Огляд всіх матчів тижня 1/8 Ліги Чемпіонів. Чекаємо завтрашньої жеребкування

У вівторок і середу були зіграні ще чотири зустрічі 1/8 Ліги Чемпіонів. Першими вийшли на поле на Мюнхенській Аліанс-Арені "Баварія" та італійський «Інтер».

На цьому матчі можна зробити особливий акцент, тому що з усіх чотирьох матчів, які були зіграні, цей матч вийшов найцікавішим і пройшов в захоплюючій боротьбі.

Гра почалася з бурхливих атак італійської команди і вже на п'ятій хвилині форвард «Інтера» Ето'О відкриває рахунок. Але в середині першого тайму «Баварія» бере ініціативу в свої руки і до Податкового кодексу поправки м'яча. Нагадаємо, що в першому матчі «Баварія» в гостях виграла 1: 0. При такому «розкладі» «Інтеру» потрібно було забивати два голи і не пропускати в свою ворота. І це підопічним тренера Леонардо вдалося, на очах тисяч уболівальників «Баварії». Такий драматичної розв'язки двуматчевого протистояння давно не бачив європейський футбол. На 88-й хвилині македонець Пандев, забивши третій м'яч за «Інтер», залишив «Баварію» за межами Ліги Чемпіонів. Рахунок гри 2: 3

В іншому матчі вівторка зійшлися «Манчестер-Юнайтед» з «Олімпіком». У першій грі була нульова нічию, тому шанси у команд були рівними, якщо, звичайно ж не враховувати фактор свого поля, який грав на користь «МЮ». І, як виявилося згодом, цей фактор і виявився вирішальним - «червоні дияволи» розібралися з французами з рахунком 2: 1. Нагадаємо, що два м'ячі у ворота «Олімпіка» забив Хав'єр Ернандо Чічеріто - молодий мексиканський нападник, для якого цей матч став справжнім успіхом. Його ж і визнали найкращим футболістом цієї гри. До речі, англійці забили і третій гол, але ... вже в свої ворота. Захисник «МЮ» Браун, після подачі кутового, зрізав м'яч у свої ворота і на деякий час дав шанс марсельцям сподіватися на позитивний для себе результат матчу.

Вчорашній день в Лізі Чемпіонів ознаменувався розгромом «Ліона» мадридським «Реалом». Рахунок 3: 0, в попередньому матчі в Ліоні зіграли 1: 1. На початку матчу «Ліон» трошки притискав суперників, але це тривало лише до першого забитого м'яча. Потім було ще два м'ячі. «Ліон» вже нічого не зміг надати у відповідь. «Реал» проходить далі.

І останній матч 1/8 фіналу Ліги. «Челсі» приймало данський «Копенгаген». При безлічі гольових моментів, створених англійським клубом, забити господарям не вдалося. Рахунок 0: 0, але в першій грі в Данії, «Челсі» забезпечило собі нинішній результат, обігравши датчан з рахунком 2: 0. І хоча «Копенгаген» далі не пройшов, безумовно, цей сезон для них вже характеризується як дуже вдалий. Було видно, що в кінці матчу футболісти данського клубу йшли зі стадіону з високо піднятими головами.

А сьогодні не забуваємо про те, що в 20-00 годин за київським часом «Динамо» Київ у матчі-відповіді буде битися за вихід в чвертьфінал з англійським «МанСіті». Бажаємо нашим футболістам вдалої гри а всім уболівальникам українського футболу позитивних емоцій по закінченню матчу!

Спортивний оглядач Геннадій Бялик

Пропонуємо читачам в коментарях до цієї статті написати свій прогноз результату матчу "Манчестер-Сіті" - "Динамо". А вже завтра ми подивимося, хто з Вас виявиться прав. А той, хто перший вгадає результат матчу - отримає від Репортер Житомира приз!