Шахтар обіграв Арсенал в контрольному матчі в Києві (відео)

цею материал Доступний по-русски

«Шахтар» на навчально-тренувальній базі в Святошино провів контрольний поєдинок з командою УПЛ «Арсенал-Київ»

Шахтар розгромив Арсенал в контрольному матчі / shakhtar.com

Матч завершився з рахунком 3: 0, повідомляє офіційний сайт гірників .

Матч складався з двох таймів по 40 хвилин. Паулу Фонсека привернув до гри футболістів дубля (Кирило Меліченко і Євген Чаговець з'явилися в стартовому складі в центрі оборони), а з капітанською пов'язкою команду вивів Ісмаїлі.

«Гірники» відкрили рахунок вже на 10-й хвилині: Сергій Болбат почав атаку, Фернандо обігрався з Мораесом, увійшов в штрафну і пробив голкіпера - 1: 0. А ще через чотири хвилини Болбат заробив пенальті, який упевнено реалізував Жуніор Мораес - 2: 0. Всю першу половину «оранжево-чорні» атакували і могли забивати ще не раз - хороші моменти були у Мораеса і Кайоде.

У другому таймі на поле вийшли Олег Кудрик, Андрій Тотовицький, а пізніше і Максим Чех. При цьому наставник «канонірів» В'ячеслав Грозний під час перерви поміняв весь склад своєї команди. Однак на характер гри це не вплинуло: «гірники» як і раніше контролювали хід матчу, хоч і в більш спокійному ритмі, і забили третій м'яч - на 45-й хвилині відмінним ударом зі штрафного відзначився Майкон. 3: 0 - підопічні Паулу Фонсека в контрольному поєдинку перемогли «Арсенал-Київ».