Олімпіада-2012. Жіноча збірна Росії зазнала першої поразки

Жіноча збірна Росії з баскетболу в п'ятницю, 3 серпня, зазнала своєї першої поразки на Олімпійських іграх-2012 в Лондоні: 66-70 в матчі зі збірною Австралії Жіноча збірна Росії з баскетболу в п'ятницю, 3 серпня, зазнала своєї першої поразки на Олімпійських іграх-2012 в Лондоні: 66-70 в матчі зі збірною Австралії. Невдача позначилася на турнірному становищі росіянок (вони опустилися з 2 на 3 місце в групі В, пропустивши вперед ту ж Австралію), але не можна сказати, щоб вже дуже серйозно: команда в будь-якому випадку забронювала місце в чвертьфіналі і її єдиним завданням тепер буде не зайняти 4 місце (виводить на чемпіонок, збірну США ). У матчі останнього туру групового раунду підопічні Бориса Соколовського зустрінуться з француженками - командою, ще не програла на цій Олімпіаді жодного разу!

Росія-Австралія 66:70 (15:21, 15:11, 18:22, 18:16)
Росія: Осипова (15 + 9 підбирань), Данілочкіна (13), Хеммон (12), Гришаєва (9 + 8 підбирань)
Австралія: Кембедж (17 + 10 підборів), Батковіч (15), О'Хі, Джексон (9)

Після завершення поєдинку все обговорювали не стільки його результат, скільки данк у виконанні Ліз Кембедж, чи не перший в олімпійській історії!

Збірної Франції вчора довелося сутужно: господині турніру, збірна Великобританії, билася до останнього за свій примарний шанс на кваліфікацію в наступну стадію. І була вкрай близька до того, щоб досягти успіху: француженка Селін Дюмерк точної "трьох" зрівняла рахунок під саму завісу (за 6 секунд до кінця) основного часу. Вона ж, до речі, поставила крапку і в овертаймі, ще одним дальнім влучанням одночасно з сиреною, вирішивши результат протистояння (80-77).

Великобританія-Франція 77:80 (13:10, 10:17 21:20, 23:20) OT 10-13
Великобританія: Лідхем (29 + 8 підбирань), Стаффорд (18), Батхен (12)
Франція: Купа, Лоусон-Вейд (по 16), Якубу (15), Дюмерк (14)

Збірна Туреччини, також як і збірна Канади гарантували собі путівку в чвертьфінал Олімпіади. Туркені зробили це в манері, шокувала багатьох, розгромивши збірну Китаю! Що стосується бразільянок, то їм, швидше за все, доведеться записатися на курси підвищення кваліфікації : Буквально титанічних зусиль Еріки Соуза і Кларисси Дос Сантос (43 очка та 22 підбору на двох) для перемоги не вистачило ...

Китай-Туреччина 55:82 (13:26, 14:13 16:20, 12:23)
Бразилія-Канада 73:79 (8:18, 17:21, 28:16, 20:24)

Збірна Хорватії переграла Анголу (це її перша поки що перемога на турнірі), ніж створила невелику невизначеність в боротьбі за останній вакантне місце в чвертьфіналі від групи А. Невелику, тому що її суперниці, збірної Чехії, для проходу в наступний круг потрібно лише перемогти всю ту ж збірну Анголи. Ну або, як мінімум, просто дочекатися поразки Хорватії в поєдинку з туркенями.

Хорватія-Ангола 75:56 (24:18, 17:14, 18:11, 16:13)
США-Чехія 88:61 (24:26, 24:12, 22: 9, 18:14)