Півфінал 1/2 фіналу Ліга Чемпіонів Champions League Реал Мадрид Real Madrid Іспанія - Барселона Barcelona Іспанія 0-2 Голи Відео

1. 27 квітня 2011 року розпочало 20.45 GM +1, Мадрид Іспанія стадіон Сантьяго Бернабеу Santiago Bernabéu...
27 квітня 2011 року розпочало 20.45 GM +1, Мадрид Іспанія стадіон Сантьяго Бернабеу Santiago Bernabéu Півфінал 1/2 фіналу Ліга Чемпіонів Champions League Реал Мадрид Real Madrid Іспанія - Барселона Barcelona Іспанія 0-2 Голи Відео

Реал Мадрид зустрічався з Барселоною в Лізі Чемпіонів 8 разів, 5 разів перемагав Реал, 2 рази Барселона, 1 матч закінчився внічию. Остання зустріч сезону 2001-2002 нагадує сьогоднішній матч, теж півфінал, перша гра була на Камп Ноу в Барселоні і Реал виграв 2-0, голи забили Зідан і Макманаман, матч-відповідь закінчився 1-1 на Бернабеу гол забив Рауль. У 2002 році Реал Мадрид в останній раз виграв Лігу Чемпіонів, хотілося б щоб все повторилося !!!!

У 2002 році Реал Мадрид в останній раз виграв Лігу Чемпіонів, хотілося б щоб все повторилося

Півфінал Ліга Чемпіонів Реал Мадрид Real Madrid - Барселона Barcelona

Стартовий склад Реал Мадрид: Касільяс, Арбелоа, Альбіоль, Рамос, Марсело, Пепе, Ласс, Алонсо, Ді Марія, Озіл, Крістіано Рональдо.

Лава запасних Реал: Адебайор E. Adebayor, Бенсема K. Benzema, Гарай E. Garay, Ігуаїн G. Higuaín, Кака Kaká, Гранеро E. Granero Адан A. Adán.

Стартовий склад ФК Барселона: Вальдес, Альвес, Піке, Маскерано, Пуйоль, Хаві, Бускетс, Кейта, Вілья, Педро, Лео Мессі.

Лава запасних Барселона: Пінто J. Pinto, Міліто G. Milito, Афеллай I. Afellay, Фонтас A. Fontàs, Хеффрен Jeffrén, Тьяго Thiago, Роберто S. Roberto.

Короткий огляд матчу Реал Мадрид - Барселона півфінал Ліга Чемпіонів.

Перший тайм 0-0. У першому таймі обидві команди грали дуже обережно. Моуріньо в цій грі не випустив центрфорварда, в минулій грі з Валенсією грали Бенсема, Кака, Ігуаїн і показали дуже гарний футбол, Адебайор також на лавці запасних. Реал провів перший тайм 4-4-2. У першій половині тайму перевага мала Барселона, міг відкрити рахунок Вілья, але пробив повз ворота, на 29-й хвилині Хаві залишився один на один з Ікер Касільяс, дуже небезпечно вдарив, але воротар Реала відбив м'яч. До кінця тайму гра вирівнялася, і на останній хвилині Реал мав 100% можливість відкрити рахунок, Крістіано Рональдо вдарив дуже сильно, Вальдес відбиває м'яч прямо на Озіла, Озіл не влучає практично в порожні ворота, Вальдес відбиває м'яч. !!!

Другий тайм 0-2. Після перерви на поле вийшов Адебайор замість Озіла. Як і раніше рівна позиційна гра, Мессі тримають дуже щільно, і його проходи нічим не закінчуються. На 60-й хвилині Реал залишається 10-м !!! Пепе червона картка і видалення з поля !!! Барселона постійно атакує на 67-й хвилині, дуже небезпечно б'є Вілья, Ікер у неймовірному стрибку відбиває м'яч і прямо на голову Педро, удар повз ворота !!! Але 76-й хвилині Мессі все таки забиває гол. Прохід по правому флангу Афеллая пас в центр, в оточенні 2-х захисників Реала Мессі підставляє ногу і м'яч між ніг Ікера Касільяса у воротах 0-1 !!! Барселона !!! Лео Мессі !!! Безперервні атаки Барси і знову Лео Мессі на 87-й хвилині, обігравши 4-х захисників Реала, в своїй превичной манері забиває гол Браво Лео !!! 0-2 Барселона !!! Перемога Барселони.

Можна звичайно вважати, що Реалу не пощастило, видалили Пепе, він був тінню Мессі поки був на полі і не давав йому грати. Видалення звичайно більш ніж дивне !!! Але Реал нічого не показав сьогодні в нападі, реально міг забити тільки Озіл на 45-й хвилині. Десь Моу прорахувався, Барселона була сильнішою, і по всій видимості в фіналі зустрітися з Манчестером. Але все одно перемога в Кубку Короля над Барселоною багато коштує, ніхто не вірив в перемогу Реала. Будемо сподіватися що 3 травня на Камп Ноу Реал, якщо не виграє, то покаже хороший футбол.

Дивіться Відео Реал Мадрид Real Madrid Іспанія - Барселона Barcelona Іспанія 0-2 Голи Відео

0- Склад Реал Мадрид Real Madrid: Iker Casillas; Arbeloa, Sergio Ramos, Albiol, Marcelo; Xabi Alonso, Pepe, Lass; Ozil (Adebayor, min. 46), Di María y Cristiano Ronaldo.

2 ФК Барселона FC Barcelona: Víctor Valdés; Dani Alves; Piqué, Mascherano, Puyol; Xavi, Busquets, Keita; Pedro (Afellay, min. 71), Messi y Villa (Sergi Roberto, min. 90).

Голи: 0-1. Min. 76 Мессі Messi. 0-2. Min. 87. Мессі Messi

Арбітр: Wolfgang Stark (Німеччина). Жовті картки Дані Альвес Dani Alves (44 '), Маскерано Mascherano (57'), Барселона FC Barcelona. Червона картка 2-му воротареві Барселони Пінто Pinto за бійку з Арбелоа Arbeloa. Жовті картка Реал Мадрид Серхіо Рамос Sergio Ramos (52 '), Адебайор Adebayo (82'). Червона картка Пепе Pepe (61 '), Реал Мадрид Real Madrid за удар по ногах гравця Барселони Дані Альвеса Dani Alves.

Стадіон: 75.000 глядачів Мадрид Іспанія стадіон Сантьяго Бернабеу Santiago Bernabéu. 3.000 уболівальників ФК Барселона FC Barcelona