Переможці ралі "Дакар" подарували Путіну "КАМАЗ"

Поділитися в соціальних мережах: Поділитися в соціальних мережах:   Фото: ТАСС / Артем Геодакян   Під час поїздки в Татарстан президент Росії Володимир Путін зустрівся з командою КАМАЗ-майстер і привітав гонщиків з перемогою на черговому ралі-рейді

Під час поїздки в Татарстан президент Росії Володимир Путін зустрівся з командою "КАМАЗ-майстер" і привітав гонщиків з перемогою на черговому ралі-рейді. Переможці ралі "Дакар" подарували Путіну копію першого призу цієї гонки і модель "КАМАЗ".

"Це говорить і про підприємство, на якому виробляється техніка, і про рівень всієї команди", - сказав глава держави, передає "Російська газета" .

Також Путін висловив надію, що "КАМАЗ-майстер" і далі буде перемагати.

Марафон "Дакар-2017", що фінішував в Буенос-Айресі, став тріумфальним для російської команди. Росіяни виграли два заліку в змаганнях на квадроциклах і вантажівках. Вперше в російській історії медаль Дакара завоювала жінка - Мотогонщіца Анастасія Ніфонтова, яка показала другий результат, поступившись лише дослідної іспанці Лайе Санс.

Раніше повідомлялося, що російська команда може пропустити ралі-рейд "Дакар" в 2018 році. Остаточне рішення приймуть протягом сезону. Команда може пропустити змагання через фінансові труднощі. Згідно з новим регламентом гонок, механікам доведеться підготувати модернізований спортивний двигун, а це дорогий процес.