Проти Мессі немає прийому. "Барселона" - "Спартак" - 3: 2. Ліга чемпіонів. Груповий турнір. 1 тур / Новини / Єврокубки: Ліга Європи, Ліга чемпіонів / Футбол / Спорт-Експрес в Україні

"Барселона" (Іспанія) - "Спартак" (Росія) - 3: 2 (1: 1)
Голи: Тельо, 14 (1: 0). Дані Алвес, 29 - в свої ворота (1: 1). Ромулу, 59 (1: 2). Мессі, 71 (2: 2). Мессі, 80 (3: 2).
"Барселона": Віктор Вальдес, Дані Алвес (Алексіс Санчес, 64), Маскерано, Піке (Сонг, 12), Адріану, Хаві, Фабрегас, Серхіо Бускетс, Педро, Мессі, Тельо (Вілья, 74).
"Спартак" (Москва): Дикань, К. Комбаров (Макєєв, 46), Інсаурральде, Сухі, Д. Комбаров, Арі (Дзюба, 83), Рафаел Каріока, Ромулу, Чельстрем (Хурадо, 79), Макгіді, Еменіке.
Попередження: К. Комбаров, 31. Сонг, 34. Чельстрем, 42. Еменіке, 44. Ромулу, 75. Сухі, 77.
Суддя: Мажич (Сербія).

Аж до 71-ї хвилини стартового матчу групового етапу Ліги чемпіонів УЄФА спартаківці вигравали у "Барселони" на її полі. Злим генієм для москвичів став Ліонель Мессі, за короткий проміжок забив два м'ячі і приніс господарям три очки.
Після поразки з великим рахунком "Зеніту" від "Малаги", що трапилася на день раніше, за "Спартак" стало ще більш боязко, ніж раніше. Якщо вже чемпіон Росії виявився на голову слабший четвертої команди Іспанії, що вже говорити про протистояння срібного призера з одним з найкращих клубів світу?
Червоно-білі все ж протрималися довше пітерців. Ті вперше пропустили на третій хвилині, "Спартак" - на 14-й. "Барса" почала гру спокійно, практично не наближаючись до штрафної суперника. До того ж уже в дебюті господарі були змушені провести заміну: центральний захисник Жерар Піке через травму поступився своїм місцем на полі Олександру Сонгу.
Тут же каталонці забили. Тельо, без праці обігравши Кирила Комбарова, пробив точно в дальній кут. Трохи пізніше Мессі міг збільшити рахунок - після його дальнього удару м'яч пройшов поруч зі штангою. Спартаківці перший небезпечний момент створили на 29-й хвилині і скористалися ним на всі сто. Еммануель Еменіке з правого флангу виконав простріл на Арі, але того випередив Даніел Алвес - автогол і 1: 1.
Малюнок гри не змінився. "Барселона" як і раніше атакувала великими силами, москвичі відповідали рідкими контрвипадами. Серхіо Бускетс трохи не влучив у ворота після навісу з кутового, потім відмінний шанс упустив Цеск Фабрегас - хавбек бив головою з вигідної позиції, але воротар "Спартака" Андрій Дикань витягнув м'яч з-під поперечини.
Другий тайм почався з заміни в складі гостей. Євген Макєєв вийшов на правий фланг оборони замість Кирила Комбарова. "Барса" не дозволяла червоно-білим майже нічого, володіла м'ячем вдвічі більше за суперника, але при цьому рідко наближалася до чужих воріт на відстань небезпечного удару. Адріано перевірив Диканя дальнім пострілом. Ейден Макгіді відповів, також пробивши з-за меж штрафного - поруч з "дев'яткою".
Сплеск активності стався на кінець години гри. Спершу прекрасний шанс не реалізував Мессі. Аргентинець наносив удар з розвороту з центру штрафного майданчика, але голкіпер "Спартака" врятував команду і відразу почав контратаку. Стрімка триходівка Арі - Макгіді - Ромуло завершилася голом. Бразилець несильно, але влучно пробив під опорну ногу воротарю Віктору Вальдесу.
Наставник синьо-гранатових Тіто Віланова зняв з гри захисника Алвеса, випустивши нападника Алексіса Санчеса. Гості оборонялися гранично зібрано аж до 72-ї хвилини. Тельо в лівій частині штрафної накрутив Макгіді і майже від лицьової відпасував на лінію воротарського - там Мессі в дотик переправив м'яч у сітку.
Зовсім скоро Давид Вілья пробачив суперника. Після сейва Диканя форвард грав на добиванні, але Марек Сухі в кидку перевів м'яч на кутовий. Як виявилося, цей епізод лише відстрочив черговий гол в ворота "Спартака". Санчес зліва навісив на дальню штангу, де залишений без нагляду Мессі головою вразив ціль. Підсумок - вольова перемога "Барси", але навряд чи хтось кине камінь в город її суперника.

UEFA.com

Якщо вже чемпіон Росії виявився на голову слабший четвертої команди Іспанії, що вже говорити про протистояння срібного призера з одним з найкращих клубів світу?