Після Зальцбурга та Аустрії, почуття безвиході відвідало і іншого лідера австрійського футболу, віденський Рапід Після "Зальцбурга" та "Аустрії", почуття безвиході відвідало і іншого лідера австрійського футболу, віденський "Рапід".

" Металіст ": Горяїнов, Вільягра, Гуйє, Торсігльєрі, Фініньо , Торрес, Бланко (Едмар 51), Хав'єр, Соса (к) (Марлос 83), Тайсон , Крістальдо (Вілліан 74)

"Рапід": Кенігсхофер, Зонляйтнер, Хейккінен, Хофман (Куловітц 88), Катцер, Гартлер, Праґер, Тріммель, Бюргшталлер, Алар (Грозурек 76), Ілдіц

Попередження: Торсігльєрі 58 - Ілдіц 90

Вилучення: Бюргшталлер 90

Як не крути, але з опонентами з Австрії нашим єврокубкових повпреда завжди було приємно грати: в 32-х матчах українці здобули 19 перемог, коли австрійці - лише вісім. Більш того, вагомий внесок в цю статистику внесли і харків'яни: п'ять перемог при одній поразці. Словом, навряд чи когось здивував той факт, що "Рапід" був поглинений харків'янами настільки апетитно, як кулінарний символ столиці Австрії, віденський штрудель.

Хоча в першому таймі єврокубковий опонент і змусив похвилюватися. Потрібно сказати, що ніякого мандражу і боязні заповнених трибун у підопічних Петера Шеттеля не було. Команда грамотно діяла на контратаках, намагаючись скористатися будь-який хоч у якійсь мірі розслабленням суперника. На початку матчу упустили свої моменти Крістальдо і Тайсон, а ось гості були як ніколи близькі до своєї мети на 20-й хвилині: подача зі штрафного, Горяінов невдало грає на виході, а Тріммель головою стріляє в штангу. Тут же було і добивання від Бюргшталлер, але з ударом в упор кіпер харків'ян впорався.

"Металіст", немов той боксер, після такого удару втратив рівновагу: Зоннляйтнер мав можливість відзначитися з кутового, але м'яч пройшов в сантиметрах від штанги. Додавав проблем своїми далекими ударами і Бюргшталлер. Втім, ближче до кінця тайму харків'яни все ж відсунули гру від своїх воріт, та й могли забити гол в роздягальню. Але кілька стандартів в компенсований час свого ефекту не принесли.

Зате явно приніс чималу користь перерву, в якому, за словами Мирона Маркевича, у нього відбулася досить предметна розмова зі своєю командою. Проблем з мотивацією на другий тайм у харків'ян вже не було. Триходівка Тайсон-Хав'єр-Соса просто зобов'язана була завершуватися голом аргентинця, але той пальнув поруч з "дев'яткою".

А перший гол організував вийшов на заміну Едмар: спочатку харківський півзахисник заробив штрафний на правому фланзі, а вже через хвилину він виграв верхове єдиноборство і головою відправив ма ч в ворота після навісу від Соси. Вгадав Мирон Маркевич з заміною, нічого не скажеш!

Не менш вдалим можна вважати і вихід на поле бразильця Вілліана. Саме він, отримавши м'яч у штрафному від свого співвітчизника Тайсона, в один дотик навісив у воротарський на іншого земляка, Хав'єра. Клейтон, стрибнувши рибкою, просто увігнав м'яч у сітку воріт "Рапіда". Ефектна, та й ефективна бразильська самба порадувала сорок тисяч присутніх на грі уболівальників.

"Металіст" впорався і з кінцівкою матчу, грамотно контролюючи хід гри. А ось "Рапід" з емоціями так і не впорався - Бюргшталлер вельми грубо підкотився під Вільягру в центрі поля, за що заслужено побачив перед собою пряму червону картку.

2: 0 - підопічні Маркевича не тільки здобувають чергову перемогу над австрійцями, а й очолюють групу "К", обігнавши "Байєр" за різницею м'ячів.