"Каспій Цемент" перший чемпіон Актау з футзалу

У другій лізі, за три тури до закінчення Чемпіонату міста, став відомий переможець по футзалу, повідомляє ІнАктау .

Перше місце і путівку в лігу рангом вище завоювали гравці "Каспій Цемент". Команда провела 12 ігор, в яких забила 91 гол і набрала 36 очок. У команди "Жетибай", найближчого переслідувача, 24 очка.

У минулому сезоні команда, раніше носила назву "Тамшали", стала переможцем третьої ліги. В цьому році, зберігши основний кістяк гравців, вони знову на першій сходинці турнірної таблиці. За заявою самих гравців святкувати завчасно вони не збираються.

"До кінця турніру залишилося три гри, і в кожному матчі ми будемо викладатися по повній" - зазначив Бахитжан Абдуллаєв, капітан команди.

"Каспій Цемент" залишається єдиною з 83 команд Чемпіонату, яка б не втратила жодного очка.

Свій наступний матч, вже в ранзі чемпіонів, "Каспій Цемент" проведе 18 лютого в 14:00 годині проти "Альянс Лтд.". Ігри другої ліги пройдуть в спортивному комплексі "Жас Канат".

Нагадуємо, що Чемпіонат стартував 7 січня відразу в п'яти лігах.