Росія перемогла Канаду, «Салават» виграв Кубок Губернатора. огляд дня

1. У Нижньому Новгороді «Салават Юлаєв» став переможцем Кубка Губернатора, в Сочі олімпійська збірна Росії...
  8. ТОВАРИСЬКИЙ МАТЧ
У Нижньому Новгороді «Салават Юлаєв» став переможцем Кубка Губернатора, в Сочі олімпійська збірна Росії впоралася з канадцями. В Астані дубль Анселя Галімова приніс перемогу «Авангарду», а Андрій Назаров зумів узяти гору над своєю колишньою командою.

Кубок Губернатора Нижегородської області

ВАЖКА ПЕРЕМОГА «Салават»

Однак «Кузня» в черговий раз продемонструвала непоступливий характер. Незважаючи на те, що команда Вадима Шахрайчука не набрала на турнірі жодного очка, абсолютно у всіх матчах вона нав'язувала суперникам боротьбу. Не став винятком і поєдинок з Уфімцев. На Філіпа Ларсена в середині першого періоду «Металург» відповів у другому, а для початку вистояв три меншини поспіль. Гол у відповідь на рахунку досвідченого Євгена Штайгер, кидком від синьої лінії застав зненацька Андрія Кареева. І лише в третій двадцятихвилинці, коли перед «Салават» замаячила перспектива втрати очок, команда Ерккі Вестерлунда включилася по повній. Призвело це до голу Антона Лазарева, проте «Металург» не збирався здаватися, за хвилину до сирени прибрав з воріт Івана Касутіна. Але «Салават» вистояв. Тепер Уфімцев для того, щоб залишитися на першому місці, потрібно, щоб «Спартак» ввечері не програв «Торпедо» в основний час.

Після матчу командам були вручені пам'ятні подарунки, а гравець уфимського клубу Тему Теему Хартікайнен був визнаний кращим нападаючим Кубка Губернатора.

Статистика

Металург (Новокузнецьк) - Салават Юлаєв (Уфа) - 1: 2 (0: 1, 1: 0, 0: 1)

Голи: 0: 1 Ларсен (Куляш, 12.29, б.), 1: 1 Штайгер (Мраз, 38.32), 1: 2 Лазарєв (Коротков, 48.34)

Воротарі: Касутін - Карєєв

КРАСНО-БІЛІ «ПОДАРУВАЛИ» КУБОК УФІ

Завдання ніжегородцев формулювалося просто: перемагати «Спартак» в основний час. У цьому випадку «Торпедо» обходило «Салават Юлаєв». Втрата хоча б одного очка означала рівність з Уфімцев, а так як в першому матчі турніру ніжегородци поступилися їм (0: 3), це рівність було на користь «Салавата». «Спартак» ж ніяких турнірних завдань не вирішував. Червоно-білі могли лише обійти в таблиці «Автомобіліст» і фінішувати на четвертому місці.

Фотострічка. 07.08.17. Кубок Губернатора Нижегородської області 2017. «Торпедо» (Нижній Новгород) - «Спартак» (Москва)

Матч очікувано викликав аншлаг на трибунах палацу спорту «Нагорний», і в першому періоді глядачі побачили приблизно рівну гру, проте моменти ніжегородцев виглядали більш небезпечними, одного разу захисникам «Спартака» довелося виносити з стрічки шайбу, вивалився з амуніції Микити Беспалова.

Голи почалися тільки після перерви, і до захоплення уболівальників, шайба побувала в спартаківських воротах - в більшості Сергій Костіцин підкоригував кидок Каспарс Каспарс Даугавіньш. Однак червоно-білі від цього лише стрепенулися і спочатку забили не за правилами (судді зафіксували перешкоду воротареві), але через пару хвилин сумнівів в легітимності голи у арбітрів вже не виникло: третя ланка «Спартака» розкреслив ідеальну комбінацію з пасом з-за воріт і разючим підсумковим кидком Віктора Боброва. Відчувши, що кубок спливає з рук, господарі накрутили темп, на Микиту Беспалова посипалися кидки, проте в цілому «Спартак» не знітився, витримав натиск, закинув третю шайбу у порожні ворота і зробив володарем Кубка Губернатора Нижегородської області «Салават Юлаєв».

Вадим Єпанчинцев, головний тренер «Спартака»:

- Грали строго за завданням і, нарешті забили те, що повинні були. Потім діяли строго за рахунком, цього не вистачало нам у попередніх матчах. Зазначу саме командні дії, хлопці довели, що вони це вміють і, вважаю, заслужили перемогу. Що стосується визначення складу. Те, звичайно, він ще не оптимальний, але головне - є намагання, є бажання грати на результат, і це радує.

Статистика

Торпедо (Нижегородська область) - Спартак (Москва) - 1: 3 (0: 0, 1: 1, 0: 2)

Голи: 1: 0 Костіцин (Баранцев, Каспарс Даугавіньш, 20.31, б.), 1: 1 Бобров (Комариста, 37.06), 1: 2 Воронін (Никонці, 42.48), 1: 3 Чистов (59.26 - п.в.).

Воротарі: Галімов - Беспалов.

Підсумкове становище команд Місце Команда І В ВО ВБ ПБ ПО П Ш Про 1. «Салават Юлаєв» 5 3 1 0 0 0 1 12-6 11 2. «Ак Барс» 5 2 2 0 0 0 1 16-10 10 3 . «Торпедо» 5 3 0 0 0 0 2 12-9 9 4. «Спартак» 5. 2 0 0 1 1 1 12-10 8 5. «Автомобіліст» 5. 1 0 1 0 2 1 12-12 7 6. «Металург »Нк 5 0 0 0 0 0 5 3-19 0

Sochi Hockey Open

Воробйов ОБІГРАВ Кінен

Фотострічка: 07.08.17. Sochi Hockey Open. «Куньлунь Ред Стар» (Пекін) - «Металург» (Магнітогорськ)

До старту десятого сезону КХЛ залишається рівно два тижні, а груповий етап Sochi Hockey Open добігає кінця. Регламент турніру простий: шість команд поділені на дві групи, і кожна повинна провести дві зустрічі, після чого переможці груп зіграють один з одним, а інші за тим же принципом поділять п'яте і третє місце. До третього дня змагань вже був відомий переможець групи А - ним став СКА. Петербуржці впевнено подолали як «Куньлунь Ред Стар», так і з суперником по торішньому фіналу - магнітогорський «Металургом».

У понеділок «Куньлунь» і «Магнітка» зустрілися в суперечці за друге місце. Ілля Воробйов і Майк Кінен вперше грали один проти одного. Кінен очолив тренерський штаб магнітогорцев в 2013 році, коли там уже працював Воробйов, і в тому ж сезоні «Металург» виграв Кубок Гагаріна. Два роки по тому Ілля Петрович взяв головний трофей КХЛ сам, але про час, коли працював з Кінен, продовжує відгукуватися тепло.

Амбіції клубу з Пекіна в новому сезоні високі, однак і роботи у тренерського штабу «драконів» ще багато, новому складу тільки належить зігратися. Так що «Магнітка» мала перевагу як мінімум в реалізації моментів: до кінця другого періоду підопічні Воробйова вигравали 3: 0. Рахунок відкрив Метт Еллісон - в середині стартової двадцятихвилинки він викотився до воріт Магнуса Хелльберга, і швед не врятував свою команду.

А ось після того як гра перевалила за секватор, за справу взялися Ян Коварж і Сергій Мозякин - до захоплення присутніх на трибунах уболівальників «Металурга». Спочатку чех краще за всіх зорієнтувався у п'ятачка «драконів», а трохи пізніше Мозякин, головний снайпер в історії вітчизняного хокею, виконав красу: пройшов по флангу, обманним рухом змістився в центр і - збільшив перевагу своєї команди. З «бубликом» «Куньлунь» все ж не залишився, в більшості Василя Кошечкіна зумів пробити Грег Сквайрз. Але перемога залишилася за «Магнітка».

Але перемога залишилася за «Магнітка»

Головний тренер магнітогосркого «Металурга» Ілля Воробйов:

- У нас ситуація дзеркальна: ми багато грали в більшості. І незадоволені, як зіграли. Звичайно, добре діяв «Куньлунь». Будемо працювати, більше часу приділяти взаємодії в більшості. Чи принципово було обіграти Кінен? Ми вчора за спільною вечерею вирішували, наскільки це важливо. (Посміхається.)

Головний тренер «Куньунь Ред Стар» Майк Кінен:

- Це був цікавий матч. Ми могли оцінити, як граємо в меншості. Виконали відмінну роботу: десять разів нейтралізували меншість. Своє слово у «Металурга» сказали гравці, яких я добре знаю по роботі в Магнітогорську - Мозякин, Коварж.

Статистика

«Металург» Мг - «Куньлунь Ред Стар» - 3: 1 (1: 0, 2: 0, 0: 1)

Голи: 1: 0 - Еллісон (Дронов, Осала, 12.08), 2: 0 - Коварж (Денисов, Мозякин, 33.22), 3: 0 - Мозякин (Коварж, 39.39), 3: 1 - Сквайрз (41:41)

Воротарі: Кошечкин - Хелльберг

Турнірне становище в групі А Місце Команда І В ВО ВБ ПБ ПО П Ш Про 1. СКА 2 2 0 0 0 0 0 8-4 6 2. «Металург» Мг 2 1 0 0 0 0 1 5-5 3 3. « Куньлунь Ред Стар »2 0 0 0 0 0 2 3-7 0

ПЕРЕМОЖНИЙ ГОЛ ЛЮБИМОВА У ВОРОТА КАНАДИ

Фотострічка: 07.08.17. Sochi Hockey Open. Збірна Росії - Збірна Канади

У понеділок на Sochi Hockey Open відбувся один з найбільш очікуваних матчів цього міжсезоння: зійшлися національні команди Росії і Канади. І нехай збірна Росії - олімпійська, а збірна Канади - поки ще зовсім не в тому складі, який відправиться в лютому на Олімпійські ігри. Вивіска є вивіска, на якому б турнірі не проходила зустріч. Цікаво, що одночасно з грою в Сочі Росія і Канада мірялися силами ще і в Братиславі - на меморіалі Івана Глінки, де грають збірні U18. Там матч завершився в серії буллітів на користь росіян.

А на Sochi Hockey Open дві збірні в очному поєдинку визначали, хто з них зіграє у фіналі турніру з петербурзьким СКА. У заявці команди Олега Браташов уболівальникам КХЛ були знайомі без винятку всі прізвища, і навіть деякі зв'язки - на кшталт ярославської трійки Полунін - Красковский - Коршков або «армійського» поєднання Каблуков - Кетов. Збірну Канади також здебільшого складали гравці КХЛ - Брендон Козунь, Роб Клінкхаммер, Войтек Вольський, Джастін Азеведо і інші.

Матч почався вдало для росіян, вже на п'ятій хвилині Кирило Капризів в розвороті віддав цукерковий пас на Станіслава Галієва, і новачок «Ак Барса» відправив шайбу точно між щитків Кевіну Пулен. Кілька хвилин по тому успіх своєї команди закріпив Артем Федоров, він першим встиг до відскоку на п'ятачок. Обстановка загострювалася: незадовго до перерви у канадських воріт ледь не виникла масова бійка, а на початку другого періоду - ще одна.

Приблизно тоді ж канадці і скоротили розрив. Тільки-но закінчилася двохвилинний більшість «кленових», як відзначився Максим Норо. А якраз в середині гри рахунок зрівнявся, на цей раз Ігоря Шестьоркін Ігор Олегович засмутив Жільбер Брюле. Досить скоро зусиллями Романа Любимова російська команда знову вийшла вперед, а наступний забитий Канадою гол був відмінений - шайба перетнула лінію воріт після свистка. На початку третього періоду на лавках для штрафників стало не вистачати місця, причиною тому стала все-таки відбулася бійка. Ну а закинутих шайб цього вечора заповнений майже вщерть сочинський палац більше не побачив.

Ну а закинутих шайб цього вечора заповнений майже вщерть сочинський палац більше не побачив

Головний тренер збірної Канади Уіллі Дежарден:

- Обидві команди впоралися, старалися, працювали. Це була відмінна битва. День народження Кросбі? Він відмінний гравець, але ми засмучені тим, що не виграли, а не тим, що не привітали його перемогою.

Головний тренер збірної Росії Олег Браташ:

- Протистояння Росія - Канада на будь-якому рівні знакова, і думаю, що наша сьогоднішня гра відповідала статусу протистояння. Ми добре почали і взагалі перший період здорово провели. Потім гра трохи розладналася. Причина в психології: попередній матч ми виграли з рахунком 5: 1, в першому періоді повели 2: 0, і хлопці подумали, що далі все піде само собою.

Хокей в черговий раз показав, що само собою нічого не буває, тільки гравці можуть робити результат. Коли припинили на 100% виконувати завдання - гра зламалася. А в такому разі її дуже важко знову знайти. Хочу похвалити хлопців за самовідданість, самовіддачу, самопожертва при грі в обороні, кілька разів ми вистояли втрьох. За це відношення хлопців моя їм подяку.

Статистика

Збірна Росії - збірна Канади - 3: 2 (2: 0, 1: 2, 0: 0)

Голи: 1: 0 - Галієв (Капризів, 04.52), 2: 0 - Федоров (Григоренко, 10.13), 2: 1 - Норо (Еббет, Козунь, 23.02), 2: 2 - Брюль (Реймонд, Козунь, 29.53), 3: 2 - Любимов (Федоров, Григоренко, 34.29)

Воротарі: Шестьоркін Ігор Олегович - Пулен

Місце Команда І В ВО ВБ ПБ ПО П Ш Про 1. Збірна Росії 2 2 0 0 0 0 0 8-3 6 2. Збірна Канади 2 0 1 0 0 0 1 3-3 2 3. ХК «Сочі» 2 0 0 0 0 1 1 1-6 1

Кубок Президента Казахстану

Галімов ПРИНОСИТЬ ПЕРЕМОГУ «Авангард»

Якщо вчора в Астані команди вражали результативністю, то сьогодні в першому матчі ігрового дня між «Авангардом» з «Трактором» глядачі побачили лише дві закинуті шайби.

Фотострічка. 07.08.17. Кубок Президента Республіки Казахстан. «Авангард» (Омська область) - «Трактор» (Челябінськ)

Обидві команди в порівнянні попередніми матчами поміняли голкіперів - у івано-франківців Домініка Фурх змінив Олег Шилін, місце у воротах челябінців зайняв Василь Демченко. Якщо говорити про польових гравців, то Анвар Гатіятулін вніс невеликі поправки в третє і четверте ланка, а ось Андрій СКАБЕЛКА АНДРІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ перекроїв все п'ятірки, причому поза заявкою опинився Олександр Пережогин.

Незважаючи на велику кількість більшості і гольових моментів з обох сторін цифри на табло зрушили з нульової позначки ближче до кінця другого періоду. Відкрили рахунок «яструби», як і вчора автором першого гола став новачок «Авангарду» Ансель Галімов. Пізніше він же оформив дубль, відправивши шайбу в порожні ворота «Трактора».

Пізніше він же оформив дубль, відправивши шайбу в порожні ворота «Трактора»

Статистика

Авангард (Омськ) - Трактор (Челябінськ) 2: 0 (0: 0, 1: 0, 1: 0)

Голи: 1: 0 Галімов (Стась, Лисов, 33.42), 2: 0 Галімов (Осипов, Стась, 59.47, пв.).

Воротарі: Шилін - Демченко.

Анвар Гатіятулін, головний тренер «Трактора»:

- У Фінляндії хлопці були під великим навантаженням, зараз вони відходять, з'являється рух, видно впевненість. Але помилки все одно є, це і реалізація моментів, так як створювали ми їх досить багато. Чи не прийшла свіжість, може бути, під кінець зміни не вистачає хитрості в завершенні моменту. Але хлопці молодці, стараються, всю команду можу відзначити за самовіддачу.

Андрій СКАБЕЛКА АНДРІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ, головний тренер «Авангарду»:

- На початку гри отримали невиправдані видалення і з перших дванадцяти хвилин, вісім грали в меншості. Тому комусь довелося більше оборонятися, а хтось навпаки відсиджувався. Тому не всі відразу увійшли в гру, так як видалення у нас пішли практично з першої ж зміни. Потім ми трохи перевели гру в чужу зону, і після перерви нам вдалося її вирівняти. Були у нас і хороші моменти, і досить гри в більшості, але поки реалізація залишає бажати кращого. Ми багато над цим працюємо, але не все виходить.

- Ви грунтовно змінили склад в порівнянні з першою грою, наскільки вдало зіграли нові поєднання?

- Ми не тільки склад поміняли, але і саму тактику на гру. Після зборів у Фюссені у команди ще немає свіжості і легкості. Тому сьогодні ми вирішили зіграти в більш закритий хокей, якісь моменти нам сподобалися, є над чим потрібно працювати. Але те, що здобули першу перемогу в основний час, це дуже важливо для команди.

НАЗАРОВ обігравати «Барис»

Андрій Назаров проти «Барис». Така афіша - гарантія підвищеного інтересу до матчу. Екс-тренер казахстанської команди цього разу протистояв їй з «Нафтохіміком».

Склад гостей залишився без змін в порівнянні з грою проти «Трактора», а ось у астанчан поза заявкою опинився лідер нападу Найджел Доус, що потрапив під жорсткий силовий прийом в матчі з «Давосом». Його місце в ланці зайняв Корі тривіньйо, причому не були заявлені Костянтин Пушкарьов і Володимир Маркелов, їх змінив молодий резерв «Барис».

Перший період суперники лише по черзі відзначалися в штрафних боксах. Справа зрушила з мертвої точки лише у другому ігровому відрізку. «Барис», як і днем раніше, пропустив першим: Ден Секстон НЕ поскупився, перебуваючи на п'ятачку, і відпасував Андрію Нестрашілу. Чеському легіонеру «Нафтохіміка» залишалося лише вразити неприкритий кут воріт. Під завісу періоду ніжнекамци зміцнили перевагу, реалізувавши більшість. Правда, старожила «Барис» Роману Старченко знадобилася лише хвилина, щоб скоротити відставання.

У третій двадцятихвилинці підопічні Євгена Корешкова зробили титанічні зусилля, щоб виправити становище, але голкіпер ніжнекамцев Ілля Єжов був бездоганний.

Статистика

Барис (Астана) - Нафтохімік (Нижньокамськ) 1: 2 (0: 0,1: 2,0: 0)

Голи: 0: 1 нестрашний (Секстон, 23.50), 0: 2 Порядин (Шаріпзянов, образ не лякайтесь, 37.00, б.), 1: 2 Старченко (38.15, б.).

Воротарі: Карлссон - Єжов

Євген Корінців, головний тренер «Барис»:

- Не вистачило свіжості, емоцій, занадто багато сил віддали у вчорашній грі з «Давосом». Але радує те, що з кожним періодом команда додавала, на тлі такої важкої роботи, третій період ми зіграли набагато краще. Незважаючи на те, що нахапали видалень, дуже багато часу грала молодь, в минулому сезоні такого не було. Ми сміливо довіряємо нашим хлопцям, навіть граючи в меншості. Сьогодні ми заявили багато молодих хлопців: Ґренц, Асетова, Нікуліна, Ібрайбекова, Полохова і я вам скажу, вони не випадали з гри. Так що ротація складу це нормальне явище, тим більше на предсезонке. А Найджела Доуса ми вже готуємо на наступний матч, сьогодні дали йому перепочити, нічого серйозного немає.

Андрій Назаров, головний тренер «Нафтохіміка»:

- Не важливо, де проходить турнір, і ми готуємося, і «Барис» готується, гра вийшла цікавою. Це другий матч, важкий матч і для нас, і для суперника, у всіх важкі ноги. Ілля Єжов молодець, добре зіграв, але, думаю, в наступному матчі перевіримо Макарова.

МісцеКомандаІВВОВБПБПОПШПро

1. Нафтохімік 2 1 1 0 0 0 0 7-6 5 2. Авангард 2 1 0 0 0 0 1 6-5 3 3. Адмірал 1 1 0 0 0 0 0 5 -4 3 4. Барис 2 1 0 0 0 0 1 5-4 3 5. Трактор 2 0 0 0 0 1 1 4-7 1 6. Давос 1 0 0 0 0 0 1 2-4 0

турнір Hockeyades

ЦСКА СТАРТУВАВ З ПЕРЕМОГИ У ШВЕЙЦАРІЇ

Крім армійців в турнірі беруть участь словацька «Нітра», швейцарські «Женева-Серветт», «Лозанна» і «Лангнау», а також французький «Руан». Турнір проводиться з 1996 року, і в різний час в ньому брали участь мінське «Динамо», Новокузнецький «Металург», «Локомотив», «Торпедо», «Северсталь», магнітогорський «Металург» і «Лада».

Формула турніру НЕ предполагает зустрічі всех учасников между собою. Так армійці грають лише з трьома швейцарськими клубами, причому проводять три матчі за три дні. Першим суперником ЦСКА стала «Женева-Серветт». У першому періоді армійцям, які в цьому матчі грали практично без легіонерів (на льоду з іноземців був лише Робінсон) довелося, в основному, відбиватися - судді відправляли в штрафний бокс одного за іншим гравців ЦСКА. Однак відмінна гра Іллі Сорокіна вберегла червоно-синіх від неприємностей, а після перерви вони відкрили рахунок зусиллями Андрія Кузьменка. А коли під кінець третій двадцятихвилинці Іван Телегін в меншості реалізував вихід один на один, стало зрозуміло, що перемогу ЦСКА вже не віддасть.

Статистика

Женева-Серветт (Женева, Швейцарія) - ЦСКА (Москва) - 0: 3 (0: 0, 0: 1, 0: 2)

Голи: 0: 1 Кузьменко (Робінсон, 29.40), 0: 2 Телегін (Карнаухов, 56.25, м.), 0: 3 Чмихов (Светлаков, 59:55 - п.в.).