Росія вперше взяла срібло на чемпіонаті світу з міні-футболу

Збірна Росії поступилася команді Аргентини з рахунком 4: 5.

Збірна Росії вперше в історії посіла друге місце на чемпіонаті світу з міні-футболу. Раніше кращим результатом збірної була бронза, яку вони виграли на змаганнях в 1996 році. У Колумбії завершився фінал чемпіонату. Підопічні Сергія Скоровіча програли аргентинської збірної з рахунком 4: 5.

Три м'ячі - на 16-й, 22-й і 40-й хвилинах матчу - забив бразилець Едер Ліма, який отримав російське громадянство. На 39-й хвилині забив м'яч Дмитро Лиско.

У збірної Аргентини голи на рахунку Аламіро Вапоракі, Леондро Куссоліно, Алана Бранди і Костянтина Вапоракі. До речі, аргентинці вперше опинилися на п'єдесталі пошани.

Бронзові медалі чемпіонату завоювала збірна Ірану, яка обіграла Португалію. Їх зустріч завершилася з рахунком 2: 2, але в серії пенальті більш вдалими виявилися іранці (4: 3).

На чемпіонаті збірна Росії обіграла суперників з Таїланду (6: 4), Єгипту (6: 1), Куби (7: 1), В'єтнаму (7: 0), Іспанії (6: 2) , Ірану - 4: 3.

Збірна Росії повернеться в Москву 3 жовтня. Команда прилетить о 17:45 за московським часом в аеропорту "Шереметьєво".

Команда прилетить о 17:45 за московським часом в аеропорту Шереметьєво

Текст: Анастасія КУЛИКОВА