Підопічні Андрія Плахетко Мар'ян Іванович виграли турнір «Федотови» - 2015! (Фото)

Команда ДЮСШ ПФК ЦСКА 2004 року народження (тренер - Андрій Плахетко Мар'ян Іванович) виграла V турнір «Федотови--2015», присвячений пам'яті Григорія Івановича і Володимира Григоровича Федотових.

У фінальному матчі червоно-сині зустрілися з командою «ЦСП по футболу» з Краснодара. У першому таймі жителі півдня (що грають в формі «Кубані») вийшли вперед завдяки голу Микити Лисенко після подачі з кутового. У час, що залишився до завершення матчу час команда ДЮСШ ПФК ЦСКА намагалася відігратися і створила кілька моментів, один з яких на останніх хвилинах реалізував Ярослав Доль.

Основний час матчу закінчився з рахунком 1: 1, і доля трофею вирішувалася в серії пенальті. У виконанні 11-метрових більш вдалими виявилися армійці.

Рінат Імаметдінов за підсумками турніру отримав приз кращому гравцеві.

«Федотови--2015». фінал

ПФК ЦСКА - «ЦСП по футболу» (Краснодар) - 1: 1 (по пенальті - 6: 5) Голи: Доль Ярослав - Лисенко Микита.

Андрій Плахетко Мар'ян Іванович, тренер:

-Турнір вийшов дуже хорошим, приїхали якісні команди. Хочу відзначити «Анжи», «Тюмень», краснодарський «ЦСП з футболу», Нижегородську ДЮСШ і воронезький «Факел». Ці команди дуже сподобалися, хлопчаки намагаються грати в якісний футбол, проявляють характер. Причому у кожної команди є свій почерк. Тому боротьба у всіх матчах була наполегливою, кожна перемога здобувалася в нелегкій боротьбі, іноді результат вирішував один м'яч. Конкуренція була дуже високою.

Що стосується фіналу, це, напевно, не сама наша найкраща гра на турнірі. Трошки в першому таймі відчувалася нервозність. Я етооб'яснілби занадто великим временнимразривом: першу гру зіграли в 10 ранку, а фінал був у 14. Поки хлопчаки дивилися матчі інших команд, трохи розтратили емоції, яких не вистачило в першому тайме.Но проявили характер, змогли переломити гру, відігратися, причому в другому таймі взагалі було дуже багато моментів. Ми могли не тільки зрівняти, але і вийти вперед. Не вийшло - один раз суперника врятувала штанга, десь не вистачило точності. Серія пенальті - це завжди лотерея. Ми виявилися трохи точніше.

Велике спасибі керівництву ПФК ЦСКА і ДФО. Такі турніри дуже радують, це завжди велике свято для дітей. Важливо, що турнір проходить під такойсоліднойвивеской. Крім Федотових є, хіба що, Шестерньов і ще всього пара чоловік, що залишили порівнянний слід в історії армійського клубу. За допомогою таких турнірів діти дізнаються історію ПФК ЦСКА і людей, які писали цю історію.

Результати всіх матчів 3-го ігрового дня:

Група А Місце Команда І В Н П Різниця Очки 1 ПФК ЦСКА 5 4 0 1 8-2 12 2 ДЮСШ-ПН (Нижній Новгород) 5 3 1 1 7-5 10 3 Океан (Находка) 5 2 1 2 5-6 7 4 Анжи (Махачкала) 5 1 2 2 4-7 5 5 Факел (Воронеж) 5 1 1 3 6-7 4 6 Лелека (Череповець) 5 0 3 2 3-6 3

«Лелека» - «Океан» - 0: 0

ДЮСШ-ПН - ПФК ЦСКА - 2: 1 Голи: Шовітов Іван (2) - Чистяков Матвій.

«Факел» - «Анжи» - 1: 2 Голи: Нененко Дмитро - Гамзатов Магомед, Караєв Гусейн.

Група Б Місце Команда І В Н П Різниця Очки 1 ЦСП по футболу (Краснодар) 5 4 1 0 12-4 13 2 Тюмень (Тюмень) 5 4 0 1 11-4 12 3 Балтика (Калінінград) 5 3 0 Попереднє 2 10-6 9 4 ДЮСШ №4 (Курськ) 5 1 2 2 5-7 5 5 Строгіно (Москва) 5 1 1 3 5-10 4 6 СДЮСШОР (Твер) 5 0 0 5 1-12 0

«ЦСП з футболу» - «Тюмень» - 2: 1 Голи: Богданець Кирило (2) - Фішман Ілля

СДЮШОР (Твер) - «Строгіно» - 0: 2 Голи: Чернишов Олександр, Філіппов Єгор

ДЮСШ №4 (Курськ) - «Балтика» - 1: 2 Голи: Шорстов Данило - Дорошкевич Володимир, Клименко Артем.

стикові матчі

За 11 місце «Лелека» (Череповець) - СДЮСШОР (Твер) - 1: 0 Гол: хрящів Юрій.

За 9 місце «Факел» (Воронеж) - «Строгіно» (Москва) - 3: 2 Голи: Бичковський Артем, Баскаков Данило, Федін Матвій - Перфілов Максим, Філіппов Єгор.

За 7 місце «Анжи» (Махачкала) - ДЮСШ №4 (Курськ) - 5: 1 Голи: Темиш Магомед, Касаб Артур, Джамуев Гамід, Амірхан Амірханов, Гамзатов Магомед - Шестопалов Артем.

За 5 місце «Океан» (Находка) - «Балтика» (Калінінград) - 1: 2 Голи: Карика Артем - Клименко Артем, Павлов Давид.

За 3 місце ДЮСШ-ПН (Нижній Новгород) - «Тюмень» - 1: 1 (по пенальті - 3: 4) Голи: Синьов Ілля - Фішман Ілля.

Підсумкове становище:

1 місце. ПФК ЦСКА 2. «ЦСП по футболу» (Краснодар) 3. «Тюмень» (Тюмень) 4. ДЮСШ-ПН (Нижній Новгород) 5. «Балтика» (Калінінград) 6. «Океан» (Находка) 7. «Анжи» (Махачкала) 8. ДЮСШ №4 (Курськ) 9. «Факел» (Воронеж) 10. «Строгіно» (Москва) 11. «Лелека» (Череповець) 12. СДЮСШОР (Твер)

Кращі гравці: Ринат Імаметдінов (ПФК ЦСКА), Денис Анговатов (ЦСП з футболу), Іван Шовітов ( «ДЮСШ» -НН), Данило Логунов ( «Тюмень»).

Кращий бомбардир: Артем Клименко ( «Балтика»).

джерело

Армійці виграли турнір Федотови-2015 \ Return Армійці виграли турнір Федотови-2015 \  Return Армійці виграли турнір Федотови-2015 \  ReturnАрмійці виграли турнір Федотови-2015 \ Return