Полуреванш. "Мілан" - "Зеніт" - 0: 1. Ліга чемпіонів. Груповий турнір. 6 тур / Новини / Єврокубки: Ліга Європи, Ліга чемпіонів / Футбол / Спорт-Експрес в Україні

Вівторок. Мілан. "Мілан" - "Зеніт" - 0: 1. Зустріч на "Сан-Сіро" нападник синьо-біло-блакитних ХАЛК (№ 29), замінений у другому таймі, навряд чи моежт занести собі в актив. фото AFP

ЛІГА ЧЕМПІОНІВ. Груповий турнір. Група С.

6-й тур. "МІЛАН" - "Зеніт" - 0: 1

Спостерігаючи за матчем між "Міланом" і "Зенітом", кореспондент "СЕ Інтернет" порівнював його з поєдинком, що відбувся у вересні в Санкт-Петербурзі.

Володимир ІРІНЧЕЕВ
з Мілана

Два місяці тому червоно-чорні завдали "Зеніту" ураження на берегах Неви. При дещо кращому збігу обставин синьо-біло-блакитні могли б приїхати до Італії за повноцінним реваншем.

Однак ні в гостях у "Андерлехта", ні будинку з напіврезервним "Малагою" успіху команді Спаллетті домогтися не вдалося. У підсумку замість безкомпромісної січі за вихід в плей-офф ми мали на порядку денному невмотивований "Мілан" і вимушений сподіватися на Лігу Європи колектив з Північної столиці. Такий розклад ніяк не відповідав амбіціям пітерців, але нічого не поробиш.

У жовтні обидві команди переживали кризу, зараз же "Мілан" почав вибиратися з ями, та й у "Зеніта", судячи з матчу зі "Спартаком", щось стало прокльовується. Склади і тих і інших, природно, зазнали змін. У гостей з'явилися Денисов, Семак і Данні, зате вибув Крішіто.

У "Мілана" в першому матчі вихід Ель-Шаараві в старті сприймався скоріше як аванс, а рішення залишити на лавці Пацціні здивувало багатьох. Тепер же Фараону в статусі мало не лідера команди було надано заслужений відпочинок, а екс-форвард "Інтера" отримав шанс довести, що забувати про нього не варто.

Початок першого тайму відрізнялося від пітерського кардинальним чином. Чи не отримували в останніх зустрічах достатньо ігрового часу Кркіч, Пацціні і Емануельсон позначали активність: було видно, що вони заряджені на боротьбу, однак того штурму на початку, який трапився в Пітері не було і в помині. Чи не форсували події і росіяни, що віддавали перевагу спочатку атакувати переважно зліва.

Ближче до середини тайму став все частіше опинятися в центрі уваги Семак, але перший більш-менш небезпечний момент виник на 21-й хвилині біля воріт Малафєєва: Пацціні мало не замкнув поперечну передачу з флангу, але Ломбертс його випередив. Враження, що гостям перемога потрібна кров з носу, не створювалося - попереду нічого не клеїлося. "Мілан" діяв, як і личить господарям, контролюючи хід гри.

Проте, за 10 хвилин до кінця тайму несподівана комбінація Данні і Семака привела-таки до заповітного голу. Але цей епізод став радше винятком. Потім ми знову дивилися на нехитрі подачі Маттіа Де Шильйо і спроби пробити здалеку Емануельсона. Порадував публіку Кркіч, спробував повторити недавній подвиг Мексеса, але удар через себе відверто не вийшов. Підсумок 45-хвилинки дуже банальний: хтось не може, а іншим не особливо треба. Спільного з жовтневої зустріччю, м'яко кажучи, небагато.

Замін в перерві не зробив ні Аллегрі, на Спаллетті. І малюнок гри залишався незмінним. На 52-й хвилині Пацціні упустив вірним можливість вразити ворота з близької відстані - а тут і Ель-Шаараві почав розминатися. "Зеніт" же, який провів два місяці тому ударну кінцівку першого тайму і потужне початок другого, в Мілані виглядав блякло: спроб підвищити темп з боку пітерців не було.

Невже вирішили зіграти в італійському стилі за рахунком? На 65-й хвилині Аллегрі кинув в бій Робінью, який повинен був додати різноманітності в атаці, а пішов лівий захисник Месба, на місце якого опустився колись грав на цій позиції Емануельсон. Схема при цьому анітрохи не змінилася. Через десять хвилин бразилець мало не взяв участь в гольовий атаці, проте Кркіч з Пацціні не розібралися.

За десять хвилин до кінця обидва тренери вирішили синхронно стрепенутися свої команди: Спаллетті прибрав Халка, який здавався чужорідним елементом, і, як і в Санкт-Петербурзі, випустив Зирянова, а Аллегрі дав привід порадіти міланської трибуні - поява Ель-Шаараві було зустрінуте гучними оплесками. Як же його тут люблять!

На 86-й хвилині Фараон небезпечно пробив з меж штрафного, але трохи правіше мети. У добавлевнние арбітром п'ять хвилин вмістилися два неймовірним чином втрачених моменту гостей. На цьому все і завершилося. Зустріч на "Сан-Сіро" на відміну, від першої на "Петровському" вийшла не надто яскравою. Але результат, тим не менш, є результат.

МІЛАН - ЗЕНІТ - 0: 1 (0: 1)

Гол: Данні, 35.

"Мілан": Абб'яті, Маттіа Де Шильйо, Ачербі, Сапата, Месба (Робінью, 65), Амброзіні, Фламіні (Ель-Шаараві, 80), Боатенг, Емануелсон, Кркіч (Петанов, 90 + 1), Пацціні.

"Зеніт" (Санкт-Петербург): Малафєєв, Анюков, Бруну Алвеш, Ломбертс, Губочан, Денисов, Вітсель, Семак (Лумб, 90 + 1), Широков (Канунніков, 88), Данні, Халк (Зирянов, 80).

Попередження: Ломбертс, 43. Халк, 46. Фламіні, 58. Бруну Алвеш, 87. Робінью, 87 (попередження).

Суддя: Шапрон (Франція).

4 грудня. Мілан. Стадіон "Сан-Сіро". 29 508 глядачів.