Ростов - Ахмат 23 липня 2017 пряма онлайн трансляція матчу розпочнеться о 20:00 (мск) - Росія, Прем'єр-Ліга 2017/2018, 2 тур на Soccer.ru

90 + 6 'Ну ось і настав кінець зачаровує серії ростовчан без поразок на своєму полі. "Ростов" не програвав у себе на "Олімп-2" протягом двох сезонів. "Ахмат" набирає шість очок після двох турів і підтягується до лідерів чемпіонату. Леонід Кучук тренер досвідчений, він має будувати новий "Ростов". Пряму текстову онлайн трансляцію матчу для вас провів Старчеус Сергій. Вболівайте за красивий футбол, поважайте гравців суперника і до нових зустрічей на https://www.soccer.ru ! 90 + 5 ' "Ахмат" провів атаку і закінчив її неточним ударом вище воріт і в цей час звучить свисток судді, матч завершений! 90 + 4 ' 90 + 6 'Ну ось і настав кінець зачаровує серії ростовчан без поразок на своєму полі 90 + 3 '

"Ростов" провів стрімку контратаку і зумів заробити кутовий, всі гравці потягнулися в штрафний майданчик. Після кутового нанести удар по воротам не вийшло.

90 + 2 '

Суддівська бригада арбітрів на чолі з Галімовим Романом компенсувала 5 хвилин додаткового часу.

90 + 1 ' 90 + 1 '   90 ' 90 '

Артур Юсупов наносив удар по воротах з-за меж штрафного майданчика, вийшло набагато вище воріт.

89 '

Класно діють флангові захисники гостей, активно відпрацьовують в обороні і підключаються до атак.

88 '

Здорово грає на виході з воріт Міст Євген відбиваючи м'яч кулаками якомога подалі.

87 '

Пожежа в штрафній "Ахмата"! Двічі ростовці пробивали по воротах і двічі м'яч потрапляв у гравців "Ахмата".

86 '

Байрамян Хорен щосили намагався наздогнати за межі поля м'яч, але не зумів, а незручний пас на нього віддавав Олександр Бухаров.

85 '

Паршивлюк Сергій показав відмінний дриблінг у чужій штрафній, але під удар в його виконанні кинувся суперник і заблокував політ м'яча.

84 '

"Ахмат" надає високий пресинг і не дає супернику перейти на свою половину поля.

83 '

Зовсім мало часу залишається у "Ростова", щоб уникнути поразки, але час ще є.

82 '

Як можна подалі намагаються виносити м'яч зі своєї площі гравці "Ахмата", не ризикують.

81 '

Небезпечну контратаку провели гості, вдалося заробити кутовий, а заодно і виграти хвилину часу.

80 '

Дуже мобільно грає "Ростов", постійно перебудовуючись в різні тактичні схеми, тим самим заплутуючи суперника.

79 ' 79 '   78 ' 78 '

Останні кілька хвилин "Ахмат" змушений оборонятися, але робить це успішно.

77 '

Зуєв Олександр навішував в центр штрафної "Ахмата", Олександр Бухаров пробивав головою, але не влучив у площину воріт.

76 ' 76 '   75 ' 75 '

Відсоток володіння м'ячем на дану хвилину: "Ростов" (51%), "Ахмат" (49%).

74 '

У намаганні ростовчанам сьогодні не відмовиш, але іноді ці старання зайві, фол в атаці зафіксував суддя.

73 '

Багатий на події виходить матч, не покидає відчуття того, що все може змінитися на поле в будь-яку секунду, як в одну, так і в іншу сторону.

72 '

Здорово комбінують господарі в атаці, але все той же Олександр Бухаров виявився в офсайді.

71 '

Наважився на дальній удар Павло Могилевец, але м'яч полетів набагато вище воріт.

70 ' 70 '   69 ' 69 '

Сповільнилося темп гри в останні хвилини, гравці "Ростова" в центрі поля спокійно ведуть перепасовку між собою.

68 '

Все в порядку з Міському Євгеном, він зможе продовжити гру, суддя дає свисток, матч відновився.

67 '

Бухаров врізався в голкіпера гостей, тому надають допомогу лікарі, пауза в грі.

66 '

Устинов Віталій отримав м'яч на правому фланзі і робив пас в центр на партнера, але помилився при передачі, м'яч втрачений.

65 ' 65 '   64 '   63 ' 64 ' 63 '

Намагаються господарі доставити проблем обороні "Ахмата", але поки що захисна лінія відмінно обороняється.

62 ' 62 '   61 ' 61 '

Ще один кутовий подавали гості, Абаєв дотягнувся до м'яча і відбив м'яч кулаком за межі штрафного.

60 '

Довго подавали кутовий футболісти "Ахмата", в результаті ніякої небезпеки біля воріт Абаєва створити не вдалося.

59 '

Семенов Андрій пішов у підкат прямою ногою на суперника, суддя фіксує порушення правил в центрі поля.

58 '

Перспективна атака гостей закінчилася неточним пасом на підступах до чужого штрафного майданчика.

57 '

"Ростов" відповів своєю атакою, м'яч опинився у МОГИЛЕВЦЕВ Павла, який пробивав низом, але Міст ловить м'яч.

56 '

Плутанина виникла у штрафному "Ростова" після подачі з кутового, спритнішим за всіх виявився Садаєв Заур, який переправив м'яч у сітку господарів поля!

55 ' 55 '   54 ' 54 '

Садаєв Заур отримав м'яч на фланзі, обіграв одного захисника, але зреагувала другий вибив м'яч на кутовий.

53 '

В районі центрального кола ведуть перепасовку гравці "Ахмата", при першій же спробі вийти вперед, втрачають м'яч.

52 '

Трохи в агресивності додали футболісти "Ахмата" у другому таймі, градус протистояння змінився.

51 '

Продовжують позиційно атакувати футболісти "Ростова", але до ударів по воротах справа доходить далеко не завжди.

50 '

Майер Жан грубо врізався в суперника, суддя пошкодував футболіста не показавши тому картку.

49 '

Небезпечно атакує "Ростов", в останній момент захисник "Ахмата" знімає м'яч з ноги у Тимофія Калачова.

48 '

Садаєв Заур не зміг як слід обробити м'яч в центрі поля і підіграв собі рукою, суддя зауважив це і свиснув фол.

47 '

"Ростов" розпочинає другий тайм як і перший вельми активно, але суддівська бригада арбітрів фіксує положення "поза грою".

46 ' 46 '   46 ' 46 '

Все готово до старту другого тайму, команди вже на полі, суддя дає свисток, гра триває!

45 + 2 '

Судячи з першого тайму, "Ростов" налаштований дуже серйозно, господарі безперервно атакують і тримають оборону "Ахмата" в напрузі. Що стосується гостей, то поки незрозуміло за рахунок чого "Ахмат" збирається забивати, дуже слабко виглядає команда в атаці. Діліться своїми прогнозами на другий тайм в коментарях до матчу.

45 + 1 'На цьому перший тайм підійшов до кінця, суддя дає свисток, перший тайм завершено! Поки футболісти відпочивають, ви можете почитати нові записи в блогах https://www.soccer.ru/blogs 45 '

1 хвилину будуть команди ще грати в першому таймі, часу вистачить на пару атак.

44 '

Олександр Бухаров перекинув воротаря гостей і відправив м'яч у сітку, але на мить раніше був зафіксований офсайд.

43 '

Перший тайм поступово підходить до свого логічного завершення, футболісти налаштовані на перерву, не поспішають вводити м'яч у гру через бічний.

42 '

Ростовці навісили зі стандарту в центр штрафного, м'яч вдалося вибити гравцям "Ахмата" лише з другої спроби.

41 '

"Ростов" отримує право на штрафний, але до воріт далеко, буде виконаний навіс в штрафний майданчик.

40 '

Дуже динамічно грають команди в останні хвилини, м'яч швидко ходить по полю, але небезпечних моментів немає.

39 '

На хороших швидкостях проходить матч, футболісти швидко переміщуються по полю, намагаються проводити різноманітні атаки.

38 ' 38 '   37 ' 37 '

Вілюш Мацей лежить на газоні, лікарі надають йому допомогу, гра припинена, футболісти можуть перевести дух.

36 '

Міст Євген закликає своїх партнерів по команді діяти уважніше в обороні і не допускати розривів.

35 '

Господарі продовжують діяти першим номером, а гості чекають шансу в черговий раз втекти в контратаку.

34 '

А ось і момент біля воріт "Ахмата"! Майер Жан отримав класний пас від Калачова і проривався до чужих воріт, але на його удар здорово зреагував Міст Євген!

33 '

Багато перекладів з флангу на фланг роблять футболісти "Ростова", намагаючись розтягнути оборону суперника.

32 '

У високий пресинг виходять господарі і змушують воротаря "Ахмата" вибивати м'яч швидше.

31 '

Калачов Тимофій занадто захопився боротьбою за м'яч із захисником гостей і порушив правила в атаці.

30 '

Тим часом вже минули пів години ігрового часу, явних гольових моментів поки не було.

29 '

Ростовці контролюють м'яч, грають в пас низом в центрі поля і пробують організувати атаку через центр.

28 '

Уціев віддав на Іванова, той правим флангом пішов в атаку, але нарвався на захисника.

27 '

Трохи в'язка гра пішла, в центрі поля багато боротьби за м'яч, футболісти починають частіше порушувати правила.

26 ' 26 '   25 ' 25 '

На рівних проходить матч по моментах, але територіальна перевага за ростовчанами.

24 '

Калачов один в один обіграє суперника і робить навіс у штрафний майданчик, захисник "Ахмата" вибиває м'яч.

23 '

Калачов Тимофій на цей раз сам вирішив пробити з-за меж штрафного, м'яч зачепив суперника і вийшов на кутовий.

22 '

Відмінна сьогодні підтримка у ростовчан, стадіон забитий практично вщерть, футбольна атмосфера в Ростові-на-Дону.

21 '

"Ахмат" витримав затяжну атаку господарів і пробує атакувати то правим, то лівим флангами.

20 '

Іванов Олег в центрі поля відверто збиває Павла МОГИЛЕВЦЕВ, арбітр фіксує порушення правил.

19 '

Серія втрат пішла в центрі поля у обох команд, треба відзначити, що великі швидкості демонструють і ті, і інші.

18 '

Подача з кута поля була адресована в центр штрафної, але захисники виграли повітря і вибили м'яч в поле.

17 '

Чергову класну атаку провели господарі і заробили кутовий на правому фланзі.

16 '

Нічого небезпечного біля воріт ростовчан після подачі з корнера створити не вдалося, легко відбиваються господарі.

15 '

Гості провели атаку через лівий фланг і заробили право на кутовий, стандарт це завжди шанс.

14 '

Калачов Тимофій якісно відпрацьовує у відборі в центрі поля, не дозволив супернику розіграти м'яч в "стінку".

13 '

Байрамян Хорен пройшов відразу декількох суперників близько чужій штрафній і віддав на партнера, але Майер Жан схибив, м'яч після його удару полетів далеко від воріт.

12 '

"Ахмат" не може провести акцентовану атаку, в центрі поля "Ростов" вибудував хороші оборонні ряди.

11 '

Байрамян Хорен підключився по лівому флангу і пробував в дотик виконати подачу в штрафну суперника, але потрапив в футболіста "Ахмата".

10 '

Лео Жаба виявився в положенні "поза грою", грамотно в лінію вийшли гравці "Ростова".

9 '

Підключився по правій бровці Майер Жан і зробив простріл у штрафну гостей, м'ячем заволодів Міст Євген.

8 '

"Ростов" мчить в атаку через центральну зону, оборона "Ахмата" справляється зі стараннями господарів.

7 '

Темп гри дещо вщух після стартового натиску "Ростова" і тепер команди ведуть боротьбу за ініціативу в центрі поля.

6 '

"Ахмат" зумів забрати м'яч під свій контроль і перевести гру на чужу половину поля.

5 '

Ростовці провели чергову атаку, Бухаров Олександр потрапив в положення "поза грою".

4 '

Господарі зробили довгу передачу на Бухарова вперед, той примудряється в складній ситуації пробити по воротах, але удар вийшов слабким.

3 '

"Ростов" відразу йде в атаку і заробляє кутовий. Подача з кута поля була на ближню штангу, захисники "Ахмата" діють надійно.

2 '

Ростовці за традицією будуть грати в жовтій формі, "Ахмат" вибрав на гру комплект в зелених кольорах.

1 '

Суддя дає стартовий свисток, з центру поля розводять футболісти "Ростова". Перший тайм матчу розпочався!

0 '0' 0 '

Звичайно, після вагомих втрат чекати від "Ростова" таких же ідеальних домашніх показників зараз дуже непросто. Але команда показала, що все також б'ється за кожен сантиметр поля і легко з ростовчанами нікому не буде. У крайніх 7-ми очних зустрічах "Ахмат" зазнав лише однієї поразки, причому на домашньому стадіоні. Самі грозненці в захисті додали, так що матч на "Олімп-2" варто чекати принциповий, в якому буде багато боротьби.

0 '

"Ахмат" постав перед своїми уболівальниками в оновленому вигляді. Треба зауважити, що під керівництвом Олега Кононова команда демонструє якісний футбол. Ще в міжсезоння грозненці показали ряд які заслуговують на увагу результатів. З приводу старту сезону і перейменування клубу в "Ахмат" було влаштовано барвисте шоу, провалити першу гру з новим ім'ям команда не мала права. Суперник був зручний - в гостях "Амкар" ніколи не відзначався. Своє вагоме перевага грозненці втілили в гол бразильця Лео в кінці першого тайму і спокійно довели матч до перемоги.

0 '

Ростовці, як відомо, перед стартом чемпіонату не дорахувалися Курбана Бердиєва, а також практично всіх лідерів минулого сезону. Але навіть після таких змін "Ростов" зміг гідно зіграти свій перший матч, зігравши на виїзді внічию з міцним "Уралом" (1: 1). Команда традиційно сильно проводить домашні матчі. Безпрограшну серію на своєму полі "комбайнери" продовжити можуть, але розраховувати на перемогу їм буде все ж складно. Продовжує перебувати в лазареті Кірєєв. Отримали пошкодження Бухаров і Інгасон.

0 'Добрий вечір, шановні шанувальники російського футболу! Футбольний вечір другого туру РФПЛ триває матчем між "Ростовом" і "Ахматом". Господарі поля, які зазнали катастрофічні кадрові втрати, давно не програвали на своєму стадіоні, проте їм важко буде домогтися позитивного результату в протистоянні з прогресуючим суперником. І в Ростові, і в Грозному перед стартом нового сезону відбулися тренерські перестановки. За результатами перших матчів важко судити, що вдалося поміняти наставникам, може очна зустріч дасть відповіді? сайт https://www.soccer.ru проведе пряму текстову онлайн трансляцію матчу, стежити за подіями на "Олімп-2" і коментувати гру для вас буде Старчеус Сергій.

За результатами перших матчів важко судити, що вдалося поміняти наставникам, може очна зустріч дасть відповіді?