Proizd

  Все мы очень и очень редко сидим на месте. И передвигаемся мы каждый раз на различных видах транспорта. Всем нам хочется, что бы это было как можно быстрее, качественнее, надежнее и так далее. Именно

  Видео тренировок по рукопашному бою
  В жизни каждой женщины бывает один незабываемый день, когда она ощущает себя принцессой и весь мир склоняется у её ног. Это день Свадьбы. В этот день наряд невесты затмевает все мыслимые и немыслимые

  Рукопашный бой русский видео
  Как то приезжал в Москву посмотреть достопримечательности все таки столица и весь день пробегал был и на красной площади и в музеях и в Третьяковской галерее а время уже к ночи близится ну и поехал на

  Видео самоучитель по айкидо
  Муж потерял свои перчатки, решила подарить ему новые. Ведь это всегда приятно, когда о тебе заботится близкий человек, да к тому же еще и без подсказок : ) Пересмотрела кучу вариантов, но подобрала ему

  Русский рукопашный бой
  Спортивно-досуговый центр Ирины фон Раушен - иппотерапия, верховая езда, конные шоу Спортивно-досуговый центр Ирины фон Раушен расположен в 10 минутах езды от Калининграда, в поселке Холмогоровка. Его

  Уроки айкидо на видео
  Наверняка, практически каждый хозяин собственного дома, либо же собственник предприятия, делая ремонт в принадлежащем ему помещении рассчитывает на то, что его не придется переделывать спустя несколько

  Обучение рукопашному бою
  В зависимости от боевого применения и способов выполнения все приемы рукопашного боя делятся на три вида: – атакующие действия; – защитные действия; – контратакующие действия (атакующие действия как во

  Видео для школьников по пожарной безопасности
  Директор поручил мне закупить в офис систему корпоративной безопасности, чтобы знать чем сотрудники занимаются, и чтобы никакой материал не пропал. Решил обратиться в эту на странице сайта www.smartnet.ua

*/ ?>

Spitali Klinik Rrugor Klinik. NA Semashko në Lyublino metro

 1. fotografi
 2. Përshkrimi i organizatës
 3. Lajme përkatëse
 4. Shih gjithashtu
Shtoni kompani

fotografi

Spitali Klinik Rrugor Klinik. NA Semashko në Lyublino në metro: komente

Zgjeroni komente të tjera (1)

Përshkrimi i organizatës

Nëse jeni duke kërkuar për një institucion mjekësor me një gamë të plotë të shërbimeve të klasit të parë, atëherë duhet të kontaktoni "Spitalin Klinik Rrugor Klinik me emrin NA Semashko në metro Lyublino ”. Ndodhet në Moskë në Stavropol, 23 K1, Art 7, në zonën "Lyublino". Për të arritur në vendin me makinë, përdorni koordinatat për të gjetur në hartën 55.6836, 37.7569. Në të njëjtën kohë, është e mundur të merret metro (stacioni më i afërt me Volzhskaya), nga i cili Spitali Klinik Rrugor Poliklinik i quajtur me emrin NA Semashko në stacionin e metrosë Lyublino është vetëm 800 metra larg. Bëni vlerësimin tuaj për "Spitalin Klinik Rrugor Klinik. NA Semashko në Lyublino metro "ka një mundësi për 19 foto. Ju mund të bëni një takim te mjeku duke përdorur telefonin, sitin. Ky objekt mjekësor është në kategorinë 1. Klinika trajton pacientët në shtëpi, duke iu përgjigjur menjëherë çdo thirrje. Kjo qendër diagnostike përdor metoda të njohura të diagnostikimit, ekzaminimet kryhen në pajisjet më të fundit, gjë që ju lejon të identifikoni sëmundjen pa gabime. Qendra Shëndetësore ”Spitali Klinik Rrugor Poliklinik. NA Semashko në Lyublino metro "ofron një gamë të plotë të shërbimeve mjekësore të cilësisë më të lartë. Nëse jeni të interesuar në laboratorët e dhëmbëve, tomografinë e informatikës dentare, protetikën, qendrën mjekësore "Spitali Klinik Rrugor Klinik me emrin NA Semashko në metro Lyublino "do t'ju japë mundësinë për të zgjidhur problemet e hasura. Ndër shërbimet diagnostikuese kjo klinikë ofron: tomografi të llogaritur, dhoma fluorografie, dhoma diagnostike funksionale. Në qendrën mjekësore “Spitali Klinik Rrugor Poliklinik. NA Semashko në stacionin e metrosë Lyublino ”janë specialistë të aftë në specializim: klinika të mjekësisë së përgjithshme, klinika ortopedike, mjekë të TB. Mjekët me përvojë në këtë institucion mjekësor kryejnë ndërhyrje kirurgjikale me komplekse të ndryshme, duke përfshirë anesteziologjinë profesionale, qendrat e kirurgjisë kardiake, klinikat e kirurgjisë vaskulare. Qendrat e balneoterapisë, qendrat e trajtimit të varësisë psikologjike, qendrat e rehabilitimit - metodat e rikuperimit me të cilat do të jeni tërheqës dhe të shëndetshëm. Kujdesi mjekësor urgjent nga "Spitali Klinik Rrugor Poliklinik. NA Semashko në metro Lyublino "është një përgjigje e shpejtë për çdo thirrje me zbatimin e një game të plotë të masave për të përmirësuar shëndetin e pacientit.

Spitali Klinik Rrugor Klinik. NA Semashko në adresën e metrosë Lyublino dhe numrin e telefonit apo orët e kompanisë janë renditur me një gabim? Na shkruani!

Lajme përkatëse

 • Në Kuban, fëmija vdiq pasi prindërit nuk pranuan shërbimet e mjekëve vendas

  Në Kuban, sqarohen rrethanat e vdekjes së një vajze 4-vjeçare, prindërit e së cilës iu drejtuan mjekëve në Armavir, por nuk pranuan ta shtronin në spital në një lokal. Kjo është raportuar nga Departamenti i Hetimit i Komitetit Hetues të Rusisë (TFR) në Territorin Krasnodar të enjten, 24 maj. Sipas hetimit, më 17 shkurt 2018, një banor i Stavropol ...

  24 maj 2018 16:10
 • Utkin spekuloi për "assholes klinike" në ekipin kombëtar Rus

  ... komentatori Vasily Utkin në Facebook-un e tij spekuloi për përbërjen paraprake të ekipit kombëtar rus në kampionatin botëror në shtëpi dhe arriti në përfundimin se skuadra që nga viti 2016 drejtohet nga "assholes klinike ". Utkin kujtoi se më 2 maj, kryesuesi i ekipit kombëtar Stanislav Cherchesov pohoi se mbrojtësi Dmitry Kombarov mund të mësohet të luajë në tre javë ...

  12 maj 2018 20:29
 • Mjekët ukrainas do të trajnohen në serinë "Klinika"

  Ministria e Shëndetësisë së Ukrainës rekomandoi mjekët që të rrisin nivelin e arsimimit me ndihmën e shfaqjeve televizive mjekësore . Kjo është raportuar nga agjensia në Facebook. "Shumica e mjekëve janë skeptikë në lidhje me shfaqjet televizive dhe filmat rreth mjekëve . Në të njëjtën kohë, shikimi i shfaqjeve televizive mund të jetë jo vetëm një aktivitet i këndshëm, por edhe një format i dobishëm trajnimi, "...

  10 Prill 2018 20:53

Shih gjithashtu

 • Studio e floristikës dhe dizajnit Physalis

  Rruga Serpukhov Val, 22k1

  Trajnime në SAD

 • Rrjeti i klubeve të fitnesit Leon në Lyubertsy, kontakte

  +74957449001, Rruga Marshal Poluboyarova 9/68, Vlerësimi 17.5.

  Fitnes, metro Zhulebino

 • Elefanti Portokalli në Lyubertsy, adresa

  +74995037757, Lyubertsy (rrethi Lyubertsy), Pobratimov, 7, kati i 3; SEC ...

  Dyqane dhe qendra tregtare, Lyubertsy

 • Kompania e tregtisë me shumicë dhe prodhimi UzCotton, telefon

  +74995080850 +74995085228 ..., Radiale 5, 5

  Suvenire biznesi në Biryulyovo Vostochny

 • AVAKS-TsTO në Alekseevskaya metro

  +74955166640 +74986027648, Sheremetyevskaya, 85 k1, 225 zyra; Kati 2

  Biznes, metro Alekseevskaya

 • Dyqan kompjuteri në autostradën Pyatnitsky

  Autostrada Pyatnitskoe, pavijoni 18, 369; Kati 2

  Kompjuterë dhe pajisje zyre, Mitino

NA Semashko në adresën e metrosë Lyublino dhe numrin e telefonit apo orët e kompanisë janë renditur me një gabim?