Словаччина - Україна - 4: 1 відео голів огляд матчу Ліги націй

1. Орфографічна помилка в тексті:

17 листопада 2018, 8:00 Переглядів: 17 листопада 2018, 8:00 Переглядів:   Фото AFP

Фото AFP.

Збірна України зазнала великої поразки в останньому матчі Ліги націй проти Словаччини на виїзді. Нагадаємо, що Україна достроково гарантувала собі перше місце в турнірній таблиці, а словакам необхідно було перемагати, щоб зберігати шанси на збереження прописки в Лізі В. На нашому сайті був онлайн Словаччина - Україна з описом всіх моментів і оглядами голів.

Рахунок матчі був відкритий досить швидко, вже на шостій хвилині. Господарі поля заробили штрафний на лівому фланзі, але замість навісу несподівано для наших захисників розіграли стандарт і відпасував під удар Альберту Руснак. Денис жваво пізно зреагував на удар, при чому м'яч по дорозі ще й ногу захисника зачепив.

Українці, які вийшли на поле в експериментальному складі, нічого протиставити супернику, а ті до перерви ще раз відзначилися забитим м'ячем. На це раз гол вийшов більшою мірою випадковим - Юрай Куцка зважився на дальній удар, а Денис Бойко невдало його парирував і закинув у сітку власних воріт.

У першому таймі в складі збірної України дебютувало два новачка - Андрій Борячук потрапив в стартовий склад, а Ігор Пластун вийшов на заміну.

Другий тайм українці почали набагато жвавіше і тут же відзначилися забили - Віктор Циганков та Олександр Караваєв розігнали атаку правим флангом, а завершив її Євген Коноплянка точним ударом з лінії штрафного майданчика.

Раділи українці недовго - словакам вистачило всього п'ять хвилин, щоб відновити відрив у два м'ячі. Спочатку нашу команду врятувала штанга після удару Мака, а потім Адам Зреляк п'ятою переправив м'яч у стеку воріт Бойко.

На цьому словаки не зупинилися і через п'ять засвітяться ще раз засмутили Дениса Бойко - на цей раз точно з-за меж штрафного майданчика пробив Роберт Мак.

У час, що залишився команди обмінялися небезпечними моментами, але забити більше нікому не вдалося. На останніх секундах Віктор Циганков ледь не відзначився автоголом, але наші ворота врятувала перекладина.

Словаччина - Україна - 4: 1
Голи: Руснак (6), Куцка (26), Зреляк (52), Мак (61) - Коноплянка (47)

Словаччина: Дубравка, Шкртел, Ганцко, Пекарік, Шкріньяр, Куцка (Беро, 30), Грегуш, Гамшик, Руснак, Мак (Стох, 69), Зреляк (Дюриш, 82).

Україна: Бойко, Кривцов (Пластун, 14), Бурда, Матвієнко, Караваєв, Коноплянка (Шапаренко, 65), Степаненко, Циганков, Зінченко, Малиновський, Борячук (Коваленко, 62).

Попередження: Бурда (22), Грегуш (49), Степаненко (87), Пластун (90)

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "Гольова феєрія і помилки Бойко: огляд матчу Ліги націй Словаччина - Україна". інші Новини футболу дивіться в блоці "Останні новини"