Перемоги студентів ПГУ на Чемпіонаті Росії зі спортивної гімнастики - Пензенський державний університет

Чемпіонат Росії зі спортивної гімнастики, який став відбірковим змаганням на головний турнір Європи, проходив в Пензі, з 4-8 березня 2015 року в спорткомплексі «Буртаси». Проводиться щорічно традиційно серед найсильніших спортсменів Росії. Організовується Міністерством спорту Російської Федерації і Федерацією спортивного гімнастики Росії. З 2008 року чемпіонат незмінно приймає місто Пенза. Також (під назвою «Першість Росії зі спортивної гімнастики») проходять змагання серед юніорів.

Збірна команда Приволзького федерального округу-1, в складі якої виступали пензенські спортсмени Денис Аблязін, Данило Казачков, Давид Белявський і Владислав Поляшов, студенти ІФКіС Павло Павлов і Сергій Степанов завоювали бронзові медалі в командній першості.

На другому місці спортсмени Уральського федерального округу. Золото ж завоювала команда Центрального федерального округу.

Нагадуємо, що в минулому році команда ПФО стала чемпіоном Росії в командній першості, тому в цьому році від приволзького округу участь брали дві команди.