Proizd

  Все мы очень и очень редко сидим на месте. И передвигаемся мы каждый раз на различных видах транспорта. Всем нам хочется, что бы это было как можно быстрее, качественнее, надежнее и так далее. Именно

  Видео для школьников по пожарной безопасности
  Директор поручил мне закупить в офис систему корпоративной безопасности, чтобы знать чем сотрудники занимаются, и чтобы никакой материал не пропал. Решил обратиться в эту на странице сайта www.smartnet.ua

  Рукопашный бой русский видео
  Как то приезжал в Москву посмотреть достопримечательности все таки столица и весь день пробегал был и на красной площади и в музеях и в Третьяковской галерее а время уже к ночи близится ну и поехал на

  Видео самоучитель по айкидо
  Муж потерял свои перчатки, решила подарить ему новые. Ведь это всегда приятно, когда о тебе заботится близкий человек, да к тому же еще и без подсказок : ) Пересмотрела кучу вариантов, но подобрала ему

  Видео тренировок по рукопашному бою
  В жизни каждой женщины бывает один незабываемый день, когда она ощущает себя принцессой и весь мир склоняется у её ног. Это день Свадьбы. В этот день наряд невесты затмевает все мыслимые и немыслимые

  Русский рукопашный бой
  Спортивно-досуговый центр Ирины фон Раушен - иппотерапия, верховая езда, конные шоу Спортивно-досуговый центр Ирины фон Раушен расположен в 10 минутах езды от Калининграда, в поселке Холмогоровка. Его

  Уроки айкидо на видео
  Наверняка, практически каждый хозяин собственного дома, либо же собственник предприятия, делая ремонт в принадлежащем ему помещении рассчитывает на то, что его не придется переделывать спустя несколько

*/ ?>

Si të biesh në dashuri me Aries? Si edhe Demi, Gemini dhe lista vazhdon ...

 1. Si të bie në dashuri me një njeri Aries?
 2. Si të biesh në dashuri me një njeri-Demi?
 3. Si të biesh në dashuri me një binjakë?
 4. Si të biesh në dashuri me një njeri të Kancerit?
 5. Si të bie në dashuri me një luan mashkull?
 6. Si të biesh në dashuri me një burrë-virgjëreshë?
 7. Si të bie në dashuri me një njeri Libra?
 8. Si të biesh në dashuri me një njeri Akrepi?
 9. Si të biesh në dashuri me një njeri-Shigjetari?
 10. Si të biesh në dashuri me një burrë Bricjapi?
 11. Si të biesh në dashuri me një njeri-Ujori?
 12. Si të biesh në dashuri me një njeri Peshqit?

Skenari i pushtimit të njerëzve nga një ose një shenjë tjetër e zodiakut diktojnë yjet. Lexoni me kujdes dhe le të jeni të lumtur në dashuri!

Si të bie në dashuri me një njeri Aries?

Ky njeri duhet vetëm të vijë në vijën e finishit së pari dhe në përgjithësi gjithmonë dhe në çdo gjë të jetë numër një. Prandaj, gruaja që do të mbajë iluzionin se është kështu është znj Aries.

Nga pro: Aries është një lloj njeriu pushimi. Nëse ju vetë si partitë e zhurmshme dhe kompanitë qesharake, atëherë "qengji" është pikërisht versioni juaj - ju nuk do të mërziteni me të!

Edhe për Aries karakterizohet nga hapësira dhe mënyra për të shprehur mendimet e tyre drejtpërsëdrejti. Përshtatshmëria demonstruese nuk është taktika më e mirë. Por vetë-mjaftueshmërinë e partnerit dhe aftësinë për të parry me humor (por jo fyese dhe jo degraduese dinjitetin e kundërshtarit!) Aries janë shumë appreciated.

Si të biesh në dashuri me një njeri-Demi?

Çfarë, dhe demi nuk ankohen për oreksin! Në të njëjtën kohë për të ushqyer atë me chitma dhe ushqim junk nuk do të funksionojë. Ne do të duhet të mësojmë mësimet video aftësitë kulinare brutale Gordon Ramsay, mirë, ose të paktën Jamie Oliver ëmbël. Sommelier i shkollës do të jetë gjithashtu plus juaj.

Nga avantazhet e padyshimta të vetë Demi - besnikëri e patëmetë. Në parim, ata të gjithë vlerësojnë stabilitetin në marrëdhëniet gjithashtu. Nëse një njeri i tillë ra në dashuri, atëherë ai është përgjithmonë. Arsyeja e vetme për të cilën ata mund të "shkojnë majtas" - në qoftë se ju papritur dyshuar seriozisht se vajza në të vërtetë "stigma në armë." Do të jetë një lloj hakmarrjeje apo akt hakmarrjeje, për të cilën ata kurrë nuk do të vendosnin në asnjë rrethanë tjetër.

Si të biesh në dashuri me një binjakë?

Me një njeri të tillë nuk është kurrë i mërzitshëm! Ai e di se si të kënaqet me jetën dhe e do aventurën. Dhe shoku zgjedh që të përputhet me veten - lehtë për të hequr. Si të fitosh një burrë Gemini? Sugjeroni atë të bëjë diçka të re. Shkoni në trajnime interesante, kurse, etj. Apo ndoshta ju vetë mund t'i mësoni diçka? Pastaj kjo është bingo!

Një tjetër ide e mirë është të shkosh në një udhëtim së bashku. Por nuk ka turne paketë me plazh. Aventura reale janë absolutisht të nevojshme - mbledhja e qindarkave në xhungël tropikale, shpëtimi i breshkave në një ishull të largët ose hedhja me një bungee mbi një humnerë (në një krater të një vullkani, për shembull).

Mos lejoni që një njeri i tillë të mërzitem dhe ai do të dëshirojë të vazhdojë historinë tuaj!

Si të biesh në dashuri me një njeri të Kancerit?

Nëse besoni yjet, rrugën për zemrën e një njeriu-Kanceri është mjaft familje përmes punëtorive shtëpiake. Mbulesë e shkurtër, byrek me qershi në furrë, përbërës i përbërë në sobë - ai është pa kushte në dashuri. Vërtetë, ju duhet të jeni të përgatitur që ky i dashuri të fillojë t'ju krahasojë me nënën e tij, t'ju kërkojë të bëni patate pure në përputhje me recetën e markës tregtare dhe shpesh do të filloni udhëtimin nëpër valët e kujtesës së saj. Djali i nënës - çfarë të marrësh me të! Por ka edhe lajme të mira: për "zonjën" e tij, njeriu i Kancerit është gati të lëvizë malet dhe të fitojë miliona. Ajo ka për qëllim marrëdhëniet afatgjata familjare, sentimentale, besnike dhe dashurore - dhe kjo është e mrekullueshme!

Si të bie në dashuri me një luan mashkull?

Njihuni me mbretin! Dhe asgjë tjetër. Prandaj, "levushka" bie në dashuri me ata që e adhurojnë atë më fort dhe në mënyrë të sigurt. Në të njëjtën kohë, "objekti i ëndrrës" duhet të duket maksimalisht (i veçantë) spektakolar dhe i ndritshëm. Me vetëm POR, në asnjë rrethanë nuk duhet të jeni më mirë, më të pasur, më të suksesshëm apo më të talentuar se ai. Përndryshe, Lev do të ngutte me nxitim për të vendosur veten nën krahun e dikujt tjetër. Epo, dhe, sigurisht, nuk ka shaka, trolling dhe tallje. Edhe nëse është qesharake. Edhe në qoftë se shumë qesharake - mbajnë prapa. Ai është mbreti dhe pikë. Përndryshe, një kokë nga supet ose, mirë, ti e kupton.

A doni me të vërtetë ta hani atë? Dëgjoni Leo, duke hapur gojën e tij, në të gjitha gjërat japin dhe vazhdimisht flasin për madhështinë e tij.

Si të biesh në dashuri me një burrë-virgjëreshë?

Njerëz të tillë dallohen nga një karakter kompleks, dëshira për të menduar të vazhdueshëm dhe një jetë mjaft të rregullt. Jeni i sigurt, nëse Virgjëra ju zgjodhi si një shok - ai erdhi në këtë vendim me vetëdije, pasi peshonte gjithçka mirë.

Nuk e kam zgjedhur ende, por a jeni duke u përpjekur vërtet për këtë? Bini dakord me të në çdo gjë. Ose pretendoni të pajtoheni. Virgjëreshat janë jashtëzakonisht të rëndësishme për të qenë të drejtë në çdo gjë. Përveç kësaj, mos e provoni durimin e këtij njeriu në çështjen e parasë. Ata nuk janë të bezdisshëm, por nuk e pranojnë humbjen. Asnjëherë mos tregoni sa borxh tuaj vërtetë kushton dhe sa ju pëlqen shitjet. Pas të gjitha, zonjë i zellshëm është për ju!

Si të bie në dashuri me një njeri Libra?

Njeriu-Libra, si rregull, i bukur dhe bukur kompleks. Ka diçka veneriane në të ... Oh, sorry, ne do të thoshte mbrojtjen e Venusit për këtë shenjë zodiakut, sigurisht. Nga këtu e gjithë elegancën e tij të shpirtit dhe hirit në sjellje. Prandaj, vajzat Libra vlerësojnë të rafinuar. Një estet i lindur, ai gëzon gjithçka që është e bukur dhe harmonike.

Asnjë presion, pavdekësi, vrazhdësi dhe injorancë. Mos leni pjata të pista në tavolinë dhe me çdo mjet fshijeni tryezën pas një darke romantike.

Nëse mund të bëhesh për të jo vetëm një dashnore, por edhe një mik, kjo do të përfitojë nga marrëdhënia juaj.

Si të biesh në dashuri me një njeri Akrepi?

A jeni gati për të marrë rrezikun? Sigurisht?! Mirëpo ... Ne paralajmëruam. Në përgjithësi, është jashtëzakonisht e vështirë të mendosh se çfarë është në kokën e Akrepit tani, çfarë mendon dhe çfarë emocionesh ai përjeton. Gabim i madh - ngjitemi vazhdimisht në shpirtin e tij - ai mund t'i dhimbshëm me fjalë.

Scorpios i duan sytë. E dashura e tij duhet të jetë e përkryer dhe pomadazhena. Jo, a jeni gati të regjistroheni për të gjithë këtë ?! Epo, mirë ... Pastaj ne tregojmë më tej.

Në marrëdhëniet, ai nuk është i zënë ngushtë nga vështirësitë - në të kundërtën, dashuria e tij e quan vetëm stimulimin dhe nxitjen e tij për të bërtitur. Veçanërisht tërheqëse për të do të duket një grua që është intelekt inteligjent e natyrshme dhe në të njëjtën kohë misterioze. Imazhe dhe aroma sexy - Akrepi i pëlqen të gjitha.

Trajtimi ndaj shkatërrimit dhe vetë-shkatërrimit është një rrezik serioz i Akrepit dhe këtu është e rëndësishme të mos bien nën shpërndarjen.

Si të biesh në dashuri me një njeri-Shigjetari?

Shigjetari absolutisht nuk mund të ulet akoma. Ai vendos të punojë me udhëtime të shpeshta të biznesit, rregullisht pushon për hir të festivaleve, partive bachelor - të gjitha palët në dispozicion të tij. Ai është i gëzuar dhe i lumtur, dhe në dashuri ka nevojë për të njëjtin aleat! Partner për gara, gara, zagulami. Të jesh i afërt me një njeri të tillë është i këndshëm dhe i lehtë - gjëja kryesore është që edhe ti të kesh një karakter të gëzuar! Dhe pak skuqje të çmendura në sytë e tij.

Në të njëjtën kohë, Shigjetari dhe - shenjë më e mençur në rrethin zodiakut. I pakompromisshëm është i denjë për të prerë dhëmbët dhe pret të njëjtën gjë nga një partner dhe një nënë e mundshme e fëmijëve të tij.

Si të biesh në dashuri me një burrë Bricjapi?

Fjalë për fjalë nga rinia e tij, këta janë burra shumë të respektueshëm. Mos toleroni ngut, çdo hap është menduar me kujdes. Bricjapët nuk i kuptojnë gjurmët e gjata - vlerësojnë sinqeritetin dhe sinqeritetin. Një marrëdhënie e lehtë një natë nuk është e qartë historia e tij.

Për Bricjapat, tema e karrierës është shumë e rëndësishme, prandaj një njeri i tillë do të zgjedhë një grua që është e gatshme ta mbështesë atë në ambicie profesionale dhe në asnjë mënyrë të pengojë suksesin dhe rritjen e tij. Përgjegjësia dhe organizimi i një gruaje të re për të është si një aphrodisiac - ari që në mendje! Dhe, së fundi, marrëdhëniet më të forta me burrat e Bricjapi dalin nga miqësia e ngushtë. Duke parë nga afër dashurinë time, duke kaluar zjarr, ujë, tuba bakri me të, Bricjapi papritmas kupton se ai nuk ka ndërmend të ekzistojë pa të. Çdo gjë është e gatshme, të përfundojë, ju mund të merrni!

Çdo gjë është e gatshme, të përfundojë, ju mund të merrni

Si të biesh në dashuri me një njeri-Ujori?

Ju keni një detyrë të parëndësishme - për të tërhequr vëmendjen e një prej shenjave më të paparashikueshme të zodiakut. Roli i përsosur - një grua mister. Ujori është i impresionuar nga një sekret, një mister. Ai është i prirur të spekulojë për atë që qëndron pas kësaj dhe në imazhin e krijuar, ai patjetër i pëlqen.

Një person me dashuri të lirë, ai i pëlqen të raportojë për këdo. Prandaj, çdo përpjekje për xhelozinë dhe kontrollin ndalet në rrënjë. Gatishmëria për martesë në Aquarius vjen tashmë në një moshë të fortë dhe kjo duhet të merret parasysh gjithashtu. Duke përmbledhur, nuk është plani i menjëhershëm i planeve transcendentale, le të zhvillohet gradualisht ky roman dhe vjen nga ajo nisma e marrëdhënieve afatgjata. Dhe pastaj një ditë ai mund të thotë: "Pata menduar këtu se ne mund të martohemi. Si e shihni ju këtë? "

Si të biesh në dashuri me një njeri Peshqit?

Peshqit meshkuj janë të ndryshëm: "ujërave të ëmbla" dhe "grabitqare". Të parët janë të heshtur dhe të pambrojtur, e dyta janë idealistë të ndritshëm. Të dyja nënpesat janë mistikë! Peshku i ëndrrave tuaja është një krijesë shkollimi, nuk toleron vetminë, kështu që është e lehtë për ta kapur atë në rrjetin e çiftëzimit. Vajza e ëndrrave të tij ka një karakter të butë, është shumë i lidhur me të, romantik dhe i pasionuar për një punë interesante. Dhe Peshqit (pavarësisht nga gjinia e fjalës) janë sentimentale, si fjalë të zëshme dhe rrëfime. Është e rëndësishme për ta që të dëgjojnë se janë të dashur, të vlerësuar dhe adhuruar. Në shumë mënyra, ata shohin një kuptim simbolik, prandaj mos humbisni mundësinë për të "luajtur" edhe në këtë.

Foto: Shutterstock

Si të bie në dashuri me një njeri Aries?
Si të biesh në dashuri me një njeri-Demi?
Si të biesh në dashuri me një binjakë?
Si të biesh në dashuri me një njeri të Kancerit?
Si të bie në dashuri me një luan mashkull?
Si të biesh në dashuri me një burrë-virgjëreshë?
Si të bie në dashuri me një njeri Libra?
Si të biesh në dashuri me një njeri Akrepi?
Si të biesh në dashuri me një njeri-Shigjetari?
Si të biesh në dashuri me një burrë Bricjapi?