"Реал" виграв у "Атлетіко", "Барселона" зіграла внічию з "Малагою" в Примері

Кріштіану Роналду / Reuters

У Мадриді завершився центральний матч дня чемпіонату Іспанії з футболу в найсильнішому дізіоне - Примері, де в мадридському дербі "Реал" в гостях переграв "Атлетіко", повідомляє офіційний сайт турніру .

Матч завершився з рахунком 3: 0.

Хет-трик в цій грі на рахунку Кріштіану Роналду.

Матч проходив з помітною перевагою номінальних гостей, які відкрили рахунок вже в середині першого тайму. На 23-й хвилині Роналду пробив зі штрафного - м'яч зачепив спину Варана і залетів у ворота. Воротар Хмара не очікував рикошету і не зумів виручити.

А після перерви португалець відзначився ще двічі. На 71-й хвилині Сауль збив Роналду і сам пострадавашій реалізував 11-метровий. А через 6 хвилин, на 77-й, гості втекли в контратаку і після прострілу Бейла на португальця, Роналду з лінії воротарського майданчика відправив м'яч у сітку - 3: 0.

Раніше, в іншому матчі дня, "Барселона" несподівано не змогла переграти "Малагу" - 0: 0.

Таки чином, "Реал" зміцнив своє лідерство в національній першості, набравши 30 очок. "У" Барселони "26 балів," Севільї "- 24," Вільярреала "- 22," Атлетіко "- 21.