"Арсенал" - "Тоттенхем" 0: 2 текст »Футбол Росії і Світу, новини, трансляції, фото, відео

Кубок Англії
1/4 фіналу
"Арсенал" - "Тоттенхем" 0: 2
Голи: Сон, 20, Справі, 59

"Арсенал": Чех, Мейтленд-Найлз, Сократіс, Джака, Монреаль, Торрейра, Гюендузі (Нкетіа, 65), Мхітарян (Косельні, 46), Ремсі, Івобі (Ляказетт, 58), Обамейанг.
"Тоттенхем": Гассаніга, Тріпп'єр, Алдервейрельд, Девіс, Роуз, Вінкс, Сіссоко, Еріксен, Справі, Лукас (Кейн, 58), Сон (Ламела, 79).
Попередження: Гюендузі, 45 + 2, Джака, 77, Справі, 85, Еріксен, 90 + 4

90 + 4 'Матч завершено!
90 + 4 'Еріксен заважає введенню м'яча зі стандарту. Заслужена картка. Дограють команди, в центрі поля м'яч тримається.
90 + 3 'Продовжує тиснути суперника "Тоттенхем", затримавшись в атаці, час зараз цілком на їхньому боці. На розі поля контролюють м'яч гості.
90 + 2 'А ось гості в контратаку вибігають із задоволенням. Сіссоко не зміг виконати точний навіс в штрафну на ламелі, який був один, вриваючись в район дальньої штанги.
90 + 1 '4 хвилини додає арбітр до основного часу поєдинку. А "Арсенал" ліниво бреде в атаку від своїх воріт.
89 'Обамейанг виконує неточний закид у штрафну на Нкетіа. Якось по інерції атакує "Арсенал", без азарту. Здається, змирилися з поразкою господарі, які створили сьогодні безліч моментів для взяття воріт.
88 'А ось і Кейн починає займатися дурницями, утримуючи м'яч після свистка, викликаючи гнів гравців "Арсеналу". Суддя його попереджає, що не потрібно так робити. В цілому ж гра заспокоїлася, киплять тільки пристрасті.
86 'І тут же Кейн жорстко грає проти Косельні! Ледве цілий гравець "Арсеналу" залишився після такого стику грубого!
85 'Справі провокує Джаку, забиваючи знущальний м'яч після свистка в чужі ворота. За шкірку вистачає суперника гравець "Арсеналу", а суддя показує йому картку!
84 'Косельні на фланзі програє боротьбу Кейну, який втік і точно віддав передачу в центр на партнера. Не довго думаючи Еріксен завдав дальній, але потужний і точний удар! Насилу Чех м'яч парирував!
83 'Ні, все-таки потрібна допомога медиків гравцеві господарів. На газон присів Мейтленд-Найлз, пауза в матчі.
82 'Триває матч, все в порядку з гравцем "Арсеналу". Деяке затишшя в ці хвилини. Ніби всіх все влаштовує.
81 'Вдалося гостям в останні хвилини збити монотонний ритм хазяйського навалу. Замість цього забагато фолів команди почали опускати, Мейтленд-Найлз і зовсім піднятися не може, перебуваючи у штрафному суперника. А адже арбітр навіть не зафіксував порушення.
79 'Покинув поле автор першого гола. Замість нього на полі з'явився Ламела. Триває атака "Тоттенхема".
77 'Джака рукою в центрі поля перервав передачу, а після ще й на арбітра накричав, який зафіксував цей фол. Картку показує суддя у відповідь.
76 'Навіс від Обамейанга перетворився в небезпечний удар! Зрізався м'яч з ноги форварда, і над головою Гассанігі вдарився об перекладину!
75 'Чергову спробу навалу через центральну зону виконує "Арсенал", але і низом добре зіграти не вдається. А Обамейанг і зовсім виявляється в положенні поза грою.
74 'Так. Полетіли в Справі предмети з трибуни фанатів "Арсеналу". В голову гравцеві потрапили, а він показав у відповідь трибунам жест, який говорив: "Хлопці, рахунок-то 0: 2!". Арбітр перевірив, крові немає, гру можна продовжити.
73 'Вдалося гостям відсунути гру від своїх воріт до центру поля. Вже не з таким ентузіазмом "Тоттенхем" йде в позиційну атаку, бажаючи діяти лише на контратаках.
71 'Скільки ж прострілів в останні хвилини направлено в штрафну гостей, але поки за кожною з них встигає оборона. Хоч іноді і з великими труднощами виносить м'яч.
70 'Після фолу Монреаля в атаці починає свій наступ "Тоттенхем", проте, дуже швидко м'яч втрачає і сідає в оборону.
69 'Передачу на ближній штанзі Ляказетт, але з нульового кута нічого не зміг він виконати. Метушня у воротарському перекрила весь огляд форварду!
68 'Великими силами йде вперед "Арсенал", притискає суперника до штрафної, але не може ніяк виконати точної передачі в штрафний майданчик! Поки кутовий тільки заробили господарі.
67 'На верхові закидання в штрафну суперника переходить "Арсенал", але ніяк не може знайти можливість для удару, незважаючи на те, що м'ячі знаходять партнерів у штрафному майданчику суперника.
65 'Пригальмували в атаці гості! В результаті Сон намагався замкнути верхову передачу в падінні, але у ворота не влучив!
64 'Роуз блокує простріл від Ремсі - м'яч вилітає за межі поля. Кутовий для господарів нічим не закінчився, крім втрати і контратаки на їх ворота!
62 'безліч моментів створює сьогодні "Арсенал", а знущально просто забиває "Тоттенхем". Продовжують контролювати м'яч гості.
61 'Небезпечно! Відповідає і "Арсенал"! Простріл від партнера замикає вийшов на поле Ляказетт, але пробиває побіжно і посилає м'яч в штангу!
59 'Гооооооооооол! Гості подвоюють перевага! Як просто "Тоттенхем" розриває оборону! Гассаніга виносить м'яч, Кейн приймає на груди - і тут же запускає в прорив по центру Справі, який вибігає один на один з Чехом і перекидає м'яч через голкіпера!
58 'Джака вкрай невдало пробиває. Не факт, що він навіть по регбійний б воротам потрапив таким чином. Заміна у гостей - Кейн замість Лукаса.
57 'Сіссоко порушив правила по центру перед своїм штрафним! Обамейанг вже ногу встиг занести для удару, але отримав по цій самій нозі від суперника!
55 'Еріксен пробиває потужно в нижній ближній кут воріт і Чех вивуджує м'яч, переводячи його на кутовий! А ось корнер розіграти не зуміли, Сон відправив верхом м'яч в нікуди!
54 'Обамейанг повернувся в оборону і збив Роуза на підступах до свого штрафного. Небезпечний штрафний проб'є "Тоттенхем" від лівого кута площі.
53 'Так і не дійшла справа до удару в цьому затяжному навалі від господарів. М'яч упущений за лицьову - удар від воріт виконав Гассаніга!
52 'І тут же Ремсі зумів прийняти верхову передачу на куті воротарського, але не зміг його приборкати через серію фінтів. Знову починає "Арсенал" придавлює суперника!
51 'Івобі виконав передачу низом з лівого флангу в штрафну - і вона пройшла через всю площу! Мейтленд-Найлз м'яч прийняв, витримав паузу - і пробив в захисника! Який момент був у гравця "Арсеналу"!
50 'Тривають обопільні втрати м'яча, не вистачає холоднокровності обом командам, дії гравців продовжують залишатися сумбурними.
49 'Еріксен збив Монреаля, коли той намагався вибігти через фланг в контратаку. Картки немає, а "Арсенал" продовжує контролювати м'яч, правда, біля своїх воріт.
48 'Івобі чудовий пас зовнішньою стороною стопи вирізав зліва на хід Обамейангу, але форвард опинився в положенні поза грою.
47 'Перша заміна в матчі відбувається в перерві. Мхітарян покинув поле, замість нього вийшов Косельні. Початок другого тайму поки проходить сумбурно, як і початок матчу.
46 'Початок другого тайму!
45 + 3 'Кінець першого тайму!
45 + 2 'Картку отримує Гюендузі за грубий підкат і удар по ногах в центрі поля!
45 + 2 'Мейтленд-Найлз відразу спробував прострелити після передачі на хід від Мхітаряна, але відправив м'яч точно в руки Гассанігі - зрізався м'яч.
45 + 1 'Ще пару хвилин належить командам провести на полі за рішенням арбітра. Продовжує тиснути "Арсенал".
45 'Небезпечно! Сократіс вистрибує вище всіх на дальній штанзі, але не потрапляє в дальній кут зовсім небагато! Як же щастить гостям і не щастить команді Емері!
44 'Награв на гол "Арсенал" в першому таймі - це точно. Але, поки чогось не вистачає на завершення господарям. Кутовий черговий буде поданий.
43 'Небезпечно! Гассаніга учудив! Виносив м'яч голкіпер, але потрапив в пресинг Обамейянг! Злетів м'яч над воротарської, але не змогли швидко зрозуміти гравці "Арсеналу", як скористатися такою помилкою, дозволивши захисникам перекрити всі можливості для ураження воріт. І в наступному ж епізоді Ремсі потрапив в штангу після удару з середньої дистанції!
41 'Монреаль заробив кутовий спільними зусиллями з Ремсі на лівому фланзі. Джака виконав подачу, але на цей раз було зовсім не небезпечно.
40 'Ні, все-таки є у "Арсенала" проблеми з швидким переходом через центр поля. Вище стали зустрічати суперника гості.
39 'Моура ледь по центру не вбіг один на один з Чехом! Найлз підстрахував партнера, знову гості на трьох розкатам комбінацію дуже швидко після відбору в центральному колі.
38 'Вийшло знову повернути контроль над м'ячем господарям, але тепер уже вони не можуть додати в гостроті створюваних моментів. А можливості є, не виглядає оборона гостей залізної.
37 'І знову неточна передача в штрафну заважає "Арсеналу" реалізувати розкішний момент! Атака була красива, але занапастив все Мейтленд-Найлз. Пощастило, що не було контратаки гостей цього разу. Упускає в таких моментах відповідні випади "Арсенал".
35 'На Торрейре фолить Моура в центрі поля. Якби не цей фол, то знову небезпечно могли б вибігти в контратаку гості. Якось розладналася гра "Арсеналу" в обороні. Але, варто зазначити, що і швидкості зросли після забитого м'яча, і гра стала більш відкритою.
34 'Ремсі відмінно на дальній кут воротарського з правого флангу м'яч запустив і ледь не знайшов партнера - забійна була б позиція! Надійно захисник грає на випередження.
33 'Триває матч, надано допомогу гравцям, обидва зможуть продовжити гру, хоча обидва кульгають поки.
31 'На газоні гравці обох команд. Це Моура і Мхітарян. Перший кинувся під удар останнього в попередньому епізоді, а вийшов жорсткий стик.
30 'Девіс перериває простріл від Мхітаряна, вибиваючи м'яч на кутовий. На цей раз подача від Джак дивом нікого не знайшла - група гравців "Арсеналу" високо вистрибувала! Після відскоку в контратаку вилетіли гості і повинні були збільшувати перевагу! Із забійної позиції завершував випад Сіссоко, але відправив м'яч у небеса!
29 'Добре комбінують Еріксен і Сон, розриваючи оборону "Арсеналу" на лівому фланзі атаки! Зараз тільки нерозторопні дії корейця в штрафний допомогли "канонірам" відбитися!
27 'Небезпечно! Чи не потрапляє Обамейанг в створ воріт ударом з лінії штрафного! М'яч відлетів після невдалої спроби пробитий від Івобі, але форвард не зміг потрапити із забійної позиції!
26 'Найлз намагався розгойдати Роуза серією фінтів, але не купився захисник і зупинив атаку суперника впевнено, вибивши м'яч за бокову!
25 'Грубо грає Ремсі! Заснув він з м'ячем в атаці у кутового прапорця, обікрав його Еріксен і тут же отримав по ногах ззаду! Поки без картки, але фол був грубий.
24 'Мхітарян після зіткнення з Роузом падає на підступах до штрафного, але це не порушення правил! Дивно, здавалося, що був фол!
23 'Продовжує м'ячем володіти "Тоттенхем", а ось господарі якось згасли, закопавшись в оборону.
22 'Джака в центрі поля грубувато грає проти Сона! Поки без жовтої картки обходиться гравець "Арсеналу", але суддя попереджає його усно.
20 'ГОООООООООЛ! Виходять гості вперед! Івобі занапастив контратаку своєї команди - і це стало початком разючої атаки гостей! Гассаніга вибив м'яч на Справі, який виграв боротьбу на підступах до штрафного - і тут же перевів діагоналлю м'яч на правий фланг. Оборона "Арсеналу" заснула, а Сон вискочив один на один з Чехом - і пробив в дальній кут!
19 'Еріксен наскрізну передачу в штрафну дотепно пропустив, але Сон не встиг - захисник виніс м'яч. Ще одна передача скандинава не знайшла адреси - м'яч у ближньому куті Чех забрав без проблем.
18 'Вже хвилин п'ять гості безроздільно володіють м'ячем, розгортають його від своєї оборони через фланги до штрафної суперника, але нічого небезпечного створити не можуть. Здається, не особливо напружує "Арсенал" такий стан справ - в обороні господарі грають зібрано.
16 'Надовго як гості затрималися на чужій половині поля, але конструктиву пропонують мало. Низом спробував "Тоттенхем" розіграти м'яч і швидко прорвати оборону по центру, але нічого не виходить - відбивається "Арсенал" спокійно.
15 'Все-таки відходить до своїх воріт команда Емері, розраховуючи спіймати суперника на контратаках, сьогодні це вже виходило. Через верхові закидання поки пробують грати гості, але оборона господарів весь верх знімає.
14 'Потроху входить в гру "Тоттенхем", контролює м'яч більш впевнено, хоча "Арсенал" продовжує зустрічати суперника високим пресингом.
13 'Небезпечно! Провалилася оборона гостей! Мхітарян грає з Ремсі в "стіночку", вибігає один на один з голкіпером, але не переграє його! В сторону м'яч перевів Гассаніга після потужного удару! Який момент!
12 'Справі головою пробив з меж штрафного вище воріт! Зуміли гості більш впевнено контролювати м'яч в атаці, пройшли через правий полуфланг до штрафної.
11 'Чи не таке активне продовження отримала гра після бурхливого початку. Дуже довго контролював м'яч "Тоттенхем" на своїй половині поля, а після вийшов в атаку через довгу передачу, але удар Еріксена був вельми неточним.
9 'Поки зовсім без атак грає "Тоттенхем". У центрі поля, як і раніше вдається суперника щільно зустрічати господарям поля.
8 'Небезпечно! Івобі м'яч протягнув по лівому флангу, покотив на хід Ремсі, який увірвався з кута в штрафну і пробив здалеку! Поруч зі штангою м'яч пролітає низом!
6 'Насилу Справі прорвався до штрафного суперника, прибирав м'яч під робочу ногу, але виявився заблокований парою захисників.
5 'Відмінно в центрі поля відпрацьовує у відборі "Арсенал". Раз по раз втрачають м'яч гості, все частіше виходить чисто грати господарям у відборі.
4 'Гості пробують відповісти своєю атакою, але поки насилу долають центр поля - "Арсенал" через дрібний фол зупиняє швидкі атаки.
2 'Емоційне початок у виконанні обох команд. Мхітарян заробив кутовий для своєї команди - подача на дальню штангу пішла від кута поля, але Монреаль на дальній штанзі не зміг замкнути передачу.
1 'Пролунав стартовий свисток. Матч розпочався!