбільш надійного. Лоран весь час був на чеку і не давав діяти гравцям «Болтона», ретельно контролюючи їх. Так само він вдало підтримував атаку команди і міг би відзначитися. У його діях не спостерігалося помилок і він прекрасно відпрацював весь матч.