Плей-офф ЧС-2018 Данія - Ірландія - 0: 0 Огляд матчу - відео

фото AFP

31 рік без перемог. Огляд матчу Данія - Ірландія в плей-офф ЧС-2018 https://cdn.segodnya.ua/img/article/10713/78_main_new.1510438425.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/10713/78_tn .1510438425.jpg 2017-11-12T00: 13: 43 + 02: 00 Футбол Кращі моменти матчу плей-офф ЧС-2018 Данія - Ірландія

Збірна Данії на своєму полі не змогла забити Ірландії в першому матчі плей-офф до ЧС-2018. На щастя для господарів поля, гості так само провели "сухий" матч.

Збірна Данії не може здобути перемогу над Ірландією з 1985 року. З тих пір команди провели між собою п'ять матчів, два з яких завершилися для датчан ураженнями.

Нагадаємо, що в першому стиковому матчі ЧС-2018 збірна Хорватії на своєму полі розгромила команду Греції - 4: 1 . У складі переможців відзначилися Лука Модріч (13-а хвилина, з пенальті), Нікола Калинич (19), Іван Перішич (33) і Андрій Крамаріч (49). У греків гол забив Сократіс Папастатопулос (30).

А збірна Швейцарії на виїзді обіграла команду Північної Ірландії - 1: 0. Єдиний гол в матчі на 58-й хвилині забив Рікардо Родрігес, реалізувавши сумнівний пенальті.

Збірна Швеції обіграла Італію (1: 0) завдяки голу Якоба Юханссона на 61-й хвилині, коли м'яч після його удару влучив у суперника, дезорієнтував Буффона і влетів в кут.

Нагадаємо, що крім Росії на чемпіонаті світу виступлять команди Бразилії, Ірану, Японії, Мексики, Бельгії, Південній Кореї, Саудівської Аравії, Німеччини, Англії, Іспанії, Нігерії, Коста-Ріки, Польщі, Єгипту, Ісландії, Сербії, Португалії, Франції, Уругваю, Аргентини, Колумбії та Панами, Марокко, Тунісу, Нігерії, Єгипту і Сенегалу.