Перемога на класі. Україна - Естонія - 6: 4. Пляжний футбол. Євроліга

Україна - Естонія 6: 4 (2: 0, 2: 1, 2: 3)
Голи: Сидоренко 4, Пачев 10, 22, Зборівський 18, 35, Іллічов 26 - Аніко 16, 33, Сахаров 28, Галкін 36
Попередження: Андрєєв 26
Україна: Сидоренко (Гладченко) - Пачев, Зборовський, Рябчук, Корнійчук, Черевко, Іллічов, Будзько, Андрєєв
Збірна України успішно стартувала в кваліфікаційному турнірі дивізіону «B» Євроліги. У першому поєдинку наша команда переграла Естонію, забивши в кожному з періодів в ворота суперників по два м'ячі.
«Жовто-сині» довго не могли «розкрити» оборону естонців, тому ініціативу в свої руки, а точніше буде сказати - в ноги, довелося взяти воротареві команди Віталію Сидоренко. Капітан українців зважився на дальній удар, з яким його колега Маркус Лук впоратися не зумів. Відзначимо в цьому епізоді і дії Олега Будзько, перешкодити воротареві естонців зреагувати на удар Віталія.

Через пару хвилин Лук спробував відповісти капітану збірної України взаємністю, але з його ударом Сидоренко впорався. До слова, це був перший і єдиний небезпечний момент, створений естонцями в першому періоді, який підопічні Сергія Кучеренка виграли з рахунком 2: 0. Другий м'яч нашої команди також дальнім ударом забив Роман Пачев.
У другій 12-хвилинці естонцям вдалося звести перевагу збірної України до мінімуму. Після розіграшу кутового Андреас Аніко головою замкнув подачу партнера, відправивши м'яч у кут воріт. Гладченко, який замінив на той час Сидоренко, зреагувати на удар просто не встиг. Можливо, відчуваючи свою провину в пропущеному м'ячі (хоча її там не було), 12-й номер української команди спробував виправити становище. Протягом однієї хвилини Володимир двічі небезпечно пробивав з дальньої дистанції, але в першому випадку йому не вистачило трохи точності, а в другому - здорово зіграв Лук.
Але, все ж, українці домоглися свого, і руку, в прямому сенсі, до цього доклав Гладченко. Після невдалої атаки естонців Володимир швидко ввів м'яч на Зборівського, а той в своєму стилі - ударом в падінні через себе - з гострого кута відправив м'яч у ближній кут воріт. А незабаром Пачев збільшив перевагу нашої команди. Роман скористався скидкою Корнійчука і ударом з дальньої дистанції вдруге особисто засмутив Маркуса Лука.

Остаточно питання про переможця зустрічі було знято після курйозного м'яча Олексія Іллічова. На початку третього періоду гравець естонської збірної Антон (це прізвище таке) пробивав по воротах збірної України, але потрапив в Олексія, від спини якого м'яч залетів за комір Луку.
Виграючи з рахунком 5: 1, українці дозволили собі трохи розслабитися. Іншого пояснення того, що Сахарова залишили зовсім одного біля воріт Сидоренко і дозволили йому добити м'яч після дальнього удару Хіско і сейва українського воротаря, назвати не можу.
У кінцівці зустрічі дубль оформив капітан збірної Естонії Андреас Аніко, після удару якого м'яч прослизнув під рукою Гладченко. Потім свій другий гол в матчі провів і Олег Зборовський, успішно зіграв на добиванні. Але і це ще було не все. За 50 секунд до закінчення зустрічі Галкін пробив між ніг Рябчуку, до чого Гладченко виявився не готовий - 6: 4.

Завтра об 11:00 за київським часом збірна України проведе другий матч на турнірі. Суперником нашої команди стане Андорра. Нагадаю, для того, щоб зіграти у фінальному турнірі Євроліги, який пройде з 22 по 26 серпня в Голландії, українцям необхідно зайняти в своєму квартеті перше місце.