П'ятикратні: столичне Динамо стало переможцем Кубка мера Москви з хокею :: newsrbc.ru

|

МОСКВА, 26 серпня - newsrbc МОСКВА, 26 серпня - newsrbc.ru Новини, Сергій Астахов. Хокеїсти московського Динамо стали переможцями щорічного турніру на Кубок мера Москви. Біло-блакитні у вирішальному матчі обіграли столичний ЦСКА і завоювали трофей в п'ятий раз у своїй історії.

Вперше турнір, в якому грають чотири команди з Москви і Підмосков'я, пройшов в 2008 році. До нинішнього розіграшу по чотири перемоги на своєму рахунку мали московські ЦСКА і Динамо, ще двічі трофей вигравав столичний Спартак. Крім них в Кубку мера брали участь Витязь, Крила Рад і Атлант.

У перший ігровий день в четвер хокеїсти ЦСКА здобули вольову перемогу над Вітязем з рахунком 3: 1. Всі свої шайби москвичі закинули в третьому періоді, за словами головного тренера армійців Ігоря Нікітіна, команда змогла виграти за рахунок характеру. Важка гра була, боролися з суперником, з самими собою, було багато браку, за рахунок характеру хлопці змогли реалізувати створені моменти. Літній хокей ще, десь закриваємо очі на помилки, потихеньку готуємося (до сезону), - сказав Нікітін журналістам.

Через переїзд ЦСКА з Ленінградського проспекту на арену в Парку Легенд, що отримала назву ЦСКА Арена, активні вболівальники заявили про бойкот домашніх матчів команди. І своє слово фанати стримали, залишивши червоно-синіх без підтримки. Особисто наша задача - грати так, щоб фанати з'явилися. Будемо грати так, щоб вони повернулися, - зазначив Нікітін.

Вітаю ЦСКА із заслуженою перемогою, нас вистачило на перший період, суперник володів ініціативою і забив голи. Ми довго були на зборах, зіграли сім матчів. Суперники там були по наростаючому рівнем, а сьогоднішня гра - серйозний тест для нашої команди. На жаль, не все вийшло, але є об'єктивні причини: з другого періоду програвали в русі, в результаті пропустили голи, - зазначив після гри головний тренер Витязя Валерій Бєлов.

Інша зустріч між Спартаком і Динамо вийшла більш результативною і видовищною, а перемогу здобули червоно-білі - 3: 2. Як і завжди, у старих добрих суперників вийшов хороший матч. Гра була хорошою відрізками, у нас були видалення при порушенні чисельного нерівності. Будемо рухатися далі, - сказав після гри головний тренер Спартака Вадим Єпанчинцев.

На жаль, програли дербі. Результат важливий, але тренували сьогодні меншість і більшість. Якщо грою в меншості я задоволений, то грою в більшості - немає. Роботи море, будемо працювати. Було багато технічного браку, допускали дурні і дитячі помилки, в деяких місцях не впізнавав свою команду, будемо розбиратися, будемо виправлятися, шукати оптимальні поєднання, щоб бути готовими до сезону, - заявив головний тренер Динамо Володимир Воробйов.

Другий ігровий день розпочався з перемоги Динамо над Вітязем. Підмосковна команда знову вела по ходу зустрічі, але втримати перевагу не змогла - 3: 4. А ввечері на лід вийшли хокеїсти ЦСКА і Спартака. Шайба армійців на 45-й хвилині залишалася єдиною покинутій, але на останній хвилині червоно-сині двічі вразили ворота спартаківців і перемогли з рахунком 3: 0. Перед заключним туром ЦСКА лідирував в таблиці з шістьма очками, Спартак і Динамо набрали по три бали, а Витязь замикав квартет з бубликом.

У неділю настала пора вирішальних матчів, в яких повинен був визначитися переможець 11-го за рахунком Кубка мера Москви. Ситуація могла скластися таким чином, що вирішальним пунктом у визначенні кращої команди стала б різницю закинутих і пропущених шайб. Але до цього не дійшло: Спартак поступився Витязю по буллітам з рахунком 3: 4 і залишився третім в таблиці.

Головний тренер червоно-білих Єпанчинцев після гри поскаржився на фізичну втому команди після суботньої вечірньої гри з ЦСКА.

Вчора була вечірня гра, сьогодні - денна. За розминці було видно, що проспали перший період, але хлопці молодці, знайшли сили і емоції, це дорогого коштує. Програючи в рахунку, змогли довести гру до овертайму. Десь вийшло, десь немає, гру в більшості треба покращувати, будемо працювати. Заміна воротаря пов'язана з тим, що (Юліус) Гудачек пропустив тричі. (Микита) Беспалов увійшов в гру дуже пристойно. У сезоні буде грати найсильніший, - сказав Єпанчинцев.

Наставник Витязя Бєлов порівняв нинішній Кубок мера з регулярним чемпіонатом КХЛ. Хороші і цікаві суперники на Кубку мера, всі ігри вийшли цікавими за змістом. Дуже потрібний і важливий турнір. Скоро початок чемпіонату, сьогодні було відчуття, що чемпіонат вже йде, - зазначив Бєлов.

Заключний матч турніру став своєрідним фіналом. Для перемоги в Кубку мера ЦСКА досить було довести гру до овертайму, а Динамо потрібна була тільки перемога в основний час, чого біло-блакитні і домоглися, завершивши зустріч з рахунком 4: 1 на свою користь.

Після матчу обидва головних тренера зійшлися на думці, що Динамо контролювало хід гри. Тренер ЦСКА Нікітін вважає, що суперник переміг заслужено. Його колега Воробйов зазначив фактор удачі.

Хороший матч, прекрасно розуміли його важливість. Перший трофей (в сезоні) важко дався, не все виходило, удача була сьогодні на нашому боці. Хлопці молодці, контролювали хід гри, був гарний рух, відпрацьовували на льоду, - сказав Воробйов журналістам.

Динамо заслужено перемогло, ми відразу виявилися не в своїй тарілці, в ролі наздоганяючих. Ми дозволили супернику використати контратаки, у нас не виходило створювати регулярно моменти. Третій період наша команда боролася до кінця, можна занести його в актив. Попереду багато роботи над більшістю, це важливий компонент. ЦСКА - Динамо - це вивіска, додаткова мотивація не потрібна, не думаю, що ми психологічно не налаштувалися, - заявив Нікітін.

Турнір ознаменувався для динамівців не тільки трофеєм, а й втратою одного з лідерів команди. Травма руки, отримана захисником Андрієм Мироновим в матчі зі Спартаком, залишила його поза грою на сім тижнів. Також незрозуміла ситуація з ще одним захисником Дмитром Вишневським.

Є проблеми, займаємося зараз питанням захисту. Поки неясна ситуація з Дмитром Вишневським, на сім тижнів вибув Миронов. Треба буде дивитися цю лінію уважніше, але у нас є хороші молоді хлопці. Наприклад, Андрій Прібильскій, хоча йому ще немає і 18 років. Думаю, все буде в порядку, - сказав генеральний директор Динамо Валерій Шанцев журналістам.

Регулярний чемпіонат КХЛ стартує 1 вересня матчем казанського Ак Барса проти СКА.