Росія - Азербайджан 16 жовтня, відбірковий матч ЧС 2014: рахунок, гол, хто забив, відео

У матчі відбіркового турніру чемпіонату світу - 2014 збірна Росія напередодні, 16 жовтня, обіграла Азербайджан на московському стадіоні "Лужники". Наша команда виграла таким чином чотири зустрічі на старті турніру. Незважаючи на те, що азербайджанці поступалися росіянам в класі, вони демонстрували хорошу гру в обороні. Гол вдалося забити єдиний раз - з пенальті. Росія-Азербайджан: рахунок, хто забив, відео кращих моментів і голи.

Відбірковий турнір ЧС 2014: Росія - Азербайджан, футбол

Росія - Азербайджан, футбол. Перший тайм: рахунок

Збірна Азербайджану, як і розраховував Фабіо Капелло , В грі проти Росії зробила ставку на оборону. Хоча на перших хвилинах суперник захопив м'яч і провів кілька атак. Однак незабаром контроль над ситуацією повернула російська збірна. Наша команда провела кілька небезпечних атак. Найбільш активну гру тут показали півзахисник московського " Спартак а " Дмитро Комбаров і нападник петербурзького " Зеніт а " Олександр Кержаков . На 30-й хвилині Кержаков впевнено атакував ворота противника з лінії штрафного, але удар прийшовся на поперечину. Перший тайм матчу Росія-Азербайджан закінчився з рахунком 0: 0.

Росія - Азербайджан, футбол. Другий тайм: заміни в збірній Росії

У перерві головний тренер збірної Росії Фабіо Капелло замінив півзахисника "Зеніту" Віктора Файзулін на хавбека московського "Локомотива" Дениса Глушакова. Росіяни в другому таймі продовжували атакувати, а Азербайджан - грати в обороні, яку проте росіянам все не вдавалося прорвати.

Тоді Фабіо Капелло знову зробив заміну. На 62-й хвилині гри на поле замість Олександра Самедова вийшов Володимир Бистров. Ще через 15 хвилин поле покинув Олександр Кержаков, його замінив Алан Дзагоєв.

Росія - Азербайджан: фото

Росія - Азербайджан, футбол. Другий тайм: рахунок

Збірна Росії два рази претендувала на пенальті - обидва рази падав Єщенко. Арбітр визнав, що порушень не було. Але пізніше все ж призначив пенальті. В цьому ж епізоді - на 82-й хвилині - Бистрова збили поза штрафний. Широков впевнено пробив 11- метровий. Зустріч Росія - Азербайджан закінчилася з рахунком 1: 0. У росіян було ще кілька можливостей для взяття воріт, але їх спроби не були успішними.

Росія - Азербайджан: рахунок

Перший тайм - 0: 0

Другий тайм - 1: 0

гол - Роман Широков

Матч проходив на стадіоні "Лужники" в Москві, але якщо в день перемоги Росії над Португалією стадіон був заповнений вщерть, гра з Азербайджаном пройшла при напівпорожніх трибунах. На матч було продано близько 30 тис. Квитків.

Росія - Азербайджан. Відео голу: " вести "

Турнірна таблиця відбіркових матчів ЧС-2014 з футболу. Група F

Росіяни займають першу сходинку групи F, друге місце у Португалії (6 очок після 3 ігор), третю позицію зайняв Ізраїль (4 очки після 3 ігор), четверту - Північна Ірландія (1 гол після 2 ігор), п'яту - Азербайджан (1 гол після 3 ігор). На останній сходинці турнірної таблиці розташувався Люксембург (1 гол після 3 ігор).

Це був останній відбірковий матч Чемпіонату Європи - 2014 для підопічних Фабіо Капелло в цьому році. Наступний матч збірна Росії проведе 22 березня 2013 року в гостях проти команди Північної Ірландії.