Proizd

  Все мы очень и очень редко сидим на месте. И передвигаемся мы каждый раз на различных видах транспорта. Всем нам хочется, что бы это было как можно быстрее, качественнее, надежнее и так далее. Именно

  Расписание поездов Белая Церковь

  Я не всегда имею возможность выезжать в город и приобретать там необходимый мне билет на поезд. Поэтому всегда искал наиболее альтернативный способ покупки билетов. И вот недавно нашёл данный интернет-сервис.

  Залізничні квитки Харків

  Вы желаете приобрести залізничні квитки Харків прямо сейчас? Тогда ваша дорога лежит прямо к настоящему интернет-сервису.

  PROIZD™

  Я как никогда счастлив тому, что у нас появился интернет-сервис, который позволяет нам очень своевременно покупать необходимые нам билеты без всякой суеты. Сервис PROIZD™

  Где купить запчасти а фотоаппарат

  Несколько лет назад, все наперебой говорили о том, что искусство фотографии вымрет, так как появились цифровые фотоаппараты и камеры на мобильных телефонах, качество съемки которых не уступает профессиональной

  Рукопашный бой русский видео
  Как то приезжал в Москву посмотреть достопримечательности все таки столица и весь день пробегал был и на красной площади и в музеях и в Третьяковской галерее а время уже к ночи близится ну и поехал на

  Видео тренировок по рукопашному бою
  В жизни каждой женщины бывает один незабываемый день, когда она ощущает себя принцессой и весь мир склоняется у её ног. Это день Свадьбы. В этот день наряд невесты затмевает все мыслимые и немыслимые

  Видео самоучитель по айкидо
  Муж потерял свои перчатки, решила подарить ему новые. Ведь это всегда приятно, когда о тебе заботится близкий человек, да к тому же еще и без подсказок : ) Пересмотрела кучу вариантов, но подобрала ему

  Уроки айкидо на видео
  Наверняка, практически каждый хозяин собственного дома, либо же собственник предприятия, делая ремонт в принадлежащем ему помещении рассчитывает на то, что его не придется переделывать спустя несколько

  Обучение рукопашному бою
  В зависимости от боевого применения и способов выполнения все приемы рукопашного боя делятся на три вида: – атакующие действия; – защитные действия; – контратакующие действия (атакующие действия как во

*/ ?>

Quit pirja e duhanit, fituar peshë, dhe pastaj humbur 15 kg

Historia ime filloi me heqjen e varësisë - pirje duhani . Kam dëgjuar shumë për faktin se ish-duhanpirësit po marrin peshë më shpejt, por unë e kam provuar vetëm tani. Refuzimi nga cigaret u bë një stres i madh për trupin tim dhe unë fillova ta kapnin këtë stres në mënyrë aktive. Buns, sanduiçe, çokollata dhe unë u bë e pandashme. Eshtë e panevojshme të thuhet se kjo çoi në paund shtesë? Unë nuk e vura re menjëherë se veshjet e mia të zakonshme po shpërthenin tashmë në seams, dhe kur bëra, nuk mund ta ndaloja. Kështu, kam fituar 20 paund shtesë . Duke parë atë që ndodhi me mua, unë kam qenë i vendosur për të humbur peshën, dhe sa më shpejt që të jetë e mundur. Për këtë, vendosa të shkoj në palestër për trajnerë profesionalë. Siç doli, dietat e thjeshta janë joefektive, ata duhet të kombinohen me trajnimin e forcës dhe workouts kardio.

Unë u këshillova për dietë carb ulët dhe me një sasi të madhe të proteinave të konsumuar (kjo është për të djegur dhjamin dhe ndërtimin e muskujve në të njëjtën kohë). Trajneri më ka ndaluar për të ngrënë çdo gjë të ëmbël, miell dhe të skuqur. Duhet të gatuaj për një çift, ose në furrë. Kjo dietë është bërë e pazakontë për mua, por mjaft e durueshme. Së bashku me dietën kam bërë një sërë ushtrimesh që kam kryer në palestër. I kushtova trajnime tri ditë në javë, dhe pas stërvitjes kam kaluar një orë tjetër në punë rutine.

Mund të them se humbja e peshës ishte shumë e vështirë për mua Mund të them se humbja e peshës ishte shumë e vështirë për mua ... Dhe, doli, dieta nuk është më e vështirë . Sigurisht, refuzimi i ëmbëlsirave ishte një goditje për mua, por trajnimi i forcës ishte vetëm një vrasës. Trajnuesi im, pasi mësova për planet e mia për humbje të shpejtë të peshës, më çoi në dhomë si një dhi malore. Pas kësaj më futën punë rutine dhe nuk dukej për mua filonila. Në muajin e parë kam humbur dhjetë kilogramë. Pesha shkoi pak para syve tanë. Por trajneri menjëherë më paralajmëroi se sa më shumë mbipeshë, aq më shpejt do të largohet. Në të vërtetë, përparimi i mëtejshëm ishte pak më pak i lumtur - tashmë pesë kilogramë të peshës së tepërt për muajin e dytë të dietës dhe stërvitjes. E pranoj se në këtë fazë unë mund të hedh më shumë, por unë dhashë një liri të vogël në formën e çajit me sheqer në mëngjes dhe pushime të rralla në tortë. Kështu, në 2 muaj kam humbur 15 kg peshë të tepërt dhe nuk kam ndërmend të ndalem atje. Unë kam qenë i vendosur jo vetëm që të kthehem në madhësinë time të kaluar, por edhe për të përmirësuar figurën time më tej.

Catherine Rubtsova ndau me ne historinë e saj të hollësishme

Eshtë e panevojshme të thuhet se kjo çoi në paund shtesë?