Олімпіада-2018 - всі медалісти 17 лютого

1. У Пхенчхані в суботу будуть розіграні дев'ять комплектів нагород - три подіуму вже визначені
  2. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
  3. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
  4. Орфографічна помилка в тексті:

17 лютого 2018, 16:50 Переглядів:

17 лютого 2018, 16:50 Переглядів:   У Пхенчхані в суботу будуть розіграні дев'ять комплектів нагород - три подіуму вже визначені   Подіум в гірськолижному спорті

Подіум в гірськолижному спорті. Фото AFP.

У п'ятницю, 16 лютого, на Олімпійських іграх 2018 року в Пхенчхані розіграли сім комплектів нагород.

Медальну програму відкрили фігуристи. Японець Юдзуру Ханю став дворазовим олімпійським чемпіоном, "срібло" завоював японець Сема Уно, "бронзу" - іспанець Хав'єр Фернандес. Українець Ярослав Паніот ще вчора гарантував собі останнє, 30-е місце.

Також були розіграні медалі в лижній акробатиці - в жіночому слоупстайле. Перші два місця зайняли швейцарки: Сара Хеффлін виграла "золото", Матильда гримить отримала "срібло". Третє місце зайняла британка Ізабель Аткін.

Чеська гірськолижниця Естер Ледецкі завоювала "золото" Пхенчхана в супергігантскій слаломі, "срібло" у австріяки Анни Файт, "бронза" дісталася представниці Ліхтенштейну Тіні Вайратер. Українка Ольга Книш зайняла останнє місце.

У жіночій естафеті в лижних гонках перемогу здобула збірна Норвегії, "срібло" у команди Швеції, олімпійські атлетки стали третіми з відставанням.

Нагадаємо, що Олімпіада-2018 в південнокорейському Пхенчхані пройде з 9 по 25 лютого. У ній беруть участь спортсмени з 92 країн і буде розіграно рекордну для зимових Ігор кількість медалей - 102 комплекту.

Україна на Іграх-2018 представляють 33 спортсмени в дев'яти видах спорту. Найбільше представництво - 11 осіб - в біатлоні, шість чоловік в санному спорті, по чотири - в лижних гонках і фігурному катанні.

Стежити за Білими Іграми зручно в спеціальній розділі на нашому сайті. Розклад Олімпіади-2018 - зручна таблиця з календарем всіх стартів по датах і видів спорту. Окремо виділені дні, в які будуть розіграні медалі в кожному виді програми. Медальний залік Олімпіади-2018 - актуальна інформація про кількість медалей, завойованих спортсменами з усіх країн-учасниць Ігор.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "Усі медалісти 17 лютого на Олімпіаді-2018". інші Новини дивіться в блоці "Останні новини"