Перемога в Уфі: «Авангард» розгромив «Салават Юлаєв» 7: 2 і зрівняв рахунок в серії

Омичи повністю згладили враження від вчорашнього невдалого матчу і буквально закидали Уфімцев шайбами. Швед Петерсон оформив хет-трик.

Подарувавши в першому матчі гольову феєрію, команди почали другу гру обережніше, більше турбуючись про те, щоб не пропустити. Але, коли здавалося, що перший період закінчиться безрезультатно, « Авангард »За 9 секунд двічі вразив ворота суперника. Спершу свій шанс реалізував Андре Петерсон, а потім у другому матчі поспіль відзначився шайбою Ансель Галімов.

Таким чином, омичи зуміли зробити солідний заділ для перемоги, при цьому не маючи ігрової переваги проти уфимской команди.

У другому періоді обидва клуби показали свою майстерність у грі в більшості. Спершу Петерсон покарав суперника і довів рахунок до розгромного - 3: 0. На це «Салават» відповів, два рази поспіль реалізувавши свою більшість. Але тільки Уфімцев скоротили рахунок до мінімального, як про себе нагадав Хохряков, скориставшись помилкою суперників і втікши на рандеву з воротарем «Салавата». Кидок - і знову відрив в дві шайби у івано-франківців - 4: 2.

Контратаки «Авангарду» виглядали не тільки красиво, але і небезпечно. І за пару хвилин до кінця другого періоду Фісенко забив п'яту шайбу. Ось тільки щоб її зарахувати, судді потрібен відеоповтор.

Петерсон на початку третього періоду зробив хет-трик - 6: 2. Хтось міг подумати, що шести шайб буде досить, але Кошелев довів рахунок до непристойно розгромного - 7: 2.

Рахунок в серії до чотирьох перемог зрівнявся - 1: 1. Команди попрямують до Омська, де проведуть наступні дві гри, третій матч відбудеться 7 березня.

Підписуйтесь на наш канал в Яндекс Дзен .