"Зеніт" - "Спартак": розгром принципового суперника з рахунком 5: 0

1. Пітерський "Зеніт" здобув беззаперечну перемогу над своїм головним суперником - московським...

Пітерський "Зеніт" здобув беззаперечну перемогу над своїм головним суперником - московським "Спартаком", обігравши червоно-білих з рахунком 5: 0.

На стадіоні "Петровський" в Петербурзі "Зеніт" приймав найпринциповішого свого суперника - московський "Спартак". На початку матчу петербурзька команда мала кілька небезпечних моментів, але рахунок вдалося відкрити тільки на 15-й хвилині зустрічі.

Після передачі Денисова Канунніков обіграв двох по шляху до штрафної, а потім бездоганно пробив в кут. Після забитого гола петербуржці мали ще кілька моментів, але м'яч йшов вище воріт.

Москвичі в першому таймі змогли створити лише два небезпечних моменти. В цілому вся перша половина зустрічі пройшла під диктовку "Зеніту". Спартаківці так і не змогли знайти в першому таймі ключ від зенітовскіх воріт.

У другому таймі то, що відбувалося на полі, було більше схоже на побиття немовляти. Пропустивши на початку другого тайму швидкий гол від Бистрова, московська команда впала в ступор. Однак через кілька хвилин головний суддя, можливо втомившись від гри в одну сторону, придумав в ворота "Зеніта" пенальті. Однак Білялетдінов талановито не реалізував єдиний шанс "Спартака" в другому таймі.

Відео: телеканал "Санкт - Петербург "

Відразу після відбитого пенальті "Петровський" заспівав "Слава! Слава!", А зенітовци кинулися в атаку, результатом якої став гол Романа Широкова. Ще через кілька хвилин москвичі залишилися в меншості - ірландець Макгіді отримав пряму червону картку.

На 67-й хвилині на табло стадіону запалилася прізвище Віктора Файзулін, який відправив у спартаківські ворота четвертий гол. А під завісу зустрічі Роман Широков оформив дубль. До кінця зустрічі зенітовци просто катали м'ячик, поки спартаківські футболісти просто спостерігали за діями петербуржців.