Шедевр! У мережі згадали супергол Шевченко в Лізі чемпіонів

16 років тому, 27 листопада 2002 року, Андрій Шевченко відзначився фантастичним голом у матчі Ліги чемпіонів. Легендарний українець, який виступає в той час за італійський "Мілан", шедеврально "розписався" у воротах мадридського "Реала", здобувши перемогу для свого клубу (1: 0).

Легендарний українець, який виступає в той час за італійський Мілан, шедеврально розписався у воротах мадридського Реала, здобувши перемогу для свого клубу (1: 0)

В кінці першого тайму Руй Кошта віддав відмінний пас з глибини поля і вивів Андрія на побачення з голкіпером "Реала" Касільясом. Українець без особливих зусиль переграв голкіпера збірної Іспанії.

"Я покладав великі надії на цей поєдинок і дуже задоволений тим, як зіграв. Хочу подякувати за свій успіх моїх товаришів по команді, а також Карло Анчелотті, який довірив мені місце в стартовому складі. Зізнаюся, мене дратували чутки про можливий від'їзд з Мілана. тепер, сподіваюся, ці розмови припиняться ", - прокоментував тоді свій успіх Шевченко.

OBOZREVATEL пропонує читачам згадати, як це було.

Раніше в інтернеті згадали найбільший гол в історії футболу. На 22-й хвилині за рахунку 0: 0 у товариському матч проти збірної Франції, бразильський гравець відзначився фантастичним ударом з 35 метрів.

Підписуйся на наш Telegram . Отримуй тільки найважливіше!