Санкт-Петербург. АСБ в СПб. ЛДУ зіграє в фіналі з СПбГУТідом

20:40 На цьому все, завтра нас чекає дуже інтресних ігровий день, завтра визначаться чемпіони дивізіону Санкт-Петербург. На "СИБУР-арені" вимкнули світло, сподіваємося, нас не закриють на ніч.

Подивіться наостанок цю фотку. Вболівальники з командою-фіналістом СПбГУТіД

20:25 Спека в Пітері! З фолом спочатку забивають «дизайнери», але троячку потрапляють «лісо-техніки». 76:73 за шість секунд до кінця. За 5 фолів у команд, фолят баскетболісти ГЛТУ, і Ігор Мединцев (СПбГУТіД) реалізує 2 з 2, поставивши жирну крапку в матчі. Підсумок гри: 78:73 ГУТіД в фіналі! Дуже хорошу гру ми з вами подивилися.

20:23 Оце так, добродії, спочатку ГЛТУ успішно стримує дві атаки, на контратаці забивають з фолом, і ще один фол. Два з двох забивають «лісо-техніки». 73:70, всього три очки до фіналу і 28.9 у ГЛТУ, щоб зрівняти рахунок

20:20 Так, інтрига відроджується в грі? 5 фолів у ГУТіДа, за 1.19 до кінця гри скорочують СПбГЛТУ розрив до 8 очок. 73:65, тайм-аут беруть «технологи і дизайнери». Чи реально відіграти 8 очок за 1.19, ой, не знаю, але хвилина нас чекає дуже интресном

20:08 А давайте-ка подивимося, які молодці у ГУТіДа вболівальники, яких сьогодні дуже багато і вони дуже здорово підтримують хлопців!

20:02 Тут, в Санкт-Петербурзі, в середині 19 століття Миколою Чернишевським був написаний роман «Що робити?». Це ж питання повинні задати собі гравці СПбГЛТУ, що провалили третю чверть. Програєш третю, програєш гру - так говориться? Так ось цю третю «Лісо-техніки» програли 9:22. Рахунок перед заключною десятихвилинкою 59: 40.Главное після гри задатися ще одним питанням з російської літератури «Хто винен?»

»

19:50 СІМ, немає краще буквами, 7 атак не використовують студенти ГЛТУ, логічно, що, їли ти не потрапляєш в кільце суперника, то суперник потрапляє в твоє. Та ще й як розігралася парочка 11 номер Шалва Шаташвілі і 12 номер Ігор Медінцев у СПбГУТіДа. Тут вам і класична передача була і троячки кидають, навіть алей-уп майже у «дизайнерів» пройшов. Тайм-аут за 6.48 до кінця третьої чверті беруть студенти ГЛТУ, програючи 45:31. Все правильно.

Все правильно

19:41 оффтопили хочете? Блискавка надійшла до нас з Казані, діючий чемпіон АСБ став найсильнішою командою в Міжнародній студентській баскетбольній лізі, вітаємо МГАФК!

19:34 Що творять ці дизайнери !!! Як здорово вони грають в захисті, просто змушуючи «лісо-техніків» помилятися. За секунду до фінішу другої чверті Ігор Мединцев (СПбГУТід) кидає троячку, яка дозволяє відірватися команді 37:31. Другу чверть дебютанти фіналу виграли 18:11

Другу чверть дебютанти фіналу виграли 18:11

19:25 Дуже цікавий другий півфінал, Сергій Майоров (ГУТіД) скористався помилкою при кидку ГЛТУ і пройшов до кільця суперника. І що він зробив? Забив, звичайно! За 3.10 до кінця другої чверті ГЛТУ беруть тайм-аут, а ГУТіД попереду на три очки (32:29)

10 до кінця другої чверті ГЛТУ беруть тайм-аут, а ГУТіД попереду на три очки (32:29)

-Такий баскет нам подобається!

19:15 ГУТіД, виявляється, університет технології та дизайну, я думаю, у дизайнера АСБ Наталії YOреміной зараз є привід потримати кулачки за «дизайнерів». Цікава команда, перший раз студенти цього вузу беру участь у Фіналі 4-х, в ¼ команда взяла і розправилася з торішнім чемпіоном РАНХиГС. Багато уболівальників на «СИБУР-арену» прийшло до другого півфіналу підтримати саме цю команду. Так, круто ГУТіД зараз грає! Відстаючи по ходу першої чверті майже на 10 очок, останні дві хвилини команда спрацювала, як годинник, перша чверть закінчується 20:19 ГЛТУ поки попереду.

18:53 Рубрика # СлаваБОГУтиПрішла, так ось про статистику попереднього поєдинку, відмінні показники у ЛДУ за відсотками 2-очкових: 50% кидків потрапляли в ціль (28.1% у ГЕУ), що стосується триочкових, ЛДУ закинули 7 з 24 трійок (2 з 30 у ГЕУ), 65 підбирань зробили студенти з Пушкіна (41 ГЕУ). Найрезультативнішим гравцем зустрічі став Ігор Рассадюк (ЛДУ), він набрав 27 очей, нормально так.

18:31 Вирушимо на трибуни "СИБУР-арени" перед другим півфіналом, де зустрінуться ГУТіД і СПБГЛТУ

-Це розбирання Пітерська!

У будь-якому іншому місті ми підписали фотку б так "ніфіга собі яка комбінація", - подумав глядач. Але в Пітері відзначимо, що блискучий розіграш ЛДУ відправив вболівальника в когнітивний дисонанс

18:28 ЛДУ перший фіналіст Фіналу Чотирьох у чоловіків в Санкт-Петербурзі, 84:43!

Давай, вистріли зараз треху, як Аврора по Зимового!

18:26 Подивився я архів результатів, команда з Пушкіна, як і МГАФК були дворазовими чемпіонами АСБ серед чоловіків. Два роки поспіль 2009 / 2010,2010 / 2011 Кубок чемпіонів знаходився в Ленінградській області. На жаль, не показує табло «СИБУР-арени» скореров, не можу зараз поділитися статистичними даними. Зазначу, що ЛДУ досить-таки вальяжно пересувається по паркету, за 2 хвилини до кінця матчу, вихід в фінал їм забезпечений. 82:38

82:38

18:07 гасне у нас табло з одного боку, мда, не тільки технічні проблеми з інтернетом. Інтрига в цьому матчі, якщо і залишилася, то полягає вона в тому, скільки ще ЛДУ зможе закинути ГЕУ. Начисто в третій чверті підбір програють гравці ГЕУ, як наслідок - 68:28.

17:46 ЛДУ, особисто мені, бачиться головним фаворитом в боротьбі за перемогу в пітерському фіналі 4-х і це не просто слова. ЛДУ останній чемпіон АСБ 2010/2011 в доМГАФКовскую еру. У минулому році колектив Дмитра Костянтиновича Василевського програв у фіналі Санкт-Петербурга РАНХиГС, три очки і не відібрали в Суперфінал. Чемпіон Пітера минулого року Фінал 4-х цього сезону не відібрали, отже, баскетболісти з Пушкіна головні претенденти на золото, вони віце-чемпіони.

17:42 Ми думали в культурній столиці, командам соромно набирати 5 фолів за чверть, але немає, ГЕУ збирає заповітну п'ятірку. Що стосується гри, не можу сказати після 20 хвилин, що вона рівна, клас команд все-таки відрізняється. Ігор Гарєєв (ЛДУ) отримує м'яч у контратаці і доводить рахунок в чверті до розгромного 48:19

17:33 Артем Еверзов (ЛДУ) потрапив триочковий, на контратаці баскетболісти ГЕУ мажуть із середньою і Борис Григор'єв студент з Пушкіна з лінії забиває ще один м'яч. Пересклі ноги Бориса лінію, це два очка не три, але різниця-то вже 20 очок! 34:14

34:14

17:25 Тайм-аут бере наставник ГЕУ Кирило Олександрович Володін його команда за 56 секунд до кінця першої чверті програє ЛДУ 17: 8, не вдається реалізувати дві атаки, більш того, фінальну крапку ставить ЛДУ. 20: 8 після першої чверті

20: 8 після першої чверті

17:10 Невеликі у нас технічні непорозуміння з wi -fi арени, постараємося культурно з дозволити. ЛДУ поки виглядає цікавіше. Ми самі, як з корабля на бал, тому давайте розберемося, в чорно-жовтому комплекті грає СПБГЕУ, в синьому ЛДУ.

Ми самі, як з корабля на бал, тому давайте розберемося, в чорно-жовтому комплекті грає СПБГЕУ, в синьому ЛДУ

17:05 Хто випав з дискурсу студентського баскетболу, пропоную подивитися сітку і результати першого ігрового дня, а заодно і сьогоднішніх матчів. Перший півфінальний матч у чоловіків між командами ЛДУ і СПбГЕУ.

Перший півфінальний матч у чоловіків між командами ЛДУ і СПбГЕУ

17:00 Добрий вечір, любителі студентського Баскета, сьогодні ми ведемо мовлення з культурної столиці з одного з найкрутіших баскетбольних залів, де коли-небудь проходили матчі нашого чемпіонату. Прекрасна і нова «СИБУР-Арена» на зв'язку з вами і все у нас готове для початку трансляції. Насправді, у вас виникне питання, чому ми не стартували ще вчора з першого півфінального дня. Ми, правда, дуже хотіли, але не змогли до ранку знайти вихід з Ермітажу. Не вважайте за дискримінацію. Ми сьогодні в уже традиційному складі разом з Колею Постникова, давайте подивимося панораму "СИБУР-арени"