"Арсенал" - "Ліверпуль" 3: 3 текст »Футбол Росії

Голи: Коутіньйо, 27, Салах, 54, Санчес, 55, Джака, 57, Озіл, 58, Фірміно, 72

"Арсенал": Чех - Мейтланд-Найлс, Монреаль, (Мустафі, 46), Косьєльні, Бельерін - Джака, Вілшер - Санчес, (Уолкотт, 90), Озіл, Івобі, (Уелбек, 80), - Ляказетт.
"Ліверпуль": Міньоле - Робертсон, Клаван, Ловрен, Гомес - Коутіньo, (Чемберлен, 85), Джан, Хендерсон, (Мілнер, 15), - Мане, (Вейналдум, 82), Фірмінo, Салах.
Попередження: Івобі, 57

90 + 4 'Кінець матчу!
90 + 2 'Кутовий розіграв "Арсенал", але в офсайд потрапив на правому фланзі Озіл. Прикро має бути футболістові, який своїми діями не дозволив команді відзначитися.
90 + 1 'ОГО! Міньоле зараз намагався, схоже, просто перекинути м'яч, що летить після подачі від Озіла з флангу за лицьову, але ледь не переправив її у ворота! Неймовірно!
90 'Санчес межі поля залишає. На газоні у нас виявляється Уолкотт.
88 'НЕБЕЗПЕЧНО! Салах! Класно він отримав зараз передачу від Війнальдум, після чого вистрілив по воротах суперника з лінії штрафної. М'яч потрапив у сітку воріт із зовнішнього боку.
87 'Останні хвилини матчу йдуть. Навряд чи більше 3-х хвилин рефері у нас додасть. Гра підходить до кінця, пані та панове.
86 'Черговий кутовий для "Ліверпуля". Подача від Чемберлена з лівого флангу. Прямо в руки Чемберлену снаряд прилітає.
85 'Чемберлен на поле! Коутиньо він змінює.
84 'Фірміно був близький до того, щоб картку жовтого кольору отримати за фол в центрі поля, але Аткінсон тверезо оцінив епізод і попередження не показав.
83 'ОГО! Робертсон виконував чудовий пас в штрафну, і тільки дивом до цього снаряда не встиг добігти прудконогий Салах!
82 'Мане провів не найкращий свій матч сьогодні. Тому він іде з поля. На газоні ж з'являється Вейналдум.
80 'Замість Івобі на полі з'являється між справою Уелбек.
78 'НЕБЕЗПЕЧНО! Бельерін по правій бровці до воріт продирається, і завдає удар у ближню "дев'ять". Встигає виставити руку в сторону Міньоле і м'яч переправити на кутовий удар.
77 'Мане зумів відібрати снаряд у Санчеса. При цьому чилієць явно порушував проти опонента правила, але м'яч залишився у "червоних", а тому Аткінсон і не зреагував.
76 'Мане впав в чужій штрафній площадці. Не було явного поштовху йому в спину. Даремно тут африканець пред'являє претензії, адже фолу не було і в помині.
75 'Багато інтриг в цьому матчі можна знайти. Чи зможе хтось із суперників забити вирішальний гол. Якщо так, то хто? А, можливо, буде забитий ще не один м'яч. Що ж, подивимося!
74 'Ні, навіс у виконанні Салаха був не найкращим. Сфера тут дісталася вийшов з рамки Чеху, вже не в перший раз зіграв на виході.
73 'Знову кутовий для "Ліверпуля". Джан допоміг заробити його. Салах відправився подавати корнер. Дивимося, що вийде з цього всього!
72 'ГОООООООООЛ !!! Фірміно! ЖАРА! Це просто вогонь! Кутовий біля воріт "Арсеналу". Фірміно безперешкодно отримує м'яч і вистрілює по воротах свого суперника. Чех, здавалося б, м'яч відбиває в сторону, але немає! Сфера плавно і повільно влітає в сітку, а захисники не встигають підстрахувати свого воротаря!
70 'Найлс накриває зараз простріл з правого флангу від Фірміно. В результаті цієї атаки отримує право на кутовий "Ліверпуль". За 5 корнерів вже на рахунку колективів.
68 'Клавану вдається в підкаті дотягнутися до м'яча, який прострілював Озіл з правого флангу на ближню штангу. Якби не захисник, то сферу напевно в ворота б відправив Ляказетт.
67 'Коутіньо виконав подачу зараз з центру, але вдалося Джако першому до снаряда дістатися і скинути його головою Чеху.
66 'Джака грав точно в ноги опонентові. Отримав Мілнер в опорну ногу. Суддя був зобов'язаний жовту картку показувати автору одному з голів, але її не було.
65 'ОГО! Красива атака "Ліверпуля" на швидкості. Передача з лівого флангу на дальню стійку. Мане вистрілює в дотик у ближній кут, але Чех рятує, а добивання у гравця "червоних" вже не виходить.
63 'Красиво розіграв комбінацію "Арсенал", а виконав удар Вілшир після скидки від Озіла. М'яч пішов злегка лівіше мети, за малим і не потрапити в ціль відіграв Міньоле.
62 'А тепер потрібно щось міняти вже "Ліверпулю". Потрібно йти вперед, ризикувати і розкриватися. Час адже йде. І його залишається не настільки багато.
60 'Щось надзвичайне! Як можна було "Ліверпулю" так швидко розтратити те, що було нажито непосильною працею? Фантастичний футбол, який не залишив байдужим нікого!
58 'ГООООООООООЛ !!! ЩО ВІДБУВАЄТЬСЯ??? Нова атака "Арсеналу" на швидкості, розіграна комбінація і прихована передача на лівий край штрафного, де м'яч отримує Озіл, зміщується до воріт і завдає спокійний удар по центру воріт, знову пробиваючи Міньоле! Краса!
57 'Гооооооооооооол !!! Отримав м'яч в тридцяти метрах від воріт Джака, після чого переклав сферу під зручну ногу і завдав постріл по неймовірній траєкторії по центру. Міньоле якось невпевнено грає по снаряду, і від руки голкіпера, після легкого дотику зі снарядом, "круглий" все-таки влітає у ворота!
55 'ГООООООООЛ !!! І ось, повільним, але вірним темпом інтрига в нашу зустріч знову повертається. Йде подача з флангу на дальню ліву штангу воріт Міньоле. Захисник чомусь не стежить за переміщенням Санчеса, і його упускає, а сам Алексіс пробиває головою з кількох метрів, прошиваючи воротаря, і даючи ляпаса оборонців "червоних".
54 'ГОООООООООЛ !!! Соло імені єгиптянина, який отримав м'яч в центр, змістився до воріт, прибрав двох захисників на замаху, після чого пробив в дальній кут. Сфера не без рикошету влетів в ціль! Красивий м'яч.
53 'Подача від кута поля у виконанні Озіла, але вже Салах встигає зіграти на випередженні і м'яч вибиває подалі від рамки.
52 'Чи не зумів Джан в боротьбі за м'яч з Ляказетт зберегти сферу в грі. Кутовий удар заробляє "Арсенал" з лівого флангу. Буде виконана подача.
50 'Мілнер рефері усно зараз попередив. Мовляв, надто вже сильно він вдарив по ногах свого опонента. Наступного разу буде жовта картка, яких в цьому матчі ще не було.
49 'Відразу ж помчав вперед "Арсенал". Опинився в процесі атаки лондонців на газоні Ляказетт. Всім здалося, що його вдарили по ногах, але Аткінсон не повірив, і пенальті не призначив.
48 'Мустафі в перерві вийшов у "Арсеналу", Начо Монреаль межі поля покинув.
46 'Другий тайм!
45 + 3 'Перерва!
45 'Робертсон наздогнав на фланзі неймовірно складний м'яч, після чого з лінії прострілив його в центр, але не було кому замкнути даний пас. Бельерін і Монреаль спокійно винесли "круглого" з власного штрафного.
44 'ОСЬ ЦЕ ТАК! Гольових моментів не використовує "Ліверпуль"! Просто фантастика! Помиляється з виносом м'яча в обороні Косельні. Отримує момент для удару Салах, який пробиває в Чеха. Добивання Мане через себе виходить вище цілі. Це щось неймовірне!
43 'А ось тепер прохід Коутиньо ледь не увінчався голом, але в самий останній момент Феліпе зіткнувся із захисником і сферу втратив. Підхопив м'яч у воротах вже Чех.
42 'Трохи заспокоївся темп гри в останні хвилини зустрічі. Давненько не бачили ми разючих атак "червоних".
40 'Подача від кута поля - Озіл виконує навіс, але Ловрен здорово грає в своїй штрафній, відбиваючи головою його подалі від рамки.
38 'Озіл спробував пробити по воротах, але влучив у "стінку", від якої снаряд полетів за лицьову лінію. Сам же Месут подасть кутовий удар з правого краю.
37 'Отримує зараз по ногах Ляказетт, і тепер право на небезпечний штрафний дістається гравцям "Арсеналу". У м'яча Озіл. Його вихід.
36 'Монреаль тепер на газоні. Десь встиг підставитися футболіст під порушення правил від суперника, але суддя цей фол не зафіксував. Однак допомога медиків гравцеві все-таки буде потрібна.
35 'По ногах отримує зараз удар Мане, якого паралельно ще й завалює на газон суперник. Загалом, штрафний удар у справі призначається у нас.
33 'НЕБЕЗПЕЧНО! Мені навіть здалося, що м'яч в ворота влетів після удару Фірміно, але постріл гравця "Ліверпуля" виявився трохи вище правої "дев'ятки". За малим снаряд не досяг своєї мети! Фантастично грають гості в першому таймі.
31 'Дуже хороший в ці хвилини "Ліверпуль". Багато що виходить у "червоних", які грають сьогодні в усьому помаранчевому. Здається, що другий м'яч незабаром в ворота суперника все ж влетить, якщо "Арсенал" не буде намагатися.
29 'Півгодини гри позаду. Мане і Робертсон розіграли комбінацію. Африканець отримав снаряд у свої володіння, після чого завдав постріл по воротах. М'яч торкнувся захисника "Арсеналу" і прилетів в руки Чеху.
28 'Черговий кутовий удар. Озіл виконує навіс з лівого флангу в центр штрафного, прямо в гущу гравців, де найспритнішим виявляється Клаван, якому вдається перевести снаряд за бокову лінію головою.
27 'ГООООООООООЛ !!! Прекрасна контратака гостей. З правого флангу виконує подачу Салах. Сфера потрапляє в спину захисника, і той завмирає на місці, тоді як до місця падіння ігрового снаряда набігає Коутиньо, який у невластивій для себе манері, головою відправляє снаряд за призначенням.
26 'НЕБЕЗПЕЧНО! Ось це відповідь "червоних". Шикарна подача з лівої бровки від Робертсона. Грає Фірміно головою на дальню штангу, куди прискорюється Салах, але встигає підставити ногу, щоб переправити снаряд у ціль.
24 'НЕБЕЗПЕЧНО! Фірміну! Подача з лівого флангу від Мане. Замикає дальню штангу Фірміно, який пробиває в ближній кут, і Чех грає за лицьову, відображаючи м'яч на кутовий.
23 'Абсолютна перевага у гостей, слід зараз черговий навіс Робертсона до воротарського "Арсеналу", до якого першим встигає Чех.
21 'Сильна подача вперед від Бельеріна на хід Ляказетт. Тому на швидкості не вдається випередити Мане, який повертається на захист і головою акуратно скидає сферу своєму голкіперу.
20 'Після подачі від Салаха з правого флангу все той же молодий темношкірий Найлс грає вдало у відборі, вибиваючи, правда, м'яч за бокову лінію. Але краще так, ніж в ноги супернику.
18 'Фактично 20 хвилин на полі зіграли команди. Гра, варто відзначити, поки радує своїми швидкостями, але ось небезпечних моментів у матчі не виникає.
17 'Подача від кута поля. Вдається все того ж Косельні зіграти головою після подачі з флангу. М'яч летить далеко від воріт. Хороша гра в обороні.
16 'Добре! Знову простріл від Коутиньо, тепер з лівого флангу. Встигає в підкаті зіграти Косельні, який, таким чином, не при справах залишає Мане. Кутовий.
15 'Коутіньо отримав передачу в центр з флангу від Салаха. Не забарився тут же хльосткий удар в дальній кут у виконанні Феліпе, але м'яч у ціль не пішов, а пролетів поруч зі штангою.
14 'Так-так ... Травму отримав хтось із гравців "Ліверпуля". Медична бригада вже на полі. Хендерсон, судячи з усього, сидить на газоні. Саме його може замінити по позиції Мілнер, що відправився розминатися.
13 'Івобі з правого краю прострілював м'яч в район одинадцятиметрової позначки, де заносив ногу для удару Санчес, однак Ловрен його випередив, і зумів вибити сферу подалі від небезпечної зони.
11 'Подача кутового удару, і виходить з воріт Петер Чех, якого впевнено вдається зіграти на виході і забрати сферу в свої рукавички. Класна гра на випередження.
9 'А тепер уже Салах не дає нічого зробити Найлс, який ставить корпус єгиптянинові, але той примудряється для свого клубу заробити кутовий удар. Максимально корисний тут був гравець атакуючої лінії "червоних".
8 'Подача від кута поля, і Салах по повній програмі відпрацьовує в обороні, виносячи сферу подалі від власної рамки. Дуже впевнена гра футболіста біля своїх воріт.
7 'Джан зумів вибити м'яч з-під ніг Івобі. Буде перший в матчі кутовий удар. Подачу виконає Озіл. Подивимося, що вийде з цього всього.
6 'Ляказетт зумів скачати м'яч на Озіла, який завдав сильного удару з лінії штрафного по центру, але влучив у одного із захисників "Ліверпуля", після чого м'яч полетів вже в сторону бокової лінії.
5 'Непоганий закид м'яча з центру поля на правий фланг, куди підключався Салах, проте його випередив Чех, який вийшов з рамки і забрав снаряд у свої рукавички.
4 'На непоганих швидкостях почався перший тайм нашого поєдинку. Думаю, що голів сьогодні буде більш ніж достатньо. Головне, щоб самі команди хотіли грати в футбол.
3 'Фол в центрі поля. Уілшіо огрів Джана по опорній нозі, після чого той опинився на газоні. Продовжувати гру арбітр заборонив. Перше порушення в цій зустрічі.