"Ворскла" програла португальському "Спортингу" в доданий час матчу Ліги Європи

цею материал Доступний по-русски

Гра завершилася з мінімальним рахунком 1: 2 на користь гостей.

Гра завершилася з мінімальним рахунком 1: 2 на користь гостей

Ворскла програла в Полтаві португальському Спортингу, програвши два голи протягом 3-х хвилин / Reuters

У Полтаві на стадіоні "Ворскла" ім. Олексія Бутовського завершився матч 2-го туру групового етапу Ліги Європи УЄФА, в якому "Ворскла" приймала португальський "Спортінг" з Лісабона.

Матч завершився з рахунком 1: 2, повідомляє офіційний сайт змагання .

Матч вийшов украй нервовим і непередбачуваним. На, полтавчани зуміли отримати необхідну перевагу ще на початку гри.

На 10-й хвилині атака Ворскли привела до прострілу справа, в результаті чого захисник невдало вибив м'яч, Кулач прорахував, куди відскочить м'яч від ноги захисника і обвідним ударом в дотик спрямував футбольний м'яч в дальній кут воріт - 1: 0.

Надалі гра йшла на зустрічних курсах, "Ворскла" не тільки вміло оборонялася а й гостро контратакували але, врешті-решт, все-таки не зуміла зберегти перевагу.

На 90-й хвилині гри Фреді Монтеро отримав м'яч на куті штрафного, прибрав захисника фінтом і обвідним ударом пробив під дальню штангу - 1: 1. А вже в доданий арбітром час, на 90 + 3 хвилині, Жовані Кабрал забив переможний для португальської команди гол - 1: 2.

Таким чином, полтавчани програли два матчі на старті турніру і як і раніше не мають очок в турнірній таблиці.