Після серії з Трактором, Ак Барс вибув з розіграшу Кубка Гагаріна

24.03.2012

Як і очікувалося почали в'язко і практично весь перший період пройшов безрезультатно. На 19 хвилині рахунок відкрив Панов, причому відзначився "Трактор", перебуваючи в меншості.

Відігратися "Барси" намагалися весь другий період. Чи не вдалося реалізувати два чисельних більшості - у челябінців послідовно побували на лаві Рязанцев і Буліс. Втім, вистояли господарі і перебуваючи в меншості - на дві хвилини віддалявся Євген Медведєв.

У третьому періоді створити маленьке диво в черговий раз вдалося Даніса Заріпова. У самому його початку Данис зрівняв рахунок, 1: 1.

Паритет протримався близько шести хвилин. Кузнецов, блиснувши індивідуальною майстерністю, створив 1: 2, вивівши гостей вперед.

Практично весь відрізок матчу "Барси" наполегливо облягали ворота Гарнета, але на жаль, спроби ці були безрезультатні. Гірше того, за півтори хвилини до кінця зустрічі Контіола примудрився перехитрити і Веханена і оборону господарів. 1: 3.

Довершив картину розгрому все той же Кузнецов, за 20 секунд до кінця забив в уже порожні ворота (казанці зняли воротаря). У підсумку 1: 4.