«Реал Мадрид» виграв у «Динамо» Загреба з рахунком 6: 2. Фоторепортаж та відео з матчу

Фоторепортаж .Іспанська «Реал Мадрид» виграв у «Динамо» Загреба з рахунком 6: 2 матч Ліги чемпіонів 5-го етапу в групі D. Гра проходила 22 листопада на стадіоні Estadio Santiago Bernabeu в Мадриді, Іспанія.

Натисніть на фото, щоб відкрити галерею!

Мадридці почали забивати голи з перших хвилин матчу. Вже на 2-й хвилині Карім Бензема відправив перший м'яч у ворота «Динамо», потім на 6-й хвилині Хосе Кальєхон забив другий гол - 2: 0, і на 9-й хвилині він же забив третій гол - 3: 0. Потім на 20-й, 49-й і 66-й хвилинах забивали Езіл, ще по голу Кальєхон і Бензема - 6: 0.На останній десятихвилинці загребці зуміли відіграти два м'ячі - все-таки не суха поразка: на 81-й хвилині забив Фатош Бечирай і на 90-й хвилині Іван Томечак - 6: 2.

«Реал Мадрид» в Лізі чемпіонів став першою командою, яка за перші 20 хвилин забила чотири голи.

Інші матчі Ліги чемпіонів. У Москві ЦСКА програв «Ліллю» з рахунком 2: 0 , Наполі (Італія) - Манчестер Сіті (Англія) - 2: 1, Манчестер Юнайтед (Англія) - Бенфіка (Португалія) - 2: 2, Баварія (Німеччина) - Вільярреал (Іспанія) - 3: 1, Трабзонспор (Туреччина) - Інтер (Італія) - 1: 1, Оцелул (Румунія) - Базель (Швейцарія) - 2: 3, Ліон (Франція) - Аякс (Голландія) - 0: 0.

«Реал Мадрид» виграв у «Динамо» Загреба з рахунком 6: 2. Всі голи. відео