Росіянин Олексій Денисенко завоював "срібло" в тхеквондо на Олімпійських іграх: Новини Накануне.RU

Росіянин Олексій Денисенко завоював "срібло" в тхеквондо на Олімпійських іграх

Росіянин Олексій Денисенко виграв срібну медаль з тхеквондо на Олімпіаді в Ріо-де-Жанейро.

У фінальному поєдинку Денисенко поступився Ахмаду Абугаушу з Йорданії. Бій завершився з рахунком 6:10. Варто відзначити, що медаль Денисенко стала першою в історії російської збірної з тхеквондо на Олімпійських іграх. Абугауш також приніс збірній Йорданії першу медаль в історії Олімпіад.

Абугауш також приніс збірній Йорданії першу медаль в історії Олімпіад

Бронзовими призерами турніру тхеквондистів стали іспанець Хоель Гонсалес Бонілья і представник Південної Кореї Лі Техун, повідомляють "Вести".

як повідомляло Накануне.RU , Раніше російська спортсменка Олена Букіна в поєдинку за бронзову медаль в категорії до 75 кг в жіночій вільної боротьби виявилася сильнішою Лаури Аннабель Алі з Камеруну .