Першість Росії 2018. Півфінали. Юнаки та дівчата 2003-2004 гр

Завершилися півфінальні турніри Першості Росії 2018 р серед дівчат та юнаків 2003-2004 гр.

У змаганнях взяли участь збірні команди Московської області. Юнаки грали в Воронежі, куди з'їхалися чотири збірні з регіонів Центрального федерального округу. Збірна Московської області (тренер - Михайло Неботов), поступившись на старті команді Бєлгородської області (1: 3), виграла два матчі у команд Воронезької (3: 1) і Калузької областей (3: 0) і з другого місця вийшла до фінальної частини Першості .

Півфінал у дівчат пройшов в Обнінську Півфінал у дівчат пройшов в Обнінську. Тут в змаганнях взяли участь шість збірних. Підмосковні волейболістки (тренер - Андрій Безруков) в стартовому матчі у впертій боротьбі поступилися Вологодської області (2: 3), а потім програли і одному з фаворитів збірної Москви (0: 3). Наступні два матчі з командами Архангельської і Калінінградської областей були виграні з рахунком 3: 0. Доля третього місця і путівки в фінал вирішувалася в грі зі збірною Калузької області. Ця гра також вийшла напруженою, команди були гідні один одного, в результаті в кінцівках партій удача була на боці калузький волейболісток - 1: 3, які і вийшли у фінал.

Ця гра також вийшла напруженою, команди були гідні один одного, в результаті в кінцівках партій удача була на боці калузький волейболісток - 1: 3, які і вийшли у фінал